Įkraunama...
Įkraunama...

Reikalinga parama Dimitrijui

Tai jus sakote kad nieko nebereikia ? g.gif Na reiks rytoj i mokykla nusuoliuoti.Nes ten kitaip sneka.Ir galvoja ka toliau daryti.Matote as pati neinu ir nesisiulau padeti .Papraso -mielai. rolleyes.gif
Atsakyti
Mamos dabar aukoti Dimai nereikia,jam visas gydimas yra nemokamas,jeigu iškils sunkumų padės Rugutė.Renax Dima lankė ir nusprendė padėti jam su kompiuterio programavimo knyga-ją nupirkti.Bendruomenė ir darbovietė jau jo tėvelius tikrai pakankamai paremė.Renax rašė,kad jeigu reikės pinigėlių bus atidaryta tam tikra sąskaita.Gritei siūlau neįsižeisti,bet perskaityti temą nuo pradžios iki galo.Tėvelis Dimos dabar daro remontus namuose ir tam lėšų turi,nes kai jo klausiau ko jam reikia,jis sakė,kad dabar nieko nereikia ir jeigų ko prireiks jis praneš.Siūlau šioje temoje nesipykti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaivuma @ 2008 03 31, 22:14)
Mamos dabar aukoti Dimai nereikia,jam visas gydimas yra nemokamas,jeigu iškils sunkumų padės Rugutė.Renax Dima lankė ir nusprendė padėti jam su kompiuterio programavimo knyga-ją nupirkti.Bendruomenė ir darbovietė jau jo tėvelius tikrai pakankamai paremė.Renax rašė,kad jeigu reikės pinigėlių bus atidaryta tam tikra sąskaita.Gritei siūlau neįsižeisti,bet perskaityti temą nuo pradžios iki galo.Tėvelis Dimos dabar daro remontus namuose ir tam lėšų turi,nes kai jo klausiau ko jam reikia,jis sakė,kad dabar nieko nereikia ir jeigų ko prireiks jis praneš.Siūlau šioje temoje nesipykti  4u.gif


Na atsiprasau, bet butent jusu zinuciu tonas man pasirode per grieztas. Juk pati tema yra "Reikalinga parama...".Na jei zmones nori aukoti, tegul aukoja. Juk laukia poopercinis gydymas ir pan. Liks pinigeliu, ziurek gal koki kompa nusipirks, jei neturi arba galesit perduoti fondui.

O del zurnalu, as atsiprasau, nes vakare nebebuvau isijungusi kompiuterio, todel nebeperskaiciau, kad kazkas vaziuoja i Vilniu. Pas mane ju visa kruva suruosta.
Atsakyti
QUOTE(raselle @ 2008 04 01, 07:58)
O del zurnalu, as atsiprasau, nes vakare nebebuvau isijungusi kompiuterio, todel nebeperskaiciau, kad kazkas vaziuoja i Vilniu. Pas mane ju visa kruva suruosta.

Nieko tokio mirksiukas.gif Kita karta kai vaziuos ir paimsim. Gal isanksto susiorganizuosim rolleyes.gif Dar pati suzinojau zmogu kuris programavimu uzsiima tai gal ko tures ax.gif
Geros dienos visoms 4u.gif
Atsakyti
O tai kompiuteriniu knygų dar reikia ?? g.gif Surinkau dvi lietuviškas ir vieną rusišką... Galėčiau atsiųsti į Vilnių...
Atsakyti
Knygų ir žurnalų dar reikia,bet pasikartosiu kaip sakė Renax,kad jeigu reikės piniginės paramos tam bus atidaryta sąskaita.Pranešu,kad darbovietė ir bendruomenė sudėjus kartu skyrė 6000lt,kiek žinau rinko ir dar,mamos nepykit,norit aukoti aukokit.Tik nenoriu nesusipratimų,todėl ir rašau,kad pradžia padaryta.Man smagu,kad atsirado tiek žmonių kurie rūpinasi.O kas dėl mano pakelto tono,tai jis nei pakeltas nei ką tik norėčiau,kad būtų perskaityta visa tema,nuo pradžios iki galo.Dabar Dima aprūpintas viskuom,va jei kas norėtu jį aplankyti,manau būtu tiesiog puiku 4u.gif
Papildyta:
Kompiuterį jis turi 4u.gif
Atsakyti
Renax, gal galiu kuom padeti? Ar jis skaito angliskai? g.gif Nes galeciau tikrai geru knygeliu atsiusti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raselle @ 2008 04 01, 04:58)
Na atsiprasau, bet butent jusu zinuciu tonas man pasirode per grieztas. Juk pati tema yra "Reikalinga parama...".Na jei zmones nori aukoti, tegul aukoja. Juk laukia poopercinis gydymas ir pan. Liks pinigeliu, ziurek gal koki kompa nusipirks, jei neturi arba galesit perduoti fondui.

O del zurnalu, as atsiprasau, nes vakare nebebuvau isijungusi kompiuterio, todel nebeperskaiciau, kad kazkas vaziuoja i Vilniu. Pas mane ju visa kruva suruosta.

Vaikas gera kompiuteri turi , reiktu tik knygu . Vaikui laimes suteiktu gera programavimo knygfa jei kas noretu paaukot gali nupirkt knyga , uzprenumeruot zurnala , svarbu teigiamos emocijos .
Papildyta:
QUOTE(Bagdoncikas @ 2008 04 01, 10:29)
Renax, gal galiu kuom padeti? Ar jis skaito angliskai? g.gif Nes galeciau tikrai geru knygeliu atsiusti 4u.gif

Jei turetum galimybe gera PHP kalbios knyga atsiust butu super . Viskas taip ar taip anglu kalba vyksta smile.gif
Atsakyti
O gal jam butu idomu el.knygos anglu kalba?
Kokia programavimo kalba jis domisi? Galeciau pagal tai kazka paziuret.
O jis interneta turi?
Atsakyti
QUOTE(nuria @ 2008 04 01, 20:08)
O gal jam butu idomu el.knygos anglu kalba?
Kokia programavimo kalba jis domisi? Galeciau pagal tai kazka paziuret.
O jis interneta turi?

Su internetu ten gana sudetinga , parsisiust abejoju ar buna galimybe trukineja ten labai rysys , tuo labiau neaisku kaip moka nes jei ims dar uz parsiuntima geriau jau vaikui nupirkt .
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2008 04 02, 07:22)
Su internetu ten gana sudetinga , parsisiust abejoju ar buna galimybe trukineja ten labai rysys , tuo labiau neaisku kaip moka nes jei ims dar uz parsiuntima geriau jau vaikui nupirkt .


Atsiusciau as namie. Bet jei jis turi interneta, tai gal naudoja Skype?
MB galetu susirasyt ir tiksliai uzklaust, kas ji domina... Sake siais laikais 16-meciai gerokai pralenke savo kompiuterinem ziniom, tai sunku jam kazka tikrai idomaus parinkt.
Atsakyti
QUOTE(nuria @ 2008 04 02, 07:47)
Atsiusciau as namie. Bet jei jis turi interneta, tai gal naudoja Skype?
MB galetu susirasyt ir tiksliai uzklaust, kas ji domina... Sake siais laikais 16-meciai gerokai pralenke savo kompiuterinem ziniom, tai sunku jam kazka tikrai idomaus parinkt.

Naudoja omni sake skype ne .Cia reiktu paklaust .Bet sake apie knygas , manau kad inetu gal kazka parsisiuncia .
Atsakyti