Įkraunama...
Įkraunama...

Raganės

Jediara, kaip zinoves noriu paklaust 4u.gif nusipirkau pagaliau savo tangutines raganes, bet jos tokios mazyliukes visai... kaip greit jos auga ir kokio aukscio tiketis siais metais? nes vyras planuoja kitamet raustis panasiai toj vietoj kurioj as jas noreciau sodint, tai galvoju gal i vazonus jas siai vasarai sodint.... ar labai didelio vazono joms reiketu? ir i kokia zeme jas sodint? durpes ar belenkokia pakencia? nes siaip pas mane toks priemolis, bet turiu ir neaiskaus juodzemio doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(p.s. @ 2011 05 13, 13:22)
Jediara,  kaip zinoves noriu paklaust  4u.gif  nusipirkau pagaliau savo tangutines raganes, bet jos tokios mazyliukes visai... kaip greit jos auga ir kokio aukscio tiketis siais metais?  nes vyras planuoja kitamet raustis panasiai toj vietoj kurioj as jas noreciau sodint, tai galvoju gal i vazonus jas siai vasarai sodint.... ar labai didelio vazono joms reiketu? ir i kokia zeme jas sodint? durpes ar belenkokia pakencia? nes siaip pas mane toks priemolis, bet turiu ir neaiskaus juodzemio  doh.gif  blush2.gif

Nesu žinovė, bet tik ją vienintelę auginu blush2.gif Pas mane ji auga tikrai prastoje žemėje(bet ne priemolis, greičiau jau priesmėlis), bet saulėtoje vietoje. Jei dar mažutė - šiemet nežydės, tačiau augs ir šakosis. Šiemet ją gali sodinti kur nors lysvėje, padaryti kopetėles lipimui, o kitais metais su dideliu žemės gniužulu persodinti į nuolatinę vietą- jos nėra lepios.
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 05 13, 11:36)
Nesu žinovė, bet tik ją vienintelę auginu blush2.gif  Pas mane ji auga tikrai prastoje žemėje(bet ne priemolis, greičiau jau priesmėlis), bet saulėtoje vietoje. Jei dar mažutė - šiemet nežydės, tačiau augs ir šakosis. Šiemet ją gali sodinti kur nors lysvėje, padaryti kopetėles lipimui, o kitais metais su dideliu žemės gniužulu persodinti į nuolatinę vietą- jos nėra lepios.


aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif labai smagu tokia temele aptikti, pati esu didele raganiu gerbeja wub.gif Tik dabar man klausimas iskilo... ketiname siek tiek kelti sklypa ir gaunasi kad viena ragane (didziule, smulkiais geltonais ziedukais) teks apkasti zemem arba reiktu iskasti ir persodinti siek tiek auksciau... kokie butu patarimai, ar nieko tokio jei saknis ir sakele tiesiog apkasciau zemem? Aukstinam mazdaug apie 20 cm unsure.gif
Atsakyti
Pirkau ryškiai raudoną, pražydo tamsiai violetinė doh.gif Spalva graži, bet ne tokia, kokia ant pakuotės...
Atsakyti
Sveikos,
siemet pagaliau pasodinau dvi raganes. hagley Hibrid tai auga normaliai.
Dar viena Brabara jau kaput sad.gif Zydejo is karto, nes jau su pumpurais pirkau. O paskui taip staigiai kol nebuvau sode sunyko. Vytulys sad.gif
Per velai purskaiu. Kazkas lyg rase apie vytuli sioj temoj. O tai ji visai numire, ar saknys dar geros ir ataugs kitamet? Nezinau ka daryt, ar ieskot kokios kitos...
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2011 05 22, 01:16)
Pirkau ryškiai raudoną, pražydo tamsiai violetinė doh.gif Spalva graži, bet ne tokia, kokia ant pakuotės...


Kur pirkote jei nepaslaptis??? as irgi pirkau pernai raudona zapyskio medelyne, tai laukiu siais metais , gal prazys ir pamatysiu istikrųjų kokia ji yra smile.gif
Atsakyti
raganiu myletojoms klausimas:siandien atvaziavus i kaima radau pavytusia ragane, buvo pavesis, atsisukus saulei dar labiau nukeipo, buvo palaistyta tik atvaziavus, saknys ne pavesyje, kaip turetu buti, labai nesinori manyti, jog tai vytulys, siaip lapai graziai zali, jokiu demiu nieko neradau, ka manot?
Atsakyti
Gal būt kas šaknis pažeidė. Pernai man tokį "džiaugsmą" kurmis suteikė. Keršydamas, kad su smirdančiais skudurais iš daržo ir sodo vijau, tai po gėlynais pasikasė.

Va čia mano mėgstamiausia "Warshavska Nike". Pavasarį galvojau, kad reiks atsisveikinti, bet po to kaip ant mielių pradėjo augti, nuo 20 cm iki pusantro metro išsitempė. O žiedai, kai kurie delno dydžio ax.gif
user posted image user posted image
Atsakyti
noriu ir as pasidziaugt..Rudeni pasodinta "Prezedent" ragane..Puikiai auga ir jau zydi... Siuo metu aukstis apie 2m.
Atsakyti
QUOTE(Rudojilape @ 2011 05 31, 15:40)
Kur pirkote jei nepaslaptis??? as irgi pirkau pernai raudona zapyskio medelyne, tai laukiu siais metais , gal prazys ir pamatysiu istikrųjų kokia ji yra smile.gif

Pirkau Mažeikiuose "Žalioj stotelėj" mirksiukas.gif
Tik žiūriu postą žemiau --> mano irgi "Warshavska Nike", tik ant pakuotės raudona, o realiai lygiai tokia pat, kaip įdėjo 0-0_lina doh.gif Vadinasi, ji tokia ir turi būti?

QUOTE(0-0_lina @ 2011 06 05, 15:45)

Va čia mano mėgstamiausia "Warshavska Nike". Pavasarį galvojau, kad reiks atsisveikinti, bet po to kaip ant mielių pradėjo augti, nuo 20 cm iki pusantro metro išsitempė. O žiedai, kai kurie delno dydžio  ax.gif
user posted image user posted image

Atsakyti
Cia maniske "Barbara", kuri dar ankstyva pavasari zydejo, bet paskui numire nuo vytulio sad.gif
user posted image
O cia Hagley Hybrid prazydo. Visai salia Barbaros, bet sveika ir gyva. matyt tikrai atspari veile smile.gif
user posted image
Bet nuotraukoj atrodo kaip kalejime kokiam smile.gif
Atsakyti