Įkraunama...
Įkraunama...

Raganės

QUOTE(Streamy @ 2012 04 16, 18:58)
Dažniausiai pilnavidurėms reikia daugia laiko, jos pirmus metus dažniausiai žydi nepilnaviduriais žiedais  4u.gif Galimas variantas, kad šiemet jau bus pilnaviduriai žiedai  mirksiukas.gif

Pradžiuginot bigsmile.gif Aš ją tik dėlto ir pirkau, kad tikėjausi pulnavidurių žiedų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linetax @ 2012 04 16, 20:39)
Pradžiuginot bigsmile.gif Aš ją tik dėlto ir pirkau, kad tikėjausi pulnavidurių žiedų  4u.gif


Su sąlyga, kad gyvi pernykščiai stiebai, nes pilnaviduriais žiedais žydi ant antramečių ūglių - jei jie nušala ir atauga nauji, tai dažniausiai žydi paprastais "tuščiaviduriais " žiedais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2012 04 16, 19:46)
Su sąlyga, kad gyvi pernykščiai stiebai, nes pilnaviduriais žiedais žydi ant antramečių ūglių - jei jie nušala ir atauga nauji, tai dažniausiai žydi paprastais "tuščiaviduriais " žiedais  mirksiukas.gif

Kaip tyčia, buvau palikusi nenukirptą ir atrodo, kad nepašalusios šakos, gal ir pasiseks bigsmile.gif Netikėtai sužinojau visą tiesą apie savo raganę biggrin.gif ir tik Jūsų, mergaitės, dėka. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linetax @ 2012 04 16, 20:59)
Kaip tyčia, buvau palikusi nenukirptą ir atrodo, kad nepašalusios šakos, gal ir pasiseks bigsmile.gif Netikėtai sužinojau visą tiesą apie savo raganę biggrin.gif ir tik Jūsų, mergaitės, dėka. Ačiū 4u.gif


Jei pumpurai jau lenda, vadinasi nepašąlusios mirksiukas.gif Mano aštuonios raganaitės jau kaip reikiant pumpurus subrandinusios, ne už ilgo ir lapus ims vyniot, o dvi "ant klaustuko " - sodintos labai mažutės, bet turiu vilčių, kad viskas bus gerai, nes joms reikia iš šaknų atželt 4u.gif
Atsakyti
Gal kas patarsit - nusipirkau ragane ir dabar nezinau ar galiu jau i lauka sodinti, ar dar gali nusalti ji ? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2012 04 24, 10:39)
Gal kas patarsit - nusipirkau ragane ir dabar nezinau ar galiu jau i lauka sodinti, ar dar gali nusalti ji ?  unsure.gif

Augo jinai prieš tai šiltnamyje? Ją reikėtų palaipsniui pratinti prie lauko, bet į gruntą aš jos dar nesodinčiau, dar galimos šalnos, kurios pakąstų. Jeigu didesniame vazone, tai palaipsniui neščiau į lauką, jeigu mažesniame tai persodinčiau į didesnį ir laikyčiau pakolkas jame. manau dabar kai lauke šilčiau jinai greitai priprastų, svarbiausia, kad saulė nenudegintų ir šalnos nepakąstų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2012 04 24, 10:39)
Gal kas patarsit - nusipirkau ragane ir dabar nezinau ar galiu jau i lauka sodinti, ar dar gali nusalti ji ?  unsure.gif

Pirkau ir as pries kelias dienas, tai pardaveja patare dar nesodint lauke ax.gif
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2012 04 25, 18:10)
Pirkau ir as pries kelias dienas, tai pardaveja patare dar nesodint lauke  ax.gif

O tai kada sodint? blink.gif
Mano senoji jau leidzia lapus visu greitumu.
Vakar dar viena nusipirkau, tai ryt sodinsiu. Savaitgaly bus jau karsta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2012 04 25, 17:13)
O tai kada sodint?  blink.gif
Mano senoji jau leidzia lapus visu greitumu.
Vakar dar viena nusipirkau, tai ryt sodinsiu. Savaitgaly bus jau karsta smile.gif


kai nebebus rimtų šalnų mirksiukas.gif pardavimo aikštelėse jau mačiau raganių su dideliais lapais ir žiedų pumpurais - manau atvežtos iš kokios Olandijos kur jau žymiai šilčiau ar net iš šiltnamių, tai gali šalnos tokį augalą ir nuvargint , nes šalnų dar tikrai bus mirksiukas.gif

Pas mane visos raganės dabar sprogsta, lapų pumpurėliai dar nemaži, bet tirai iki žiedų dar joms toloka biggrin.gif
Atsakyti
mano gražuolė tik dabar pradėjo sprogti galvojau kad jau viskas nebeturėsiu bet žiūriu du pumpurėliai belendą raganė
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti