Įkraunama...
Įkraunama...

Raganės

Audžiu tokią mintį ax.gif Va vyras išvažiavęs - reiktų įrankius pasiimti ir bandyt įgrežt tvoron varžtelį,ir virvutėm pasirišt bigsmile.gif Jaučiu reakcija būtų doh.gif kad jo tvorą naują sugadinau tongue.gif
Atsakyti
O mano rudeni pirkta ir pasodinta ragane neprigijo.Rodos taip stengiaus sodindama!Ir geru zemiu pyliau ir smelio.Ir egliu sakomis dengiau ziemai.Ech...apmaudu. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(a4ra @ 2008 05 19, 22:36)
O mano rudeni pirkta ir pasodinta ragane neprigijo.Rodos taip stengiaus sodindama!Ir geru zemiu pyliau ir smelio.Ir egliu sakomis dengiau ziemai.Ech...apmaudu. verysad.gif

Siaip tai raganes geriau sodinti pavasari, bet dar ir sios nereikia "laidoti". As savo pries kelis metus jau galvojau, kad neprigijo, neatsigavo po ziemos. Nuvaziavau vel pirkti, o pasirode, kad ir ta senoji dygsta. bigsmile.gif Man atrodo reikia dar kantrybes,dar palaukti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(muna @ 2008 05 19, 22:56)
Siaip tai raganes geriau sodinti pavasari, bet dar ir sios nereikia "laidoti". As savo pries kelis metus jau galvojau, kad neprigijo, neatsigavo po ziemos. Nuvaziavau vel pirkti, o pasirode, kad ir ta senoji dygsta. bigsmile.gif Man atrodo reikia dar kantrybes,dar palaukti mirksiukas.gif

Na,tada dar lauksiu,nors is tiesu tai ir as jau dairiausi kitos ax.gif
Atsakyti
labutis

gal kuri susidūrėte su tokia problema : gelsta, po to visai nurunda ir sudžiūsta raganiu lapeliai. Mamos sode lapai labai žali, dideli, gausiai žydi, aš auginu taip kaip ir ji ir .... niekas nesigauna. Gal tai kokia liga? Kokias jūs trąšas naudojat? kaip dažnai laistot? Pasidalinkit patirtimi ax.gif
Atsakyti
Kažin kada geriau raganes sodinti? Pavasarį ar rudenį? Dabar jau kažin būtų per vėlu?
Atsakyti
QUOTE(SuperWoman @ 2008 09 17, 13:34)
Kažin kada geriau raganes sodinti? Pavasarį ar rudenį? Dabar jau kažin būtų per vėlu?

Kiek teko girdeti, kad geriausia pavasari smile.gif
Atsakyti
Reikes palaukt tada pavasario
Atsakyti
QUOTE(SuperWoman @ 2008 09 17, 14:34)
Kažin kada geriau raganes sodinti? Pavasarį ar rudenį? Dabar jau kažin būtų per vėlu?



Jeigu raganes vazoneliuose jas galima sodinti visa sezona, mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistejukas: 18 sausio 2009 - 23:56
merginos, tai kaip jūsų raganės laikosi, ypač Baltija? ax.gif gal nuotraukyčių turit? mb vakar įtikinau, kad visos tvoros 1-2 kerais neužleisiu, tvoros nesugadins ir kad labai gražu smile.gif
Atsakyti
Aš tai pernai sodinausi baltiją,gražiai žydėjo, kiti žiedeliai nespėjo pražysti šalna juos pakando.O ji man pasirodė gan augi,pas mane pasiekė jau pirmaisiais metais 1,5m.ir šakojosi į šalis.Nuotraukėlių turiu tik ne visu ūgiu o tik žiedeliai (vėliau įdėsiu)
Atsakyti
Aš irgi susigundžiau raganėmis bigsmile.gif jos man toookios gražios bigsmile.gif , o kaip manot, jei pasodinciau prie prūdo, bet ten yra tik durpė g.gif (na ten turim toki nudžiūvusį medį, tai mnau gražiai galėtų apželti jį) bet va kaži ar jai nieko tokio, kad ten durpė g.gif
Atsakyti