Įkraunama...
Įkraunama...

Raganės

QUOTE(Oli_vija @ 2011 09 06, 12:15)
Jediara, o ši raganė pas tave labai saulėtoj vietoj? nes maniškė gauna tik vakarinę saulę, tai kol kas tik pumpurai... o ruduo skuba, tai vėl gausiu žydėjimu nepasidžiaugsiu  blush2.gif  g.gif

Taip, auga pietinėje pusėje, šiemet net iš sėklų auginamos žydėjo ax.gif
Papildyta:
QUOTE(mumrikas @ 2011 09 06, 11:58)
gražuolė wub.gif  aš tokias dvi turiu, tik jos mažučiukės, antrametukės, tai šiemet tik stiebus auginosi ir kitais metais tikiuosi jau parodys nors porą žiedeliukų ax.gif

Kitais metais tikrai žydės mirksiukas.gif Prie saulakio bus šių raganių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 09 06, 21:23)
Taip, auga pietinėje pusėje, šiemet net iš sėklų auginamos žydėjo ax.gif
Papildyta:

Kitais metais tikrai žydės mirksiukas.gif Prie saulakio bus šių raganių mirksiukas.gif


Oi laukiam laukima, mes žiedelių laukiam :Ir belaukdama sulaukiau - žiūriu gi vakar ant mano mažuliukės tangutukės pora žiedeliukų gražiai prasiskleidusių thumbup.gif

O už tavo "dovaninę" dėkui - radau prie kažkurio gėliuko prisiglaudusią ir laimė, kad būdama pradedanti gėlininkė, vis gi atpažinau ir lauk neišmečiau, kas su manim nebūtų didelis netikėtumas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2011 09 11, 11:29)


O už tavo "dovaninę" dėkui - radau prie kažkurio gėliuko prisiglaudusią ir laimė, kad būdama pradedanti gėlininkė, vis gi atpažinau ir lauk neišmečiau, kas su manim nebūtų didelis netikėtumas blush2.gif

Pradedanti, bet kiek augalų augini thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 09 11, 12:42)
Pradedanti, bet kiek augalų augini thumbup.gif


Tai dar pažiūrėsim kiek gėlyčių pas tokią augintoją kaip aš liks po žiemos ir kitais metais akį džiugins blush2.gif Aišku esu optimistė, bet ir optimizmas kartais su realybe susidūręs prislopsta ax.gif

Dėl raganių, tai sugalvojau iš jų už rožių kaip ir sienelę padaryt, na kad antram plane augtų ir žydėtų, tik iš pradžių vieną pasodinau pabandymui ir žiūrėsiu kas kitais metais iš mano plano chuligano bus ax.gif
Atsakyti
Šį savaitgalį lėkėm papramogaut į pajūrį ir aš aišku nesugebėjau ramiai pravažiuot pro augalų centrą blush2.gif (kuris dešinėj autostrados pusėje prieš pat Klaipėdą). Ten tikrai būna nuostabių ir nebrangių augalėlių, kurie kiekvienais metauis per atostogas parkeliauja pas mus biggrin.gif biggrin.gif

Tai vat ten šiuo metu parduodama labai daug rūšių (gal dešimties) ir sakyčiau nebrangių raganių - "mandresnės" po 18 lt, o paprastesnės po 10Lt. Tai vat dvi ir įsiprašė į mašiną (kaip gi kitaip su mumriku lotuliukas.gif ). "Jamiau" vat tokias - Multiblue (jau seniai jos ieškojau):

http://www.google.lt.../...mvns&itbs=1

ir Hagley Hybrid - žiedukai nedideli, ryškiai rožiniai, bet jais gausiai apsipylusi ir dabar thumbup.gif

http://www.google.lt.../...mvns&itbs=1
Atsakyti
QUOTE(Alenzi @ 2011 08 19, 20:03)
Aciū mergaitės blush2.gif Senokai buvau užėjusi į šia temukę blush2.gif
Žiemos pradžioje(kai praneša didesnes šalnas) priklausomai nuo to kiek turiu atliekamos agroplevelės maždaug iki pusės keletą kartų apsuku raganes kartu su visom atramom ir aprišu špagatu kad vėjai nenupūstų. Pavasarį palaukiu kol iš stiebų pažastelių ima lįsti ūgliukai, tada ir nuimu tą agroplevelę bei nukarpau išdžiūvusius negyvus stiebelius esančius ant atramų. Labai greitai jos vėl pasiekia buvusi aukštį mirksiukas.gif Norėtų augti ir aukščiau, bet balkonas neleidžia doh.gif
Beje, agroplevelę sunaudoju visokią paplyšusią, tokią kur tik žieminiam dengimui tetinka  blush2.gif
[


Maždaug iki pusės raganės? blink.gif Pas mane ji tooookia didžiulė. Gal kokių 4-5m aukščio būtų. Gal užtektų kokį metrą nuo žemės? g.gif
Pirmi metai auginu ir tik vieną vienutę . Augo gražiai, vyniojosi, bet nežydėjo. Tai pamaniau, kad ko gero čia iš tų, kurios ant antramečių ūglių žiedus krauna. Tai susirūpinau kaip čia tuos ūglius antriems metams išsaugot. Bet jei pusę raganės apvyniot, tai kaži kaip man seksis...
Atsakyti
SOS SOS Labai prašau pasakyti kaip paruošti raganę žiemai.Vienur skaitau ,kad reikia nukirpti iki žemės, kitur rašo,kad reikia palikti steibus iki 1 m,dar kiti rašo,kad reikia apvynioti.
Atsakyti
QUOTE(vilyte48 @ 2011 10 12, 14:14)
SOS SOS Labai prašau pasakyti kaip paruošti raganę žiemai.Vienur skaitau ,kad reikia nukirpti iki žemės, kitur rašo,kad reikia palikti  steibus iki 1 m,dar kiti rašo,kad reikia apvynioti.


pirmiausia reik žinot kokią raganę auginat - nuo to priklauso kaip reikia jos stiebus paruošt žiemai mirksiukas.gif

http://www.rojaussod...ion=com_content

o čia galima savają pagal vaizdą rast

http://www_clematis_...bloemigeab.html
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2011 09 11, 13:50)
Dėl raganių, tai sugalvojau iš jų už rožių kaip ir sienelę padaryt, na kad antram plane augtų ir žydėtų, tik iš pradžių vieną pasodinau pabandymui ir žiūrėsiu kas kitais metais iš mano plano chuligano bus ax.gif

Oi, Mumrikai, as lygiai tokios pat minties drinks_cheers.gif Nes palei kaimynu tvora jau pasodintos rozes, truksta tik raganiu, bet skaiciau, kad labiau rekomenduoja jas pavasari sodinti g.gif Bet tavo labai grazios kurias isigijai wub.gif Ir kainos labai geros, bet kur tokiom kainom apie Vilniu rasti, nes Klaipeda visai nepakeliui ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kkarile @ 2011 10 13, 10:11)
Oi, Mumrikai, as lygiai tokios pat minties drinks_cheers.gif Nes palei kaimynu tvora jau pasodintos rozes, truksta tik raganiu, bet skaiciau, kad labiau rekomenduoja jas pavasari sodinti g.gif Bet tavo labai grazios kurias isigijai wub.gif  Ir kainos labai geros, bet kur tokiom kainom apie Vilniu rasti, nes Klaipeda visai nepakeliui ax.gif  biggrin.gif


pavasarį būna kad į Ermitažą atveža ir padaro nuolaidas - visai nebrangiai galima agut užtaikius tokiu momentu (esu taip porą nusipirkusi). Aišku kai su žiedais būna tada neapsigauni, nes kai parkeliauja ne lietuvoj augintos gali paveiksliuke rinktis vienokią, o pražydės kitokia doh.gif Tfu, tfu, tfu - iki šiol kokias pirkau, tokias ir turiu ax.gif

aš viską (taip pat ir raganes) persodinėju ne kada geriausia, o kada laiko turiu biggrin.gif teko sodint ir pavasarį, ir rudenį - sėkmingai visos auga thumbup.gif

bet kokiu atveju jei sodint iš vazonėlio, o ne kast iš grunto, tai ji net nepajaučia kad persodini - išimi tiesiog tą gniužulėlį ir sodini kiek giliau nei augo mirksiukas.gif

..................

ir vis tik man labiausiai patinka tos paprastų paprasčiausios violetinės ir vyšninės - anei ligos puola, nei sąlygų kažkokių super duper reikia. Violetinė pas mane dabar kuo puikiausiai žydi ir dar naujų žiedų krūvą sukrovus doh.gif O jaunučiukė, gal dešimt stiebelių turi, bet tikra šaunuolė - žydi visą vasarą.

Iš senelio tą senovinę vyšninę parsitempiau, jau tikrai nemažą krūmą, kelerių metų amžiaus, tai žiūrėsiu kaip pavasarį ji jausis 4u.gif

Susodinau gal penkias raganes netoli viena kitos, tai jei viskas gerai kitais metais turėsiu raganių kampelį biggrin.gif
Atsakyti
Mumrikai,
aciu 4u.gif bet uz roziu dar nesodinai? idomu kaip vaizelis is sono, kad jos dera tarpusavy jau Raganele rase, bet kaip mano sode atrodytu...oi kaip lauksiu pavasario, kad tik joms pas mane patiktu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kkarile @ 2011 10 13, 10:49)
Mumrikai,
aciu 4u.gif  bet uz roziu dar nesodinai? idomu kaip vaizelis is sono, kad jos dera tarpusavy jau Raganele rase, bet kaip mano sode atrodytu...oi kaip lauksiu pavasario, kad tik joms pas mane patiktu biggrin.gif


Pasodinau dvi - pažiūrėsiu kitais metais kaip jos atrodys, ar vienoms kitų kaimynystė patiks biggrin.gif Pas mane rožynas, jei jį taip galima pavadint, miniatiūrinis, tai maksimum trys jos ir tilptų blush2.gif Nesinori pernelyg jį perkrautą padaryt - bus mišrainė blush2.gif
Atsakyti