Įkraunama...
Įkraunama...

Raganės

QUOTE(bytte @ 2012 04 11, 11:19)
Zirzė o ten tikrai raganės? Nesu mačiusi raganės uogų  unsure.gif , šiaip tai sėklos tokie susivėlę pukiai, kaip plaukų kuokštai didesni ar mažesni būna, irgi dekoratyvūs...


ragane, nes drauge sake, kad ragane, ir zydi ji tokiais stampiais violetiniais ziedais, maciau yra keli tokie pukeliai. O del tu uogu g.gif na gal kokia kita gele ten isipaisiusi salia jos yra, kai susprogs lapeliai, atidziai apziuresiu. Pumpurelius deda ant senu saku,nes ziema kai buvo silta stebejausi, kad pradeda pumpuriukai lysti. tiesa, ji zydejo gerokai po birzelio, gal net liepos vidury.
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2012 04 10, 22:15)
nezinau, nes pernai pirkom su visom kiemo grozybem, siemet pirmas pavasaris cia, tai kiekviena dien apaziurineju geliu darzelius, kas kur lenda is po zemes. Ragane, kiek suprantu, tai augina ant senu stiebu viska g.gif ir dar tokias raudonas uogas turi, kaip sermuksnio rolleyes.gif

Įtariu, kad sausmedukas auga.Jis po žydėjimo subrandina uogas.sausmedžio uogos
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2012 04 10, 23:15)
nezinau, nes pernai pirkom su visom kiemo grozybem, siemet pirmas pavasaris cia, tai kiekviena dien apaziurineju geliu darzelius, kas kur lenda is po zemes. Ragane, kiek suprantu, tai augina ant senu stiebu viska g.gif ir dar tokias raudonas uogas turi, kaip sermuksnio rolleyes.gif

As ir pagalvojau apie sausmedi.
Atsakyti
o kaip tas sausmedis zydi? nes kiek ziuriu, ismeta man vis uogas rolleyes.gif
Atsakyti
vijoklinis sausmedis:
user posted imageuser posted image
būna gelsvi dar žiedai
Atsakyti
QUOTE(Musyte24 @ 2012 04 10, 21:38)
Norėjau klausti kuom tręšiat, bet vėliau parašėte, kad praktiškai niekuom netręšet g.gif . O kokia žemė pas jus? Kiek saulės  per dieną gauna?

Aš pernai dvi raganes pasisodinau, bet pas mane jos tokios skurdžios... unsure.gif

pas mane raganė pasodinta prie vakarinės pastato pusės saulės gauna ir iš pietų bet matyt jai ten labai patinka nes man ji jau antrais metais po pasodinimo tokia buvo
Atsakyti
Sveikos

Mano "montana majorie" jau "sprogsta", tai as ja jau nudengiau, o tangutine dar nejuda ax.gif Bet gyva (nulauziau viena sakyte- zalia) rolleyes.gif
Atsakyti
Susižavėjau raganėmis smile.gif . Ar dabar jau pardavinėja jas? kur Kaune galima būtų nusipirkt?
Atsakyti
QUOTE(snieguoliuke @ 2012 04 16, 17:53)
Susižavėjau raganėmis  smile.gif . Ar dabar jau pardavinėja jas? kur Kaune galima būtų nusipirkt?


praeita savaitgali, t.y. vakar, buvo prie megos muge, ten visko buvo, dar girdejau, kad ateinanti savaitgali senukuose bus muge, tik nezinau kuriuose, bet Kaune rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(snieguoliuke @ 2012 04 16, 16:53)
Susižavėjau raganėmis  smile.gif . Ar dabar jau pardavinėja jas? kur Kaune galima būtų nusipirkt?

Čia būtų galima nusipirkti, yra Kauno rajone http://www.sodoroze.lt/ Aš iš jų esu pirkusi raganę, pagal nuotraukytę turėjo būti balta pilnavidurė, bet pražydo nepilnavidurė verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linetax: 16 balandžio 2012 - 18:44
QUOTE(Linetax @ 2012 04 16, 19:41)
Čia būtų galima nusipirkti, yra Kauno rajone http://www.sodoroze.lt/  Aš iš jų esu pirkusi raganę, pagal nuotraukytę turėjo būti balta pilnavidurė, bet pražydo nepilnavidurė verysad.gif

Dažniausiai pilnavidurėms reikia daugia laiko, jos pirmus metus dažniausiai žydi nepilnaviduriais žiedais 4u.gif Galimas variantas, kad šiemet jau bus pilnaviduriai žiedai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šaindien mačiau Žalios stotelėj Ukmergės g. privežta labai daug ir gražių raganių thumbup.gif Ir kaina labai padori - jei ko nesupainiojau , tai rodos po 15 ar 16lt g.gif
Atsakyti