Įkraunama...
Įkraunama...

Reikalinga parama Dimitrijui

Mano tel 865132220 tegu mesteli sms kai bus vilniuje paimciau zurnalus ar gal nores pats nuvezti ?
Atsakyti
Labas.Dima tas berniukas yra mano dukters klasiokas.Tikrai reikalinga seimai parama.Kas galit kaip nors padeti nebukit abejingi.
Atsakyti
QUOTE(grite @ 2008 03 31, 17:58)
Labas.Dima tas berniukas yra mano dukters klasiokas.Tikrai reikalinga seimai parama.Kas galit kaip nors padeti nebukit abejingi.

Laba saunu kad aktyvus ir uzjanciatys klasioku tevai , siulau surinkit klases fonda , juk klasioku nemazai , galima ir i mokylos taryba kreiptis, paaktyvinti salia esancius , padetumete klasiokui mirksiukas.gif Kaip manote ?
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2008 03 31, 20:36)
Mano tel 865132220 tegu mesteli sms kai bus vilniuje paimciau zurnalus ar gal nores pats nuvezti ?

Situacija tokia kad raselle zurnaliuku neperdave o Jurate36 atnese knyga "Personalinis kompiuteris zaliems". Pasiziurejau ir pagalvojau ar ne per paprasta ta knygute. Jei vaikas jau domisi programavimu.... mastau.gif Sprendziu pagal savo vyresneli kuris neturetu ka veikt su ta knyga. Patarkit ar verta si karta vezt. Gal geriau palaukt kol bus daugiau zurnaliuku ir knygu, gal per savaitele susikaups. O mano vyras vazineja i Vilniu beveik kiekviena savaite.
Dar norejau suzinot kiek ilgai Dima bus ligonineje. Ar iki pat geguzes men. ar gris namo? Kada?
Atsakyti
Su klases fondu labai sunkiai sekasi.Mokytojai labai saunus jie dejo savo pinigelius ir tai bus ne vienkartine rinkliava.Dar klase rytoj tarsis su aukletoja.Zadejo vaikscioti po namus{pinigeliu.}
Atsakyti
QUOTE(grite @ 2008 03 31, 20:58)
Labas.Dima tas berniukas yra mano dukters klasiokas.Tikrai reikalinga seimai parama.Kas galit kaip nors padeti nebukit abejingi.

Tai gal galit patart ko labiausiai reikia ir kas pati Dima labiausiai pradziugintu. Klasiokai pazista vieni kitus geriausiai console.gif
Atsakyti
Tai kad dabar yra nuspresta bent jau iki operacijos pinigų nerinkti ir kiek žinau ir bendravau su pačiu Kęstu jiems dabar tikrai daugiau nieko nereikia,kaip ir apie rinkimą iš žmonių girdžiu pirmą kartą g.gif ,nes suaukota jau nemažai,taip kad nelabai aš čia dabar suprantu?
Papildyta:
O kas liečia klasiokus,tai siūliau surasti transportą kuris kelis geriausius draugus ir klasiokus kurie norėtų nuveštume aplankyti Dimą-tai tėtis jo buvo vos ne kategoriškas,kad geriau nereikėtu ir kad būtų geriau kad jo nelankytų.
Atsakyti
Na dabar diskutavom su vaikais.Sako kad jo didzioji aistra kompai.Na apie pinigelius kad ju jau gana ir yra daug pririnkta tai pirma karta girdziu.Draugai tai noretu tik cia jau kiti sunkumai.Kad seimai sunku materialiai tai tikrai.Ypac dabar kai reikia vazineti i Vilniu. verysad.gif
Atsakyti
Mamytei Gritei siūlau pasidomėti bendruomenės nuveikta veikla.Pinigėlius rinko ne tik bendruomenė,bet ir darbovietė ir pavieniai žmonės.Ir namuose nebėra to nepritekliaus tokio koks jis buvo.Viskas sparčiai juda į priekį,reikėtų Meškuičių miestelio žmonėms domėtis labiau nuveiktai bendruomenės darbais ir prie jos prisijungti,tada nebus tiek daug klausimų ir nesusipratimų. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(grite @ 2008 03 31, 21:36)
Na dabar diskutavom su vaikais.Sako kad jo didzioji aistra kompai.Na apie pinigelius kad ju jau gana ir yra daug pririnkta tai pirma karta girdziu.Draugai tai noretu tik cia jau kiti sunkumai.Kad seimai sunku materialiai tai tikrai.Ypac dabar kai reikia vazineti i Vilniu. verysad.gif

Tai gal tie sunkumai iveikiami unsure.gif Pasidalinkit. Nuvezti jau siulo....
Atsakyti
[SIZE=7]Na MAMYTE GAIVUMA,nereikia cia taip uzsipulti .Man labai tada idomu kokios dar paramos ieskote.As sneku tai ka sako vaikai apie sia situacija.O miestelyje as naujoke.Jei reikia tai padesiu.O ka veikia bendruomene tai tikrai nezinau,nes ten kur kabina skelbimus as nenueinu.Ir manau tokiose situacijose reiketu vienytis,o ne savo pranasuma demonstruoti.
Atsakyti
Matot prašant paramos reikia ir pasidomėti kiek jos jau yra duota,prisijunkit prie bendruomenės ir mums bus geriau ir jums smagiau bus,susipažinsim.Pranašumas?-kur jį jūs matote?Siūlau tik labiau pasidomėti. 4u.gif
Atsakyti