Įkraunama...
Įkraunama...

Raganės

Mergickos, kas auginat raganes apie Vilniu, ar jau issproge pumpurai? Man mano "giminaitis"-šešuras, rudeni ka tik nuo atramu nuimtas raganes uzmyne, zodziu jas nulauze, liko vos daugiau nei sprindzio dydzio sakeles. Ziemai uzdengiau.Nudengus lyg pumpurai gyvi, bet taip ir stovi, jokio progreso verysad.gif
Laukiu atsakymo, nes nezinau ar keikt "giminaiti"(mintyse) ar dar pakenteti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eliza68 @ 2011 04 28, 20:27)
Mergickos, kas auginat raganes apie Vilniu, ar jau issproge pumpurai? Man mano "giminaitis"-šešuras, rudeni ka tik nuo atramu nuimtas raganes uzmyne, zodziu jas nulauze, liko vos daugiau nei sprindzio dydzio sakeles. Ziemai uzdengiau.Nudengus lyg pumpurai gyvi, bet taip ir stovi, jokio progreso  verysad.gif
Laukiu atsakymo, nes nezinau ar keikt "giminaiti"(mintyse) ar dar pakenteti g.gif

na pavyzdziui mano ta kuri visa nusalo kogero tai atzele nuo saknu g.gif tik as is kauno bet manu nera skirtumo rolleyes.gif na bet jai gyvybe rodo tai turetu atsigaut rolleyes.gif
Atsakyti
Pas mane situacija tokia: turiu 2 vienodas raganes(tangutines). Viena isigijau laaabai velai rudeni, pasodinau, apdengiau. Pavasari nesulaukdama (nebudama tikra, kad perziamavojo) issikasiau ir parsinesiau i vazoneli namo. Atzele subujojo jau kokia sav. kaip pasodinta lauke ir palengva auga. Antroji, gauta siandien (daigas augintas pernai is seklu). Tai vos iziurimi pumpureliai lyg ir bando "augt" (na pustis sprogimui ar kaip cia paaiskint). Ji per ziema irgi buvo lauke vazonelyje. Matyt dabar tik jos pradeda judintis, nes jei nepakliudavo saules (pvz negaudavo visa diena, o tik kelias valnadas), tai manau, kad dar pakentek - atsigaus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eliza68 @ 2011 04 28, 20:27)
Mergickos, kas auginat raganes apie Vilniu, ar jau issproge pumpurai? Man mano "giminaitis"-šešuras, rudeni ka tik nuo atramu nuimtas raganes uzmyne, zodziu jas nulauze, liko vos daugiau nei sprindzio dydzio sakeles. Ziemai uzdengiau.Nudengus lyg pumpurai gyvi, bet taip ir stovi, jokio progreso  verysad.gif
Laukiu atsakymo, nes nezinau ar keikt "giminaiti"(mintyse) ar dar pakenteti g.gif

Viskas gerai bus raganei smile.gif žels ir iš šaknų duos naujų auginukų, sėkmės bigsmile.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif , na jei ir kitur dar pumpuru stadijoj raganes, reiskia dar yra vilties bigsmile.gif
Dar nesikeiksiu, pakentesiu blush2.gif
Atsakyti
Sveikos raganiu myletojos biggrin.gif

Gavau ir as ragane, pasodinau ja pavesyje prie terasos, po beveik stogu. Bet ziuriu kelios dienos tik praejo, o ji man leidzia graziai ugliukus biggrin.gif Tikiuosi taip ir toliau bus, nevargs ji man ten ir dziugins graziais ziedais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulke @ 2011 04 29, 12:59)
Sveikos raganiu myletojos  biggrin.gif

Gavau ir as ragane, pasodinau ja pavesyje prie terasos, po beveik stogu. Bet ziuriu kelios dienos tik praejo, o ji man leidzia graziai ugliukus  biggrin.gif  Tikiuosi taip ir toliau bus, nevargs ji man ten ir dziugins graziais ziedais  biggrin.gif

thumbup.gif smagu, gražių žiedų bigsmile.gif
Atsakyti
Sian nusipirkau ragane "montana majorie" (ant popieruko taip parasyta), internetas meta tik "marjorie", o rusu tinklalapyje radau , kad tai "my angel". Gal galit kas tisliau pasakyt koks pavadinimas ir ar ja rudeni iki "zemes" nupjaut ar teks palikinet apie 1-1,5 m sakas??
Atsakyti
Sveikutes,
Manosios raganes tai atrodo savo pirmaja ziema perziemoji, tik reikejo jas visas nukirpti, tai zelia nuo zemes(gal tokia rusis sakau??)
O stai pasodinta tik ana vasara, kaip man ji sudurniavo pries salnas, apsipyle ziedais smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kicia @ 2011 04 29, 21:08)
Sian nusipirkau ragane "montana majorie" (ant popieruko taip parasyta), internetas meta tik "marjorie", o rusu tinklalapyje radau , kad tai "my angel". Gal galit kas tisliau pasakyt koks pavadinimas ir ar ja rudeni iki "zemes" nupjaut ar teks palikinet apie 1-1,5 m sakas??


O kur pirkote? Man tai daug išmetė paveikslėlių - ieškokite pagal clematis montana majorie. Tokia lašišinio atspalvio, subtili wub.gif Čia gal iš tų medėjančių, kur nupjaut nereikia žiemai? g.gif
Atsakyti
Maciau as kuria diena ta Montana Akropolyje, bet irgi tikslios info neradau. Bet ir man rodos cia bus is tu, kur nereikiam geneti.
O dar klausimukas patyrusioms: previkiuru purksti ir zeme, ir pati augala galima? Pamaciau, kad kazkokie lapeliai raganes itartini, tai reik imtis priemoniu.
Atsakyti
Jo, pirkau Akropolio maximos lauko prekyboje ax.gif Ji vazone buvo mazdaug pusmetrio pernykscio stiebo, taciau atzelusi pirmi 2 issisakojimai (na galima sakyt nuo saknu), tai ir idomu ar ja reiks ziemai nukirpt ar palikt g.gif
Atsakyti