Įkraunama...
Įkraunama...

Reikalinga parama Dimitrijui

QUOTE(renax @ 2008 04 02, 12:04)
Naudoja omni sake skype ne .Cia reiktu paklaust .Bet sake apie knygas , manau kad inetu gal kazka parsisiuncia .


g.gif namie kazkur yra kelios knygos, bet jos kokiu 5 m. senumo, tad naujoviu prasme jos totalios atgyvenos, nezinau ar jam butu idomu.
Pabandysiu paieskot per dezes, surasyciau konkrecius pavadinimus, gal kas tiktu.
Atsakyti
Dvi LT turiu - "Macromedia Flash 5" ir "Interneto labirintai"

Jie ne Dimai - gal žinote kam kitiems reikia ...
Atsakyti
Ar atsirastu kuri noretu kartu pirkti knygute ?Nes knyga ne is pigiuju apie 60-70 lt
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2008 04 06, 12:43)
Ar atsirastu kuri noretu kartu pirkti knygute ?Nes knyga ne is pigiuju apie 60-70 lt

As galiu prisidet nes pati nupirkt nenusimanau kokia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(astukas @ 2008 04 06, 10:20)
As galiu prisidet nes pati nupirkt nenusimanau kokia blush2.gif

Aciu 50 lt gavome manau likusius damesim mes su +333+ , tai kad uzteks aciu dar karteli biggrin.gif
Atsakyti
Dimai knyga nupirkta kainavo 58 lt , dar nupirkti du zurnaliukai 16.50 lt apie kompiuterija , nupirkau dar sultyciu , vaikas liko laaabai patenkintas , saunuoliukas pasiruoses 1000 puslapiu isstudijuot , aciu labai . Jei kam cekiuku reikia turiu isaugojus .
Atsakyti
Renax tu kaip saulės spindulėlis,kuris praskaidrina nuotaiką net ir niūriausią dieną,niekaip negaliu atsidžiaugti,kad yra dar tokių nuostabių žmonių.Ačiū tau didžiausias notworthy.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaivuma @ 2008 04 07, 21:28)
Renax tu kaip saulės spindulėlis,kuris praskaidrina nuotaiką net ir niūriausią dieną,niekaip negaliu atsidžiaugti,kad yra dar tokių nuostabių žmonių.Ačiū tau didžiausias  notworthy.gif  4u.gif

Kad man niekis as gi ne viena darau astukas , +333+, Ziuzia visos padare sita maza stebukla mirksiukas.gif . O stebuklui sekla pasejei pati 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2008 04 08, 07:29)
Kad man niekis as gi ne viena darau astukas , +333+, Ziuzia visos padare sita maza stebukla  mirksiukas.gif . O stebuklui sekla pasejei pati  4u.gif


As vis dar su tais zurnalais "kaip katinas su pusle". Sia savaite gal pavyks paciai i Vilniu nulektai, tai jei galite parasykite i az, kur man Dima susirasti wink.gif
Atsakyti
Šią savaitę Dimai darys tyrimus ir jeigu bus viskas gerai sakė leis gryžti trumpam namo.Tikėkimės kad taip ir bus 4u.gif
Atsakyti
Laikysim kumshchius...
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2008 04 07, 22:45)
Dimai knyga nupirkta kainavo 58 lt , dar nupirkti du zurnaliukai 16.50 lt apie kompiuterija , nupirkau dar sultyciu , vaikas liko laaabai patenkintas , saunuoliukas pasiruoses 1000 puslapiu isstudijuot , aciu labai . Jei kam cekiuku reikia turiu isaugojus .


Šaunuolės mamytės 4u.gif Aš irgi labai noriu prisidėti prie pagalbos 4u.gif Gal dar kokią knygą galėčiau nupirkti ?
Atsakyti