Įkraunama...
Įkraunama...

Raganės

Pas mane raganės neauga, verysad.gif tiksliau auga bet nežydi, pernai žydėjo 1 žiedas. Vieta lyg ir saulėta, bet auga netoli namo kampo, gal ten kokie skersvėjai joms nepatinka. Nusipirkau naujas dvi ir tos neauga, net nežinau ką daryt schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Aderaa @ 2009 04 18, 15:58)
Pas mane raganės neauga,  verysad.gif tiksliau auga bet nežydi, pernai žydėjo 1 žiedas. Vieta lyg ir saulėta, bet auga netoli namo kampo, gal ten kokie skersvėjai joms nepatinka. Nusipirkau naujas dvi  ir tos neauga, net nežinau ką daryt schmoll.gif

Jei pakeistum augimo vietą? Labai atsargiai iškastum, dar gal kokios trąšos įdėtum į naują duobę? O vietoj raganių kol kas kokį krūmą pasodintum ar žolinį augalą - hortenziją ar dar ką, matytum, ar noriai augs augalai, ar ne mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes rolleyes.gif

tai va nusipirkau siemet zemkes mugeje ragane balta vadinasi (salduve) bet nete niekur nerandu info tikriausiai pati pardaveja ta pavadinima sugalvojo g.gif

gal kas turite tokia net nezinosiu kaip ten ji ant antrameciu ir pirmameciu ugliu ziedus krauna kazkaip pirma karta ragane auginsiu ax.gif

ir i lauka dar nesodinu namie dar gyvena bijau kad salnos nukandzios nes jau pagaliuku kokiu 60 cm uzsilipo net nzn kada cia ja sodinti i lauka kol sumastysiu kad galima puse kambario apsaizgys 4u.gif

patarkit mergaites kas jau seniai jas auginat rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zylute81 @ 2009 04 22, 12:19)
sveikutes rolleyes.gif

  tai va nusipirkau siemet zemkes mugeje ragane balta vadinasi (salduve)  bet nete niekur nerandu info tikriausiai pati pardaveja ta pavadinima sugalvojo g.gif

gal kas turite tokia net nezinosiu kaip ten ji ant antrameciu ir pirmameciu ugliu ziedus krauna kazkaip pirma karta ragane auginsiu  ax.gif 

ir i lauka dar nesodinu namie dar gyvena bijau kad salnos nukandzios nes jau pagaliuku kokiu 60 cm uzsilipo net nzn kada cia ja sodinti i lauka kol sumastysiu kad galima puse kambario apsaizgys 4u.gif

patarkit mergaites kas jau seniai jas auginat rolleyes.gif

Žinai, aš dar irgi dvejojau dėl sodinimo, nes šalnas vis pranešinėja, bet...
vakar iš Regilos pirkau raganę, jau pradėjusi dygti, pasirodo, visąlaik buvusi lauke. Manau, kitą savaitę sodinsiu (daugmaž už savaitės dėl laiko trūkumo), o dėl viso pikto gal kokios agroplėvelės turėsiu, kad truputį pridengčiau, apsukčiau, jei tikrai didokas šalnas praneš mirksiukas.gif pvz bijūnai kol kas nenušalo, nors nedengiau, tai raganiukės gal irgi ištvers mirksiukas.gif
pratink raganę prie lauko, balkone vėsiai palaikyk, ar kur terasoj - manau po jurginių (savaitgalį) jau gali drąsiai sodinti mirksiukas.gif
Atsakyti
Kuo tresiate raganes? pas mane auga, bet jau tokia menkute, tokia silpnute, kad gaila darosi..
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2009 04 22, 12:51)
Kuo tresiate raganes? pas mane auga, bet jau tokia menkute, tokia silpnute, kad gaila darosi..

Dar tik šiemet pirmąsyk auginsiu, bet turiu arklio mėšlo šiek tiek, tai, manau, truputį įdėsiu dėl viso pikto mirksiukas.gif
Dėl menkumo - dar ir nuo veislės priklauso, nes vienos iki 120 cm užauga, kitos iki 3m aukščio g.gif pabandyk keletą skirtingų paauginti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos! Pernai nusipirkau dvi raganes. Pasisodinau, bet labai sunkiai kazkaip man jos augo. Gal kad jaunutes dar buvo. Bet negana to viena mano raganiuke kaimynu katinai nusiusiojo. Tai vargsiuke sunyko. O kita buvo nutrauke nuo tinklo. Bet si kazkaip atsilaike. DAbar paziurejau, tai leidzia tris naujus ugliukus thumbup.gif Ir labai tikiuosi, kad siemet ji bus kur kas stipresne ir grazesen. Dar truputi zemes aplink apkasiu ir pripilsiu geresniu, nes labai noris graziais ziedais pasidziaugt smile.gif
Atsakyti
oi, ir man dabar rūpestis - ar augs doh.gif tikiuosi ax.gif
Atsakyti
Raganės krauna pumpurus ant pirmamečių ar antramečių ūglių. Jei Jūsų raganė krauna ant antramečių, o Jūs ją nugenit-ji šiais metais nežydės. Ir visai nepriklausomai nuo augimo vietos. Tas pats būna ir su hortenzija.
Nesibaiminkit, raganę sodinkit. Juk ji iškasta iš lauko. Žinoma, per žiemą buvo apklota lapais, šakomis. Šakos suguldytos ant žemės ir apdengtos, kad jau šiemet galėtumėt pasidžiaugti žiedais.
Atsakyti
Labukas,gal galit pasakyti ,noriu savo ragane sodinti i lauka ,bet bijau kad nenusaltu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 04 27, 14:38)
Labukas,gal galit pasakyti ,noriu savo ragane sodinti i lauka ,bet bijau kad nenusaltu  bigsmile.gif

sodink drąsiai - aš šią savaitę sodinsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos! Nusipirkau siandien ragane is senuku olandiska. Itariu, kad padariau klaida, bet labai jau man pagailo vargstanciu augaleliu. Negana to, dar noriu auginti ja balkone. Mb mama augino ir puikiai augo. Ar kas nors turi patirties su raganem balkone?
Atsakyti