Įkraunama...
Įkraunama...

Raganės

QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 08, 13:15)

kažin, raganės sėkmingai brandina sėklas? Ir ar jomis dauginasi?  ax.gif  g.gif  cool.gif


aš turiu tarybinę knygutę apie raganes cool.gif kada nors nusiimsiu ją nuo aukštai ir pažiūrėsiu, kaip ten jos pratęsia giminę mirksiukas.gif
Atsakyti
Veise daugina vegetatyviniu budu, o norint isvesti nauja veisle - tik seklomis..
Atsakyti
mano raganės kažko leipsta schmoll.gif nelabai suprantu, drėgmės gauna, neperkaista... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 10, 13:56)
mano raganės kažko leipsta  schmoll.gif nelabai suprantu, drėgmės gauna, neperkaista...  g.gif



Sveikos, geliu myletojos,

mano raganei irgi kazkas nutiko - visa pavasari kuo graziausiai augo, kasdien vos ne po spindi i virsu stiebesi, ziedus sukrove. O vakar pastebejau, kad lapai suglebe, tokia pavargusi atrodo.

Gal susiduret kas su tuo? Kas galetu buti mano numyletinei?
Atsakyti
O mano siemet pirktoji neblogai auga tik pirkau bordines spalvos ,o prazydo violetine biggrin.gif
Atsakyti
Vienas patarimas, ziurekite,kad saknys neperkaistu mirksiukas.gif As pavyzdziui kelias esu pamulciavusi, prie keliu esu geliu prisodinusi.
Atsakyti
QUOTE(aistejukas @ 2009 05 25, 08:41)
Vienas patarimas, ziurekite,kad saknys neperkaistu mirksiukas.gif As pavyzdziui kelias esu pamulciavusi, prie keliu esu geliu prisodinusi.



Aciu, pabandysiu 4u.gif - nors pas mus ten vakarine puse, tai gal nuo vakarines saulutes neturejo perkaisti..
Atsakyti
Diode, siaip neturetu, bet kiek esu skaiciusi, tai raganes megsta sauletas vietas, bet nemegsta, kai joms zeme labai isyla, todel patariama mulciuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 03, 15:46)
raganės jau pasodintos, nasturtomis apsodintos  ax.gif  lauksim žiedų!  bigsmile.gif


Aš šiemet irgi tokį pat derinuką sugalvojau biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas turetu nebrangiai raganes ugliuka? blush2.gif
Atsakyti
Turiu raganių. Žiedai dideli, beveik per delną. Yra ir smulkių baltų. Jau pradeda žydėt.
http://sodai.lietuvoje.com/Ragane.htm
Atsakyti
Man atrodo,kad as isradineju dvirati.Be galo myliu raganes,bet,kazko nemoku,nepagaunu kampo ar neiseina.Esu sodinusi dvi raganes.Labai skurpulingai.Abu kartus skirtingai sodinti bandziau.Taip kaip liepe mugese jas pardavinejancios moterys.Vienais metais iskasiau duobe,joje supyliau kaubureli,saknis graziai paskleidziau ant jo,atsargiai uzpyliau.Saugojau,laisciau,ziurejau,net vieta parinkau tokia,kad saknys negautu karstos vidurdienio saules.Ir....... doh.gif schmoll.gif Numire.
Kitais metais pirkau vel mugeje is kitos moters.Ta liepe nieko nedaryti per daug tik iskasti siaura giloka duobute ir i ja ta ragane taip ir istatyti.Vel atsargiai,skurpulingai visa tai ivykdziau.Dirbau is dusios,nes labai raganiu norejau....Ir vel tas pats doh.gif Numire ir sita....Tai kame tas kampas,ka blogai darau? g.gif
Atsakyti