Įkraunama...
Įkraunama...

Raganės

Man vienais metais taip buvo,per ziema issaugojau ilgus stiebus,pradejo pumpurai bresti ir se tau nugrauze peles-ziedu ankstyva pavasari nesulaukiau verysad.gif Tai kitais metais buvau gudresne,pabirenau ziurknuodziu.Taip pat ir siltnamyje pasodintas naslaites saugau nuo peliu-tik toks budas tinkamiausias asaugoti augalus.
Atsakyti
Gal kas turi raganem pasidalinti vilniuje? Keisciau i kitas vijoklines gelyes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lewisia @ 2012 03 15, 12:38)
Man vienais metais taip buvo,per ziema issaugojau ilgus stiebus,pradejo pumpurai bresti ir se tau nugrauze peles-ziedu ankstyva pavasari nesulaukiau verysad.gif Tai kitais metais buvau gudresne,pabirenau ziurknuodziu.Taip pat ir siltnamyje pasodintas naslaites saugau nuo peliu-tik toks budas tinkamiausias asaugoti augalus.

O kokie šuniukai ar kačiukai ar kokie kiti gyviai užklydę nenusinuodytų? Pas mus sodyba vidurį laukų, kažkur lapių šeimyna netoliese įsikūrusi, katinas laukinis (gal ir ne laukinis, bet laukuose dažnai gulinėja ar peles gaudo)... dar kažkas užsuka aplankyti, gal šunėkas nedidukas ar išvis koks kiauninių šeimos atstovas.
Atsakyti
sveiki. pasisejau ir as raganes kovo 6d,bet tikriausiai dar anksti laukti daigeliu?o gal ir visai nesulauksiu,girdejau kad jos sunkiai dygsta.
Atsakyti
QUOTE
O kokie šuniukai ar kačiukai ar kokie kiti gyviai užklydę nenusinuodytų? Pas mus sodyba vidurį laukų, kažkur lapių šeimyna netoliese įsikūrusi, katinas laukinis (gal ir ne laukinis, bet laukuose dažnai gulinėja ar peles gaudo)... dar kažkas užsuka aplankyti, gal šunėkas nedidukas ar išvis koks kiauninių šeimos atstovas.


Del lapių mažiausiai jaudinkities juk ir taip jų padidėjusi populiacija ,be to jos tikrai nelies nuodų-juk jos mėsaėdės.Okad koks šuniukas,kačiukas, nesuėstų reikia masalą pridengti.Aš nupjaunu plastikinio butelio abu galus,gaunasi kaip tuneliukas,dar ant viršaus eglės šakelių pamėtau ,kad neatrodytų, kad šiukšlės metosi kieme,o ir pelės labiau mėgsta esti pasislėpusios,negu po atviru dangumi.
Atsakyti
QUOTE(Lewisia @ 2012 03 16, 15:03)
Del lapių mažiausiai jaudinkities juk ir taip jų padidėjusi populiacija ,be to jos tikrai nelies nuodų-juk jos mėsaėdės.Okad koks šuniukas,kačiukas, nesuėstų reikia masalą pridengti.Aš nupjaunu plastikinio butelio abu galus,gaunasi kaip tuneliukas,dar ant viršaus eglės šakelių pamėtau ,kad neatrodytų, kad šiukšlės metosi kieme,o ir pelės labiau mėgsta esti pasislėpusios,negu po atviru dangumi.

Dėkui aciuks.gif , reikės pamėgint, kaip tik ruošiamės savaitgalį sodybon
Atsakyti
laba, kreipiuosi pas jumis su pagalbos prasymu. Kieme turiu ragane, tiksliau dvi, baltais ziedais ir violetiniais, nezinau rusiu, nes cia gyvenam nepilnus metus, todel net nezinau kaip ja reiktu priziureti, auga ji sauletoje vietoje, pietinej puseje, bet ziedu nebuvo labai daug, gal po kokius 10, o gal net maziau. ZOdziu, dabar artejant pavasariui, ka su ja daryti, apgeneti gal?, nes tos sakos ir vijokliai atrodo sudziuve, pajuodave, matyt pasalo, nes nebuvau niekuom apdengus. labai prasau patarimu, kaip su ja db man elgtis 4u.gif
Atsakyti
Nusipirkusi buvau "helios clematis" seklu. Pasejau, kazkas dygsta bet nzn ar ten ne zole biggrin.gif Ar kas esat ja augine? Kaip ziemoja? Ant pakelio raso, kad zydi tais paciais metais, tai gal tada ji kas met is saknu uzsiaugina naujus stiebus ir zydi?Oi klausimu lavina doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kicia @ 2012 03 19, 18:04)
Nusipirkusi buvau "helios clematis" seklu. Pasejau, kazkas dygsta bet nzn ar ten ne zole biggrin.gif Ar kas esat ja augine? Kaip ziemoja? Ant pakelio raso, kad zydi tais paciais metais, tai gal tada ji kas met is saknu uzsiaugina naujus stiebus ir zydi?Oi klausimu lavina doh.gif  biggrin.gif

Parašysiu iš patirties, gal dar kas papildys smile.gif Šios raganės pati nesėjau, bet buvau gavusi tik paaugusį daigelį. Žydėjo jau pirmais metais, žiemojo gerai, net pridengusi nebuvau. Pavasarį išaugino naujus stiebus ir pražydo. Žydi geltonais žiedais, kai peržydi susidaro tokie pūkeliai, kurie atrodo dekoratyviai. Tikiuosi, kad ir šiemet bus sėkmingai peržiemojusi 4u.gif
Atsakyti
Na zodziu, atauga is saknu ir nezydi ant pernyksciu stiebu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linetax @ 2012 03 15, 09:50)
Tai įdomu būtų apie tą puskrūmį daugiau sužinoti, nes aš raganes žinau tik kaip vijoklinius augalus ax.gif

http://loretossodai.lt/index.htm---cia rasi atsakyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kicia @ 2012 03 20, 22:55)
Na zodziu, atauga is saknu ir nezydi ant pernyksciu stiebu smile.gif


tai pernykscius stiebus pjaut?
Atsakyti