Įkraunama...
Įkraunama...

Raganės

o jei nežinai kas per raganė blush2.gif ... žiedų niekad nemačiau... kada žydi nežinau... pernai pavasarį anyta nupirko turgelyje, nei žiedo nesukrovė, vėjas dar nudraskė per audrą, tai užmulčiavau storiau, gavosi veik iki viršaus. Per žiemą visai jos nebeliko... nesupratau ar zukis ar briedis nuėdė, ar velnei nujojo... pavasarį porą naujų ūgliukų išleido, užaugo apie metrą, net nesiruošia žiedų kraut. Lapai gražūs, nesusisukę... ką patartumėt su ja daryt?
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2011 10 13, 15:25)
o jei nežinai kas per raganė blush2.gif ... žiedų niekad nemačiau... kada žydi nežinau... pernai pavasarį anyta nupirko turgelyje, nei žiedo nesukrovė, vėjas dar nudraskė per audrą, tai užmulčiavau storiau, gavosi veik iki viršaus. Per žiemą visai jos nebeliko... nesupratau ar zukis ar briedis nuėdė, ar velnei nujojo... pavasarį porą naujų ūgliukų išleido, užaugo apie metrą, net nesiruošia žiedų kraut. Lapai gražūs, nesusisukę... ką patartumėt su ja daryt?


tada bandyt atsargiausią variantą, t.y. prilenkt visus stiebus jų nė kiek nenukerpant, apdengt, o pavasarį jau matysis nuo kurios vietos gyvi pumpurai lenda ir tada jau bus galima iki tiek trumpint mirksiukas.gif O kai parodys žiedą matysis didžiažiedė ji ar ne ir gal bus galima atrinkt kokiai grupei priklauso mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2011 10 13, 16:40)
tada bandyt atsargiausią variantą, t.y. prilenkt visus stiebus jų nė kiek nenukerpant, apdengt, o pavasarį jau  matysis nuo kurios vietos gyvi pumpurai lenda ir tada jau bus galima iki tiek trumpint mirksiukas.gif  O kai parodys žiedą matysis didžiažiedė ji ar ne ir gal bus galima atrinkt kokiai grupei priklauso mirksiukas.gif

turėtų būt didžiažiedė... balta, tik neaišku visai balta ar kiek paspalvinta... bet kaip prilenkt g.gif jinai susiraizgiusi labai g.gif nieko kad tuos kabinamuosius lapelius nudraskysiu blush2.gif ...ir jinai man išdygo ne visai toje vietoje kur buvau pasodinus, prie pat medžio, kažin medis jos nestelbia.
Atsakyti
Raganėms medžiai nekliudo. Pas mus visos raganės po obelimis pasodintos. Paauga ir griebiasi už šakos. Pinasi, susipina šakose. Net visiškame pavėsyje jos žydi, net ir šiuo metu.
Kad kažkiek nusidraskys nieko tokio. Mes taip pat nupešam nuo šakų ir guldom ant žemės. Tada klojam daug lapų, eglių šakom dengiam. Šalia kupstas montbrečių. Jos būna uždengtos kartu su raganėmis. Jau net nežinau kiek metų, bet jų neiškasam, bet kasmet gausiai žydi. Kitas, kur atviroje vietoje, iškasam.
Atsakyti
šią akimirką vis dar žydinčios raganės - senovinė violetinė ir Hagley Hybrid

user posted image
Atsakyti
Ačiū Mumrikai už nuorodas.Bandau pagal paveikslėlius rasti savo raganę.Nelabai sekasi ,nes visos atrodo kažkuo panašios Viena mano didžiažiedė ir dar bando žydėti ,o kita smulkūs geltoni žiedeliai.Gal aš jas prilenksiu ir lauksiu pavasario užklojus.
Atsakyti
Kurios auginat seniau raganes gal galėtumėt iš savo patirties parašyti kurios veislės žydi ilgiausiai mirksiukas.gif

Kažkaip labiausiai imponuoja ilgu žydėjimu pasižyminčios, nes kitų žiedai nuostabūs, dideli, bet žydi vieną kartą, o jau toliau "progresuodama" raganių įsigijime noriu rinktis tegul ir paprastesnes, bet visą vasarą žydinčias rolleyes.gif
Atsakyti
na va, žiema ne už kalnų, o mumrikas sugeba vis raganių prisipirkt lotuliukas.gif

šiandien dar neatsilaikiau prieš trijų raganaičių grožį ir tuo labiau kainą thumbup.gif "Netyčia" užsukau į Floriada vazonų pažiūrėt ir gi žiuriu, kad raganės nuo rodos 18lt nukainuotos iki 5.99lt - niu tai ir "jamiau" aš jas. vat tokias nusipirkau:

Marjorie

http://www.google.lt.../...mvns&itbs=1

Jan Pawel II

http://www.google.lt.../...mvns&itbs=1

Warszawska Nike

http://www.google.lt.../...mvns&itbs=1

Taigis šitų ir nebeliko, nes buvo tik po vieną augalą ax.gif Ir dar sužavėjo, kad raganės labai gražiai atrodančios, tvirti stiebai dar su daug lapų ir taip sveikai, drūtai atrodo thumbup.gif Ir ėmiau tokias, kurios, bent pagal aprašymą , žydi visą sezoną. Dar buvo daug baltų (pavadinimo nepamenu) didžiažiedžių, bet tos, kurios žydi vieną kartą, tai ir nepirkau 4u.gif
Atsakyti
Puikūs pirkiniai, ypač paskutinės spalva tokia ryški, super good.gif Bet ar ne per vėlu sodinti? Ar spės įsišaknyti?
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2011 10 26, 19:36)
na va, žiema ne už kalnų, o mumrikas sugeba vis raganių prisipirkt lotuliukas.gif

šiandien dar neatsilaikiau prieš trijų raganaičių grožį ir tuo labiau kainą thumbup.gif  "Netyčia" užsukau į Floriada vazonų pažiūrėt ir gi žiuriu, kad raganės nuo rodos 18lt  nukainuotos iki 5.99lt - niu tai ir "jamiau" aš jas. vat tokias nusipirkau:



Taigis šitų ir nebeliko, nes buvo tik po vieną augalą ax.gif Ir dar sužavėjo, kad raganės labai gražiai atrodančios, tvirti stiebai dar su daug lapų ir taip sveikai, drūtai atrodo thumbup.gif Ir ėmiau tokias, kurios, bent pagal aprašymą , žydi visą sezoną. Dar buvo daug baltų (pavadinimo nepamenu) didžiažiedžių, bet tos, kurios žydi vieną kartą, tai ir nepirkau 4u.gif

Neatsistebiu Tavo energija ir uzsidegimu imk 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O raganeles tikrai nerealios thumbup.gif ,laikysiu kumscius,kad tik Tau jos prigytu,kitais metais jau zinoma lauksiu nuotrauku,man is situ pirkiniu labiausiai patinka pirmoji,grazuole wub.gif atsiprasau,kad prisveplavau doh.gif ,kazko paskutiniu metu nusimusa liet.klb.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GIZZI5: 26 spalio 2011 - 19:53
ačiukas jums didžiausias wub.gif o prigyt manau tikrai prigis - šaknynas matau kad puikus (buvau ištraukusi iš vazoniukų), o ir pačios labai gražiai atrodo thumbup.gif Pamulčiuosiu durpėmis, kiek šilčiau priklosiu ir viskas bus gerai thumbup.gif Dar pagalvojau kaip už tokią kainą galima ir pažaist ypač kai būna sezonas kažko mandresnio pirkt niekaip neužtinku arba jei būna, tai kainos o go go kaip užkeltos doh.gif
Atsakyti
Merginos, o raganių šaknys labai jautrios? Persodinėjau prieš pora savaičių savo raganes ir vienos jaunos šaknis nukirtau blink.gif taip per puse, t.y. liko per puse trumpesnės. Kažin.. yra šansų prigyti?

Be to, dar norėjai paklausti, o ką Jūs sodinate prie raganių, kad jų apačios nenudegtų saulėje? Maniškės saulėje augs..
Atsakyti