Įkraunama...
Įkraunama...

Raganės

QUOTE(Arven @ 2009 04 27, 17:05)
Sveikos! Nusipirkau siandien ragane is senuku olandiska. Itariu, kad padariau klaida, bet labai jau man pagailo vargstanciu augaleliu. Negana to, dar noriu auginti ja balkone. Mb mama augino ir puikiai augo. Ar kas nors turi patirties su raganem balkone?

Patirties neturiu, bet esu nemažai girdėjusi, kad sėkmingai auga balkone. Bet reikia tikrai gero dydžio kubilo, konteinerio, kad raganės šaknys jaustųsi gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,as taip pat noreciau auginti ragane dideliame inde pvz.desimties litru kibire ikasant i zeme,patarkit ar imanomas dalykas?dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 04 29, 10:06)
Sveikutes,as taip pat noreciau auginti ragane dideliame inde pvz.desimties litru kibire ikasant i zeme,patarkit ar imanomas dalykas?dekui 4u.gif

Manau, 10 l kibiro nelabai pakaks, gal kiek didesnės talpos reikėtų g.gif
bent 20.... unsure.gif
Atsakyti
raganės jau pasodintos, nasturtomis apsodintos ax.gif lauksim žiedų! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 04 29, 11:06)
Sveikutes,as taip pat noreciau auginti ragane dideliame inde pvz.desimties litru kibire ikasant i zeme,patarkit ar imanomas dalykas?dekui 4u.gif


As sodinau i 20l vazona. Kiek skaiciau, tai ir jis per mazas. Geriausiai raganem tinka storasienis 60x60x60cm konteineris. Storos sienos reikalingos tam, kad ju saknys neperkaistu. Virsuj apsodinti vienmetem gelem su neilgom saknim. Kiek skaiciau, tai visur rekomenduoja raganes reguliariai ir gana daznai tresti. Ziemai reiks storai ivyniot vazona arba ikasti i zeme.

Kol kas tai mano raganele visai puikiai auga tame vazone. Veliau planuoju persodint, nes kol kas nerandu tinkamo indo, kad nebutu labai brangiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arven: 03 gegužės 2009 - 16:47
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 03, 15:46)
raganės jau pasodintos, nasturtomis apsodintos  ax.gif  lauksim žiedų!  bigsmile.gif


o kokios spalvos ragane? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 05 08, 12:11)
o kokios spalvos ragane?  ax.gif

eee, turiu 4 (atsitiktinai) ax.gif tai viena išsvajota violetiniais žiedais (iš Regilos pirkta), primins vaikystę, o kitos - balta, rožinė ir rožinė su baltomis juostomis ax.gif
parašyčiau veisles, bet kažkur pavadinimus nukišau doh.gif reiks paieškoti blush2.gif
Atsakyti
i viena vieta visas sodinai? nesusidulkins ten jos?
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 05 08, 12:31)
i viena vieta visas sodinai? nesusidulkins ten jos?

tris į vieną vietą, o mėlynąją atskirai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 08, 11:43)
tris į vieną vietą, o mėlynąją atskirai  blink.gif


ai, aš žemuoges ir braškes šalia susodinau, o paskui tik perskaičiau, kad jos apsidulkina vienos su kitom, ir braškės susmulkėja... tai dabar visi augalai man dėl to dulkinimosi kelia įtarimą ax.gif
Atsakyti
o man atrodo, kad briedas tas susmulkejimas.. Juk susmulketu tik braskes auginamosm is tu apsidulkinusiu seklyciu.. Su Ragamen - irgi tas pats.. jei nedauginsit is seklu - tegu dulkinasi kiek geidzia biggrin.gif O jei is seklu - yra tikimybe, kad sukursite nauja veisle biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2009 05 08, 13:42)
o man atrodo, kad briedas tas susmulkejimas.. Juk susmulketu tik braskes auginamosm is tu apsidulkinusiu seklyciu.. Su Ragamen - irgi tas pats.. jei nedauginsit is seklu - tegu dulkinasi kiek geidzia biggrin.gif O jei is seklu - yra tikimybe, kad sukursite nauja veisle biggrin.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif laaaabai sudominai! drinks_cheers.gif
kažin, raganės sėkmingai brandina sėklas? Ir ar jomis dauginasi? ax.gif g.gif cool.gif
Atsakyti