Įkraunama...
Įkraunama...

Reikalinga parama Dimitrijui

Tikėkimės viskas pasikeis ir tik į gerą pusę.Renax tai didžiausias ačiū kad rūpinasi ir aplankė,dauk ką sužinojau 4u.gif
Atsakyti
As galeciau kompiuteriniu zurnaliuku parinkti.
Atsakyti
QUOTE(raselle @ 2008 03 30, 20:04)
As galeciau kompiuteriniu zurnaliuku parinkti.

Butu labai saunu, pranesk kaip atsiimti arba gal pati kur salia ?
Atsakyti
QUOTE(Gaivuma @ 2008 03 30, 23:01)
Tikėkimės viskas pasikeis ir tik į gerą pusę.Renax tai didžiausias ačiū kad rūpinasi ir aplankė,dauk ką sužinojau  4u.gif

Taip taip Renax rūpestingai pasielgė su Ziuze (ats jei vardą ne taip parašiau blush2.gif ) Bet ir tu, Gaivuma , esi pilna gerumo thumbup.gif - retas žmogus būna toks ,kuriam svarbu kaip jaučiasi kaimynas wub.gif Aš džiaugiuos,kad susipažinau su tavim blush2.gif 4u.gif (pamiršau vakar tai pasakyti )

Atsakyti
Aš darbe paklausiau kompiuteristo - sakė turi knygelių, bet rusų kalba, ar skaito Dima rusiškai? Galėčiau perduoti... O kiek naujos kainuoja jei pirkti, norėčiau ir aš prisidėti...
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2008 03 31, 07:12)
Butu labai saunu, pranesk kaip atsiimti arba gal pati kur salia ?

As siauliete. Jeigu kas i vilniu vaziuotu galeciau perduoti.
Atsakyti
Kad kalba rusiškai tai žinau o va dėl skaitymo g.gif nors gal jei moka rusiškai kalbėti tai ir skaityti man atrodo moka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2008 03 31, 07:12)
Butu labai saunu, pranesk kaip atsiimti arba gal pati kur salia ?

QUOTE(raselle @ 2008 03 31, 14:01)
As siauliete. Jeigu kas i vilniu vaziuotu galeciau perduoti.

Mano vyras rytoj vaziuos i Vilniu. Galetu nuvezt.
Atsakyti
QUOTE(astukas @ 2008 03 31, 14:10)
Mano vyras rytoj vaziuos i Vilniu. Galetu nuvezt.

O kada išvažiuoja,gal ir aš spėčiau paduot jei ką rasčiau g.gif Mano pažįstamas sakė pasiteiraus dėl literatūros rolleyes.gif Gal dar šiandien paimčiau
Atsakyti
QUOTE(Jūratė36 @ 2008 03 31, 14:26)
O kada išvažiuoja,gal ir aš spėčiau paduot jei ką rasčiau  g.gif  Mano pažįstamas sakė pasiteiraus dėl literatūros  rolleyes.gif Gal dar šiandien paimčiau

Isvaziuos labai anksti ryte
Atsakyti
Astuk ,jei gali parašyk man į až savo tel nr,gal vakare atvežčiau tau jei ką gauč blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė36 @ 2008 03 31, 14:50)
Astuk ,jei gali parašyk man į až savo tel nr,gal vakare atvežčiau tau jei ką gauč  blush2.gif

Parasiau. Ir raselle galim susitikt ir paimciau ka turi.
Atsakyti