Įkraunama...
Įkraunama...

Raganės

QUOTE(rima.maniukiene @ 2012 04 09, 21:51)
o čia mano raganė raganė

grazuole tikra wub.gif tokia pas uosvius sode buvo, labai graziai ir gausiai zydejo. As pernai dvejas raganes pasisodinau, ziuresiu kas bus ax.gif
Atsakyti
O mano raganė neperžiemojo verysad.gif Dar turiu mažą viltį, kad atžels iš šaknų rolleyes.gif
Atsakyti
O aš pirkau pernai turguje pas bobutę sakė kokia graži ,dideliais raudonais žiedais , žydi visą vasarą lotuliukas.gif

http://s42.radikal.r...637631c26df.jpg

ar čia sumaišyta jos , ar blefavo senoji , bet man patiko , labai gausiai ir gražiai žydi, visi kaimynai dabar jos prašo

Man šis vaizdelis , labai gražu :
http://www.augalai.l...gane-didele.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rositta: 10 balandžio 2012 - 13:47
QUOTE(TaGre @ 2012 04 10, 14:22)
O mano raganė neperžiemojo  verysad.gif  Dar turiu mažą viltį, kad atžels iš šaknų  rolleyes.gif


Dar anksti spręsti,ar jinai išgyveno ar ne, pas mane tik tos raganės kurios žiemojo uždengtos kartu su rožėmis pradėjo leisti lapukus doh.gif galėjo dar ir neskubėti nes gerokai per anksti, dabar dangstau eglišakiais, kad nenušaltų lapeliai per naktinius šalčius doh.gif

O kad tikrai neišgyveno tai galima bus spręsti už gero mėnesio 4u.gif O be to žiūrint kokia pas Jus raganė, vienas reikia iki žemės nukirpti,kitos želia ant senų stiebų 4u.gif Taip kad neliūdim ankščiau laiko mirksiukas.gif
Atsakyti

o kaip suzinoti, kokia rusis auga kieme? ax.gif ar yra kokiu nors atpazinimo zenklu?
Atsakyti
Pavadinimo nežinot? Tada sunkiau nelabai įsivaizduoju kaip, nebent kelis metus stebėsite, jeigu ta kur genima iki žemės, realiai po žiemos neauga iš senų stiebų, lenda iš pačios apačios, kitos leidžia lapelius viso stiebo ilgyje ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Streamy @ 2012 04 10, 08:55)
O gal veislę žinot?

veislės tikrai nežinau gavau iš tokios močiutės nes pas ją irgi taip nuostabiai žydėjo
Papildyta:
QUOTE(Zirzė @ 2012 04 10, 09:20)
mano kieme auga violetine, ir balta, ziedai irgi dideli, nu bet ju vos 10 gal buvo pernai g.gif kazin, ar cia rusis tokia ar jai kazko truksta

nežinau kaip čia su jom yra o aš nieko ypatingo su ja nedarau net beveik netrešiu ožydi tai tiesiog pasakiškai
Atsakyti
QUOTE(rima.maniukiene @ 2012 04 10, 19:17)
veislės tikrai nežinau gavau iš tokios močiutės nes pas ją irgi taip nuostabiai žydėjo
[b]Papildyta:

http://loretossodai.lt/Ragane.htm-apie sia graziaja ragane galit paskaityti cia. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rima.maniukiene @ 2012 04 09, 21:51)
o čia mano raganė raganė


Norėjau klausti kuom tręšiat, bet vėliau parašėte, kad praktiškai niekuom netręšet g.gif . O kokia žemė pas jus? Kiek saulės per dieną gauna?

Aš pernai dvi raganes pasisodinau, bet pas mane jos tokios skurdžios... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Streamy @ 2012 04 10, 18:44)
Pavadinimo nežinot? Tada sunkiau nelabai įsivaizduoju kaip, nebent kelis metus stebėsite, jeigu ta kur genima iki žemės, realiai po žiemos neauga iš senų stiebų, lenda iš pačios apačios, kitos leidžia lapelius viso stiebo ilgyje ir pan.


nezinau, nes pernai pirkom su visom kiemo grozybem, siemet pirmas pavasaris cia, tai kiekviena dien apaziurineju geliu darzelius, kas kur lenda is po zemes. Ragane, kiek suprantu, tai augina ant senu stiebu viska g.gif ir dar tokias raudonas uogas turi, kaip sermuksnio rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Musyte24 @ 2012 04 10, 22:38)
Norėjau klausti kuom tręšiat, bet vėliau parašėte, kad praktiškai niekuom netręšet g.gif . O kokia žemė pas jus? Kiek saulės  per dieną gauna?

Aš pernai dvi raganes pasisodinau, bet pas mane jos tokios skurdžios... unsure.gif


Raganėms reikia laiko, tikrai nebus taip, kad pasodinat o jos šast ir 6 metrų apsipylusios žiedais 4u.gif Palaukit, jeigu joms patiks, žydės ir augs 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Musyte24 @ 2012 04 10, 22:38)
Norėjau klausti kuom tręšiat, bet vėliau parašėte, kad praktiškai niekuom netręšet g.gif . O kokia žemė pas jus? Kiek saulės  per dieną gauna?

Aš pernai dvi raganes pasisodinau, bet pas mane jos tokios skurdžios... unsure.gif

Na raganės ko nemėgsta tai sunkios molingos žemės ir užmirkusių dirvų... kaip ir ypatingai reiklios nėra dirvai.
Tręšt raganes galima su rožėm skirtomis trąšomis ir tokiu pat režimu, kad gausiau žydėtų ir geriau žiemotų.

Zirzė o ten tikrai raganės? Nesu mačiusi raganės uogų unsure.gif , šiaip tai sėklos tokie susivėlę pukiai, kaip plaukų kuokštai didesni ar mažesni būna, irgi dekoratyvūs...


Ištiesų galima ir be veislės išsiaiškint kaip raganę prižiūrėt. Galima pasižiūrėt ant senų šakų krauna žiedus ar išleidžia naują šakelę ir ant jos jau žiedai būna, čia kaip ir pagrindinis skirtumas prižiūrint raganes... dar tos kur anksčiau žydi (pirmoje vasaros pusėje) genimos iškart po žydėjimo... žiemojimui trumpinamos kad patogiau būt pridengt, kaip ir rožes, galima ir pavasarį nukirpt pašalusias šakas arba tiesiog patrumpint, kad tankesnė būtų, nes nepakerpant raganės žiedus ima krauti tik viršutinėje dalyje.

Aš va irgi turiu nežinau kokę raganę, įtariu kad stambiažiedę kažkokią. Pasodinta užpraitą pavasarį buvo, tokia nupiepus visai... paskui po žiemos nieko neberadau. Ataugo iš šaknų, šiemet žiūrėsiu kas ten per fruktas, nežinau nei kokie žiedai cool.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 11 balandžio 2012 - 10:21