Įkraunama...
Įkraunama...

Raganės

o pas many tangutine ragane siais metais nusalo verysad.gif O jai jau buvo kokia 15 metu
Atsakyti
Mano tangutine ragane siais metais nusalo verysad.gif Penkiolika metų ji augo nereikliame dirvozemyje, nereikalaudama jokios prieziuros, o tik apsipildavo daug geltonu ziedziuku, o poto graziai apsipukuodavo smile.gif

labai grazios pas jumi visos raganes thumbup.gif , o manosios...dar tik stiebiasi ir ziedziuku kolkas nemaciau sukrautu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rudojilape: 16 birželio 2011 - 12:52
Ar raganes tinkamos auginti vazonuose? Noreciau viena balkono siena aprodinti svyranciais ar vijokliniais augalais, todel ir suku galva kokie augalai butu tinkamiausi ax.gif
Atsakyti
Troliautoja - uždavei mano klausimą biggrin.gif.
Tik man dar smalsu, kiek per vienus metus paauga raganė. Ar pirmais metais žydi ir kokio aukščio užauga? Ir kaip balkone paskui jas žiemai paruošti?
Galvoju apie vienmečius vijoklius, nes nelabai turiu kur žiemą dėti.
Atsakyti
Manosios, tik vardų nežinau blush2.gif Dovanotos vyro wub.gif
user posted image
user posted image
blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DEM: 01 liepos 2011 - 10:25
QUOTE(kicia @ 2011 05 11, 12:16)
Jo, pirkau Akropolio maximos lauko prekyboje ax.gif Ji vazone buvo mazdaug pusmetrio pernykscio stiebo, taciau atzelusi pirmi 2 issisakojimai (na galima sakyt nuo saknu), tai ir idomu ar ja reiks ziemai nukirpt ar palikt g.gif



jei tai "montana" tipo raganė, tai jos, kaip ir tangutinės, žiemai nukirpt nereikia mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(TingineReksneMelage @ 2011 07 01, 10:36)
Troliautoja - uždavei mano klausimą biggrin.gif.
Tik man dar smalsu, kiek per vienus metus paauga raganė. Ar pirmais metais žydi ir kokio aukščio užauga? Ir kaip balkone paskui jas žiemai paruošti?
Galvoju apie vienmečius vijoklius, nes nelabai turiu kur žiemą dėti.



raganę galit augint balkone, bet jos vazonas turėtų būt NE mažesnis, nei 20Ltr, t.y. 2-jų kibirų dydžio ir bent 40cm aukščio. Auginimui balkone reikia rinktis žemaūges veisles, kurios užauga iki 1,5-2,5m. Žiemai vazoną reikia gerai apšiltint putplasčiu ir pan.
Didžiažiedės raganės yra žiemai nupjaunamos, pagal veislės reikalavimus paliekant ~30cm stiebus arba 1,2-1,5m, per augimo sezoną jos pasiekia savo ūgį ir žydi.
Kartais pirmais metais po pasodinimo nežydi jauni ar silpni, netinkamai pasodinti, suvargę augalai.
Manau, kad žiemojimas , t.y. vazono apšiltinimas balkone gali būt problematiškas, todėl, jei nėra galimybės išnešt vazono žiemojimui į kokį vėsų rūsi 0+5, tai geriau balkone augint vienmečius vijoklius. 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, Oli_vija smile.gif
Atsakyti
Pagaliau zydi ir manosios raganaites, tik pavadinimu nezinau blush2.gif
sviesioji sodinta si pavasari, bet labai vejasi savo kaimyne biggrin.gif

user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image







Atsakyti
QUOTE(Alenzi @ 2011 07 06, 14:58)
Pagaliau zydi ir manosios raganaites, tik pavadinimu nezinau blush2.gif
sviesioji sodinta si pavasari, bet labai vejasi savo kaimyne biggrin.gif



bigsmile.gif Kokios gražuolės thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Oho, tai bent, kokios sodrios, gyvos smile.gif
Atsakyti
Nusipirkau baltą pilnaviduriai žiedais raganę, tik veislės nepamenu.
Gal kas turite ir žinote ar ją reikia genėti, ar labai lepi?
Atsakyti
[quote=Alenzi,2011 07 06, 14:58]
Pagaliau zydi ir manosios raganaites, tik pavadinimu nezinau blush2.gif
sviesioji sodinta si pavasari, bet labai vejasi savo kaimyne biggrin.gif

Labai grazios. Ir kokio jos amziaus jei nepaslaptis??
Atsakyti