Įkraunama...
Įkraunama...

Raganės

QUOTE(bytte @ 2011 12 15, 15:05)
merginos supakavau aš savo raganę žiemai, o -iemos tai nėr ir nėr. Nei nuvykti negaliu pasižiųrėt, nei ką blush2.gif , kaip manot nieko jai užklotai?


NIeko joms nenutiks, pas mane ir uzklotos, pasiziuriu kartais, viskas joms gerai. Aisku ziurint kaip jos uzdengtos, bet jeigu eglisakemis tai viskas gerai wink.gif
Atsakyti
Gavau smulkiažiedės raganės sėklų. Kažin kada reiktų sėti, kad kitąmet žydėtų? Gal jau dabar?
Atsakyti
QUOTE(Streamy @ 2011 12 15, 19:58)
NIeko joms nenutiks, pas mane ir uzklotos, pasiziuriu kartais, viskas joms gerai. Aisku ziurint kaip jos uzdengtos, bet jeigu eglisakemis tai viskas gerai wink.gif

Aš ne pirmo šviežumo šiaudais uždengiau blush2.gif .
Atsakyti
o aš saviškių dar nė vienos nedengiau - kad ruduo visu gražumu lauke doh.gif šalčio nerasta, vis palyja, tai tikros šaltos žiemos dar nė su žiburiu nematyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2011 12 19, 10:01)
Aš ne pirmo šviežumo šiaudais uždengiau  blush2.gif .


Su siaudai vienintele beda, gali apsigyventi peles ir kadangi dabar be perstojo lyja, tai jie gali puti, o tada puvinys persimes ant raganes, kas gali nelabai gerai baigtis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2011 12 19, 09:52)
Gavau smulkiažiedės raganės sėklų. Kažin kada reiktų sėti, kad kitąmet žydėtų? Gal jau dabar?

Neverta dabar sėti, gal kokį kovo mėn, kai saulutės daugiau daigeliams bus.
Atsakyti
QUOTE(Streamy @ 2011 12 19, 12:34)
Su siaudai vienintele beda, gali apsigyventi peles ir kadangi dabar be perstojo lyja, tai jie gali puti, o tada puvinys persimes ant raganes, kas gali nelabai gerai baigtis  4u.gif

Aš kaip tik pagalvojau, kad praeitais metais man pelės ir nugraužė raganę, kad ji dingo visai. O su kuo dar galima dengti, jei eglišakių neturiu...
Atsakyti
aš raganes kaip ir rožes mulčiuoju ant jų supildama kaupelį pušies žievės mulčo - tada pavasarį viską sugrėbiu, pradžiovinu ir galiu naudot kitom reikmėm - tai ilgai "grojantis" dalykas, kurį galima naudot ir ne vienus metus mirksiukas.gif

raganių sėklos daug daigesnės stratifikuotos, tai dar visai yra progų jas "pašaldyt"

http://www.sodasirda...ynziede-ragane/

Mano raganių sėklos iki pavasario garaže šaldysis ir ruošis dygimui biggrin.gif
Papildyta:
[quote=mumrikas,2011 12 19, 20:12]
aš raganes kaip ir rožes mulčiuoju ant jų supildama kaupelį pušies žievės mulčo - tada pavasarį viską sugrėbiu, pradžiovinu ir galiu naudot kitom reikmėm - tai ilgai "grojantis" dalykas, kurį galima naudot ir ne vienus metus mirksiukas.gif

raganių sėklos daug daigesnės stratifikuotos, tai dar visai yra progų jas "pašaldyt"

http://www.sodasirda...ynziede-ragane/

Mano raganių sėklos iki pavasario garaže šaldysis ir ruošis dygimui biggrin.gif

"Kai kurias sėklas, esančias ramybės būsenoje, būtina stratifikuoti, t.y. kurį laiką palaikyti drėgname substrate: smėlyje, durpėse, pjuvenose, perlite ir pan. Kai kurias sėklas, pavyzdžiui, klevo, galima stratifikuoti ir sniego kapčiuose. Stratifikuojant nutraukiama sėklų organiškoji ramybė. Tam sėklos turi išbūti drėgname (50–60 proc. viso drėgmės imlumo) vėdinamame substrate žemoje temperatūroje (0–5oC).
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2011 12 19, 21:14)

raganių sėklos daug daigesnės stratifikuotos, tai dar visai yra progų jas "pašaldyt"

http://www.sodasirda...ynziede-ragane/

Mano raganių sėklos iki pavasario garaže šaldysis ir ruošis dygimui biggrin.gif

"Kai kurias sėklas, esančias ramybės būsenoje, būtina stratifikuoti, t.y. kurį laiką palaikyti drėgname substrate: smėlyje, durpėse, pjuvenose, perlite ir pan. Kai kurias sėklas, pavyzdžiui, klevo, galima stratifikuoti ir sniego kapčiuose. Stratifikuojant nutraukiama sėklų organiškoji ramybė. Tam sėklos turi išbūti drėgname (50–60 proc. viso drėgmės imlumo) vėdinamame substrate žemoje temperatūroje (0–5oC).

Tai dabar man paaiškinkit, kaip tas raganių sėklas stratifikuoti. Sumaišyti su drėgnu smėliu ar pjuvenom ir laikyti apatiniame šaldytuvo stalčiuje?
Atsakyti
QUOTE(Streamy @ 2011 12 15, 20:58)
NIeko joms nenutiks, pas mane ir uzklotos, pasiziuriu kartais, viskas joms gerai. Aisku ziurint kaip jos uzdengtos, bet jeigu eglisakemis tai viskas gerai wink.gif

Pagaliau nors kiek pasalo.Nes as irgi jau senokai savas apdengiau, tai buvo nerimo, kad neatsibustu susipainiojusios. Dabar gal jau miegos ramiai ziemodamos smile.gif
Atsakyti
Šiandien pasėjau raganes - "tvėriau", "tvėriau" ir neištvėriau lotuliukas.gif Nežinau kokios, tik žinau kad šešių skirtingų veislių (bent taip tikiuosi) - manau, kad žolinės ir tačiosios (kur auga kaip krūmas ir nesivynioja apie atramas, o rudenį galima nupjaut iki pat žemės, mat stiebai kasmet nauji auga). Prisirinkau sėklų Kairėnų botanikos parke, tai nebebuvo kur trauktis blush2.gif

Pasėjau, kiek padrėkinau ir išnešiau į lauko sandėliuką "stratifikuotis" kokį mėnesiuką ar porą. Gal kas esat sėję ir žinot kiek maždaug laiko jos dygsta - straipsniuose visaip rašo, o įdomu gal kas esat bandę "savo kailiu " mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas norėjau paklaust dėl raganių grupių.Jeigu tarkim jos priskiriamos pirmai ir antrai gurpei,tai jų nereikia genėti.Kaip sužinoti ar jos tinka mūsų klimatui?Galvoju ar verta siųstis pirmos grupės,jeigu jos gali nušalti.
http://www.taylorscl...atis-deep-blue/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *GREISI*: 05 vasario 2012 - 23:42