Įkraunama...
Įkraunama...

Raganės

Pasakiškas grožis, Alenzi 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kristaline, baltą pilnavidurę aš tik vieną žinau Duchess of Edinburg(neauginu), gal dar kuri mergina padės 4u.gif

P.S. Alenzi, kaip Jūs rudeni nuo atramų nuimat tokias vešlias. ar guldot su atramom, ar lapelius nudraskot, kuriais apsivynioja atramą g.gif . iškart Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eliza68: 11 liepos 2011 - 18:06
Turiu šios raganės atliekamų augaliukų 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Aciū mergaitės blush2.gif Senokai buvau užėjusi į šia temukę blush2.gif

QUOTE(Eliza68 @ 2011 07 11, 19:02)

P.S.  Alenzi, kaip Jūs rudeni nuo atramų nuimat tokias vešlias. ar guldot su atramom, ar lapelius nudraskot, kuriais  apsivynioja atramą g.gif . iškart Ačiū 4u.gif


Žiemos pradžioje(kai praneša didesnes šalnas) priklausomai nuo to kiek turiu atliekamos agroplevelės maždaug iki pusės keletą kartų apsuku raganes kartu su visom atramom ir aprišu špagatu kad vėjai nenupūstų. Pavasarį palaukiu kol iš stiebų pažastelių ima lįsti ūgliukai, tada ir nuimu tą agroplevelę bei nukarpau išdžiūvusius negyvus stiebelius esančius ant atramų. Labai greitai jos vėl pasiekia buvusi aukštį mirksiukas.gif Norėtų augti ir aukščiau, bet balkonas neleidžia doh.gif
Beje, agroplevelę sunaudoju visokią paplyšusią, tokią kur tik žieminiam dengimui tetinka blush2.gif


Papildyta:
QUOTE(Rudojilape @ 2011 07 11, 14:40)

Ir kokio jos amziaus jei nepaslaptis??


abi tamsiosios-joms ši vasara buvo ketvirta, o šviesioji pasodinta šį pavasarį rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=Alenzi,2011 08 19, 21:03]
Gražios raganės, pirmosios vardas - ,,Multi Blue" (mėlyna pilnavidurė).
Atsakyti
Sveikutes,raganių mylėtojos.Mergaitės,turiu dvi senas raganes ir noriu jas persodinti i kitą vietą,nes šalia auga lastūnė ir joms vietos mažoka.Ar galiu persidinti dabar?
Atsakyti
[quote=nijole0619,2011 08 21, 18:24]
[quote=Alenzi,2011 08 19, 21:03]
Gražios raganės, pirmosios vardas - ,,Multi Blue" (mėlyna pilnavidurė).
[/quote]

Ačiukas 4u.gif dabar turėsim vardą thumbup.gif
Atsakyti
Manosios pilnavidurės pavadinimas "Sylvia Denny" (buvo prie augaliuko pridėta). Paveiksliukas tai labai gražus, žiūrėsiu kas užausgs... Šiemet per vasarą tai neypatingai paaugo, gal nelabai jai ta vieta patinka ar dirvožemis...
Atsakyti
Tik, sm galima sulaukti tokio ignoravimo schmoll.gif tarsi tavo pasisakymo ar klausymo ir nėra unsure.gif Negi taip sunku atsakyti?????
Atsakyti
QUOTE(Kilina @ 2011 08 21, 19:37)
Sveikutes,raganių mylėtojos.Mergaitės,turiu dvi senas raganes ir noriu jas persodinti i kitą vietą,nes šalia auga lastūnė ir joms vietos mažoka.Ar galiu persidinti dabar?



Siūlau atidėt šitą darbą pavasariui.
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2011 08 22, 09:19)
Siūlau atidėt šitą darbą pavasariui.
Labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
kaip noreciau tokios veisles raganes ,,Multi Blue" (mėlyna pilnavidurė).
labai grazi..bet turbut dabar rudeni misija neimanoma ja nusipirkti ir sodinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Donyy @ 2011 08 22, 11:57)
kaip noreciau tokios veisles raganes ,,Multi Blue" (mėlyna pilnavidurė).
labai grazi..bet turbut dabar rudeni misija neimanoma ja nusipirkti ir sodinti g.gif


Aš saviškę prieš keletą metų pirkau Vilniaus Ermitažo gėlyne mirksiukas.gif
O sodinti galima ir dabar, dar pakankamai laiko "įsitvirtinti" prieš žiemą. Tuo labiau, kad jos pardavinejmos vazonėliuose ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Kristaline @ 2011 08 21, 20:18)
Manosios pilnavidurės pavadinimas "Sylvia Denny" (buvo prie augaliuko pridėta). Paveiksliukas tai labai gražus, žiūrėsiu kas užausgs... Šiemet per vasarą tai neypatingai paaugo, gal nelabai jai ta vieta patinka ar dirvožemis...


Nieko tokio, pasistengs kitais metais mirksiukas.gif Mano pilnavidurė taip pat nėra labai augi ax.gif
Labai smalsu būtų pamatyti žiedelius bigsmile.gif Seniai noriu baltos, ieškočiausi ir aš rolleyes.gif
Atsakyti