Įkraunama...
Įkraunama...

Raganės

QUOTE(jediara @ 2011 04 17, 10:50)
Ši raganė labai atspari šalčiams thumbup.gif - auginu tik ją vieną , nei karto nedengiau, visada peržiemoja ir žydi ax.gif


aga, maciau sitoj temoj kazkuriam puslapi tavaja ragane wub.gif ta nuotrauka ir buvo paskutinis lasas taip sakant, kuris itikino, kad ji geriausias pasirinkimas ax.gif jau siandien pasiskambinau uzsisakiau du vienetus sios raganes, tai dabar lauksiu kada paskambins, kad atvaziuociau atsiimt smile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Pagaliau mano "Prezident" atsibudo..Jau yra maziukai lapuku uzuomazgos.. smile.gif) Jau bauvau praradusi vilti..
Dar 2 miega...tikiuosi..
Atsakyti
laba, kur galima ju isigyti? zalioje stoteleje neradau.
Atsakyti
QUOTE(sAuLyTeA;) @ 2011 04 18, 12:48)
laba, kur galima ju isigyti? zalioje stoteleje neradau.


Skaitykit auksciau.. mirksiukas.gif

Bet kurioje mugeje, Augalu parduotuvese, netgi Senukuose, Megoje.. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taska: 18 balandžio 2011 - 10:55
aciu labai, vaziuosiu iki megos tada 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, geriausia raganes pirkti turguje, močiutės dažnai parduoda visą kelmelį už 15 litų, aišku, reikia paieškoti, aš taip pat tiesiog dievinu raganes, šiais metais, pas Verbickienę berods, parodoje pirkau Niobe ir Hania, bandysiu sodinti prie tamsiai mėlynos Multi Blue ir baltos, prie jų gal melsvių pasodinsiu, nes buvau katilėlių užsodinusi prie šaknų, tai nelabai man patiko, nors spalvinė gama labai graži bigsmile.gif
Atsakyti
o raganes galetu augti paunksmeje ar butina saule? vacation4.gif
Atsakyti
Sveikos, raganių augintojos smile.gif lendu ir aš į man naują daržą, niekad nesu auginusi, bet labai daug gražių paveikslėlių prisižiūrėjau, noriu bigsmile.gif

Kaip raganės su vėju sugyvena? Numačiau vietą prie pietinės terasos kolonos - daug saulės šilumos, bet pas mane ant kalno vėjai siautėja beveik nuolat, ar išgyventų tokią negandą raganė?
Atsakyti
jei paunksmėja, bet gauna saulės (rytinės ar pietinės) tikrai gali augti bigsmile.gif
Papildyta:
raganėle, tai gal koks medelis ar krūmas auga šalia, jis ir apsaugotų, o pietinė tai labai tinka, tik prie šaknų užsodinkite kokių augalėlių, kad šaknys nekaistų saulutėje, ir tikrai bandykite, verta, jų grožis neišpasakytas man, ir žiedais ilgai galima džiaugtis bigsmile.gif turiu 5 veisles, bet noriu dar daugiau, tik lauksiu kol turguje močiutės pasirodys, man pas jas labiausiai patinka pirkti bigsmile.gif
Atsakyti
Ačiū Medeile smile.gif labai noriu pasisodinti violetinę tradicinę, šalia auga geltona rožė, gal levandos tiktų šaknų užpavėsinimui? Pastarųjų irgi savo neturiu, planas pavasariui surasti tuos jautruolius augalus nešiltnaminius. Matyt irgi ieškosiu močiučių turgeliuose g.gif man nebekelia pasitikėjimo dabar pardavinėjami jau su lapais...
Atsakyti
wau, levandos nuostabiai atrodytų, tik reikia pasidomėti kokią jos žemę mėgsta, raganės rūgščios nemėgsta, super idėja bigsmile.gif
Atsakyti
Raganiu myletojos reikia man Jusu pagalbos help.gif
nusipirkau viename is zaliuju centru melynaja ragane praejusia savaite ir laikau ja ant palanges. Zalieji lapeliai/stiebeliai, kurie buvo islinde ziuriu nuleipo? ka as padariau netaip? Susalti ji tikrai negalejo, laisciau ja tik kelis kartus... nesuprantu kas jai atsitiko?!!!
Gal galit ka patart?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pop_mama: 20 balandžio 2011 - 07:16