Įkraunama...
Įkraunama...

Raganės

Geltonas raganes sėjus. Pakankamai greitai išdygo..panašiai kaip paprika, gal kokia diena vėliau. Sėjau pavasariop, ne tokiu metu. nestratifikavau. Paskui išsodinau į lauką. Kitą kartą atvažiavusi, pati, pamiršusi, kad išsodinau, toje vietoje pasodinau kažką kito smile.gif) neišliko nei viena..
Atsakyti
sveikos raganiu myletojos,
As irgi svajoju siemet raganiu pasisodinti, gal zinote kur vilniuje seklu ieskoti ?
Atsakyti
QUOTE(gucci78 @ 2012 03 14, 15:41)
sveikos raganiu myletojos,
As irgi svajoju siemet raganiu pasisodinti, gal zinote kur vilniuje seklu ieskoti ?

Sveika,
o kodel seklu nori? Juk ilgai laukt reikes. Geriau pirkt jau paaugusias, kai kurios buna jau su pumpurais, galima ir spalva matyti.
As tai beveik niekad nesodinu daugiameciu is seklu.
Atsakyti
na nieko pries ir ugliuka paimti, bet kadangi dabar tas sodinimo laikas tai galiu ir is seklyciu, tik nelabai prekyboj jas randu.
arba prastai ieskau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2012 03 14, 13:47)
Sveika,
o kodel seklu nori? Juk ilgai laukt reikes. Geriau pirkt jau paaugusias, kai kurios buna jau su pumpurais, galima ir spalva matyti.
As tai beveik niekad nesodinu daugiameciu is seklu.

O gal zinote kokios kainos raganiu jau paaugusiu?Reikia man uosvienei nupirkti,bijau permoketi,nes paskui zinot kaip buna lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirste @ 2012 03 14, 19:23)
O gal zinote kokios kainos raganiu jau paaugusiu?Reikia man uosvienei nupirkti,bijau permoketi,nes paskui zinot kaip buna  lotuliukas.gif

Siemet dar nemaciau. Pernai prekybos centruose 8-25 lt, priklausomai nuo kero dydzio, veiles gal. Tos brangiausios po 25 lt buvo Kojelaviciaus g., bet jau dideles, su ziedais. Turguj gal pigiau.
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2012 03 14, 18:15)
Siemet dar nemaciau. Pernai prekybos centruose 8-25 lt, priklausomai nuo kero dydzio, veiles gal. Tos brangiausios po 25 lt buvo Kojelaviciaus g., bet jau dideles, su ziedais. Turguj gal pigiau.

Aciu dideliausias,kadangi as ne vilniete,bandysiu ieskoti savo mieste,o svarbiausia zinosiu i kokia kaina orientuotis ax.gif ax.gif
Atsakyti
Merginos, o ar jau galima raganes atidengti???(nuimti eglisakius?)
Atsakyti
Pavasaris tikrasis dar neatėjęs, tad jokių nudengimų..nebent per daug turit ir norit, kad žūtų..Mano dar ir lapais uždengtos ir tai nežadu kibinti dar bent kelias savaites.
Dvi skirtingas spalvas raganių ir aš turiu pasiūlyti. Trečia puskrūmis.
Atsakyti
[quote=Regila,2012 03 15, 10:01]
Pavasaris tikrasis dar neatėjęs, tad jokių nudengimų..nebent per daug turit ir norit, kad žūtų..Mano dar ir lapais uždengtos ir tai nežadu kibinti dar bent kelias savaites.


Aciu labai uz patarima. O kada mazdaug galima bus nuo ju eglisakius nuimti???(nes as dabar dar retai vaziuoju i sodyba.....tai bijau, kad nesusustu viskas)
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2012 03 15, 08:01)
Dvi skirtingas spalvas raganių ir aš turiu pasiūlyti. Trečia puskrūmis.

Tai įdomu būtų apie tą puskrūmį daugiau sužinoti, nes aš raganes žinau tik kaip vijoklinius augalus ax.gif
Atsakyti
Tai kad po tuo pridengimu kaip tik niekas neįšyla. Čia kaip tas sniegas pavėsingoje vietoje kur vis netirpsta. Tas pridengimas palaiko vėsesnę ir pastovesnę temperatūrą, neleidžia vos atšilus, ruoštis pumpurams sprogti, todėl augaliukai mažiau nukenčia nuo šalnų. Tegu dar pažiemoja.
Aš tai bijau kad pelės išbadėjusios po žiemos pumpurų nenugraužtų unsure.gif Peržiemojo mano raganė, tfu tfu nesugraužė per žiemąnieks, kaip praaitais metais. Dabar beliko pralaukt kol laukuose valgomo kažko be raganių atsiras unsure.gif
Atsakyti