Įkraunama...
Įkraunama...

Raganės

QUOTE(pop_mama @ 2011 04 20, 08:15)
Raganiu myletojos reikia man Jusu pagalbos help.gif
nusipirkau viename is zaliuju centru melynaja ragane praejusia savaite ir laikau ja ant palanges. Zalieji lapeliai/stiebeliai, kurie buvo islinde ziuriu nuleipo? ka as padariau netaip? Susalti ji tikrai negalejo, laisciau ja tik kelis kartus... nesuprantu kas jai atsitiko?!!!
Gal galit ka patart?

O ja saule apsviecai? Raganiu saknys nemegsta kai tiesiogine saule yra, tad siulyciau perkelti kur saules nera ir gerai palaistyti, nes durpes kuriosejos pasodintos pakankamai greitai isdziuna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Streamy @ 2011 04 20, 11:45)
O ja saule apsviecai? Raganiu saknys nemegsta kai tiesiogine saule yra, tad siulyciau perkelti kur saules nera ir gerai palaistyti, nes durpes kuriosejos pasodintos pakankamai greitai isdziuna  4u.gif

vat tame ir esme, kad zeme kurioje ji pasodinta - dregna, o saules pas mane nera labai daug, nes langai i vakarus. todel ir nelabai suprantu ka netaip padariau... nes kita baltoji, aisku as ja pas mociute viena pirkus, tai leidzia atsigavus lapelius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pop_mama: 20 balandžio 2011 - 13:39
O ji isimta is ipakavimo?? g.gif Nes jai gali but per karsta, kad ir kelias valandas tegauna saules... Padek kur vesiau ir ziurek ar per kelias dienas atsigaus... Jei ne, tai gal del vandens pertekliaus ji leipsta g.gif
Atsakyti
Nusipirkau ir aš paprastą mėlyną raganę,jau keturios dienos kaip pasodinta,panašu kad prigijo,po 'kojom' pasodinau viendienę,kad būtų šešėlis.Taigi lauksiu kol prasidės intensyvus augimas,tada bus matyti ar viskas jai gerai,mano pasodinta vakarinėj pusėj.Pop mama,ar teisingai supratau,kad Jūsų raganė dar nepasodinta?Kai aš pirkau,tai man sakė jei nesodinsi iš karto laikyti vėsioje patalpoje,minimaliai laistant,gal tikrai per daug palieta,nes aš saviškę po sodinimo liejau ir šiandien,o nė trupučio nenuleipusi.
Atsakyti
QUOTE(kicia @ 2011 04 20, 21:08)
O ji isimta is ipakavimo?? g.gif  Nes jai gali but per karsta, kad ir kelias valandas tegauna saules... Padek kur vesiau ir ziurek ar per kelias dienas atsigaus... Jei ne, tai gal del vandens pertekliaus ji leipsta g.gif



QUOTE(GIZZI5 @ 2011 04 20, 21:35)
Nusipirkau ir aš paprastą mėlyną raganę,jau keturios dienos kaip pasodinta,panašu kad prigijo,po 'kojom' pasodinau viendienę,kad būtų šešėlis.Taigi lauksiu kol prasidės intensyvus augimas,tada bus matyti ar viskas jai gerai,mano pasodinta vakarinėj pusėj.Pop mama,ar teisingai supratau,kad Jūsų raganė dar nepasodinta?Kai aš pirkau,tai man sakė jei nesodinsi iš karto laikyti vėsioje patalpoje,minimaliai laistant,gal tikrai per daug palieta,nes aš saviškę po sodinimo liejau ir šiandien,o nė trupučio nenuleipusi.

kai pirkau tai sake nesodinti kelias savaites , tai man kaip ir tiko tokios salygos nes tik sestadieni ja pasodinsiu. is pakuotes ja istraukusi. galvoju gal man ja i lauka isnesti tegul balkone stovi? gal atsigaus?
Atsakyti
QUOTE(pop_mama @ 2011 04 20, 22:43)
kai pirkau tai sake nesodinti kelias savaites , tai man kaip ir tiko tokios salygos nes tik sestadieni ja pasodinsiu. is pakuotes ja istraukusi. galvoju gal man ja i lauka isnesti tegul balkone stovi? gal atsigaus?

blink.gif Tai kažin kodėl,niekada net nepagalvočiau,kad augalą reikia laikyti kelias savaites po to sodinti,suprantu jei negali pasodinti,keistai kažkaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(GIZZI5 @ 2011 04 20, 21:48)
blink.gif Tai kažin kodėl,niekada net nepagalvočiau,kad augalą reikia laikyti kelias savaites po to sodinti,suprantu jei negali pasodinti,keistai kažkaip g.gif

na as tai galvoju todel kad jie ilga laika vazonose buvo ir nelauko salygomis augo, tai tam kad nebutu gal didelis sokas ir liepe palaukti kol orai siltesni bus.
Atsakyti
QUOTE(Streamy @ 2011 04 20, 11:45)
O ja saule apsviecai? Raganiu saknys nemegsta kai tiesiogine saule yra, tad siulyciau perkelti kur saules nera ir gerai palaistyti, nes durpes kuriosejos pasodintos pakankamai greitai isdziuna  4u.gif

Dar girdejau kad saknis galima apsodinti kiliminiais augalais ir jie apsaugos saknis nuo perkaitimo blush2.gif
Atsakyti
As noreciau irgi pasisodint ragane tik kad vijoklines neturiu kur sodint tai radau krumine http://www.e-seklos....e_purpurea?p=20 gal kas tokia turit? atspari salciams ar reik dengti
Atsakyti
Gal kas turit ragane Kardinal Vysinski? Ar labai tamsi ta spalva? Maciau internete, bet daznai spalva nuotraukoj ne visai atitinka realybe.
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2011 04 21, 13:03)
Dar girdejau kad saknis galima apsodinti kiliminiais augalais ir jie apsaugos saknis nuo perkaitimo  blush2.gif


Aš nutariau kad apsodinsiu flioksais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Musyte24 @ 2011 04 21, 22:59)
Aš nutariau kad apsodinsiu flioksais ax.gif

Radau info, grazus augaliukai, as irgi planuoju raganiu isigyti tai gal ir flioksu nusipirksiu. O sodinsit daugiamecius?
Atsakyti