Įkraunama...
Įkraunama...

Raganės

QUOTE(dinazaure @ 2011 04 10, 19:08)
O kaip "Andromeda" istveria saltas ziemas? Ar reikia dengti? Kaip ja geneti reikia, ant pirmameciu ugliu zydi?

Ikisiu savo trigrasi del Andromedos.Kas skaito rusiskai pasiziurekite www.websad.ru ,fotobaza,liany,klematisy(pardon, nemoku perkelti), kas neskaito- trumpai,raso: 4 zona, uzauga 2-3m, ziedas 12-15cm, pusiau pilnaviduriai ant pernyksciu ugliu, gerai auga ir zydi sauletoje vietoje, pavesyje zydi silpnai arba visai nustoja zydeti, ziedai smulkeja.Genima silpnai (4 zona pakelia -29)
Sekmes auginant,grazi ragane 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Musyte24 @ 2011 04 11, 23:38)
Nors esu "žalia" šioje srityje, bet aš tai palikčiau kokį metrą seno stagaro ir stebėčiau. Jei pas tave senovinė Žakmano raganė, tai galėtum ir visą nupjauti, nes jos žydi ant pirmamečių. Oi, nelabai aš dar gaudausi, bet ir sunku ką pasakyti, kai nežinai pavadinimo ax.gif


gaila, kad nezinau pavadinimo (pirkau per forumiete Regila, berods, ale neuzsirasiau doh.gif ).
nenukirpau dar, palauksiu, bet pas mane tas pats variantas kaip pas Daivasen (zemiau postas), lygiai taip pat ataugineja. Jeigu ten reikejo tas raganes kabint ir vyniot, ruost ziemojimui/dengt - tai sito nedariau, vadinasi bus nusale g.gif .


QUOTE(daivasen @ 2011 04 14, 21:32)
O mano tai pernai sodintos tai sakeles sausos nusale tikriausiai, bet maciau siandien is saknu dygsta...

Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 15, 19:12)
gaila, kad nezinau pavadinimo (pirkau per forumiete Regila, berods, ale neuzsirasiau  doh.gif ).
nenukirpau dar, palauksiu, bet pas mane tas pats variantas kaip pas Daivasen (zemiau postas), lygiai  taip pat ataugineja. Jeigu ten reikejo tas raganes kabint ir vyniot, ruost ziemojimui/dengt - tai sito nedariau, vadinasi bus nusale  g.gif .

Nebutinai nusalusi 4u.gif Palaukit, tikrai neskubekite nukirpineti 4u.gif Vinos pabunda anskciau, kitos veliau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Streamy @ 2011 04 16, 14:20)
Nebutinai nusalusi  4u.gif Palaukit, tikrai neskubekite nukirpineti  4u.gif Vinos pabunda anskciau, kitos veliau  mirksiukas.gif

Pas mane tas pats..
Bandysiu laukt... ax.gif
As savo raganes rudeni sodinau, tai bijau kad gal neprigijo..
Ziemai buvau uzdengusi eglesakom, sniego daug buvo..
Atsakyti
QUOTE(taska @ 2011 04 16, 13:32)
Pas mane tas pats..
Bandysiu laukt... ax.gif
As savo raganes rudeni sodinau, tai bijau kad gal neprigijo..
Ziemai buvau uzdengusi eglesakom, sniego daug buvo..

tikrai palaukit mirksiukas.gif Pas man eraganių apie 10 šiuo metu, tik viena iš jų bunda, jau matau,kad kraunapumpurus,kitos dar miega. Bet kiekvienais metais jos pabunda wink.gif

Dėl pasidinimo, tai nemanau,kad neprigijo, jos gi sodintos iš vazonėlio. Vazonėlyje šaknys jau susifomavusios, kantrybės merginos, biggrin.gif viskam savas laikas 4u.gif
Atsakyti
As jau tinkla raganems nusipirkau smile.gif
Rytoj kuolus ilgus planuoju. Taip sankt.... ruosiu joms namus, kad is karto i sutvarkytus namucius smile.gif Dairiausi raganiu, bet tuomet lauke parduotuvej kurios tai tokios truputi pasale ir neradau kokiu man noretusi.
Lauksiu muges Kojelaviciaus g.
Arba jusu informacijos, kurioj Vilniaus vietoj atsirado pirkti raganiu nauju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2011 04 16, 17:24)
As jau tinkla raganems nusipirkau smile.gif
Rytoj kuolus ilgus planuoju. Taip sankt.... ruosiu joms namus, kad is karto i sutvarkytus namucius smile.gif Dairiausi raganiu, bet tuomet lauke parduotuvej kurios tai tokios truputi pasale ir neradau kokiu man noretusi.
Lauksiu muges Kojelaviciaus g.
Arba jusu informacijos, kurioj Vilniaus vietoj atsirado pirkti raganiu nauju smile.gif

o kas ten per muge Kojelaviciaus g.? nes irgi ieskau pirkti raganiu. viena nusiprikau siaures miestelyje uz tomo philips, neatsimenu tikslaus pavadinmo bet lyg tais zaliasis centras. mokejau 13lt, buvo ir kitu beveik po 20 lt.
Atsakyti
Paprastai augalu muge vyksta Kojelaviciaus g. kasmet, atrodo trecia geguzes savaitgali. Tai ten visko buna,suvaziuoja privatininkai, tik gaila velokai, jau noretusi iki to laiko kazka isigyt. Ir pas juos anskciau truputi galima raganiu nusipirkt. Siemet dar nebuvau.
Man rodos as irgi toj parduotuvej buvau, bet nieko nenusipirkau. Palauksiu, gal ko naujo uzves smile.gif
Atsakyti
Taigi prie Banginio Senukų mugė vyko ir šiandien ir ryt bus. Ir raganių tikrai yra daug ir visokių 4u.gif
Dar man regis ir prie Ermitažo mugė sodinukų, tik nežinau ar ir ryt bus.
Atsakyti
QUOTE(eskimute @ 2011 04 16, 20:54)
Taigi prie Banginio Senukų mugė vyko ir šiandien ir ryt bus. Ir raganių tikrai yra daug ir visokių  4u.gif
Dar man regis ir prie Ermitažo mugė sodinukų, tik nežinau ar ir ryt bus.

Mes su drauge buvom, norejau pirkti raganiu ir roziu, bet kad jau viskas su ziedais lyg butu koks birzelis.Pamanem, kad kas jau kas, bet raganes per dar tikrai busiancias salnas nusals.Pabijojom, kad bus ismesti pinigai ir nepirkom schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eliza68: 16 balandžio 2011 - 21:43
sveikos,

noreciau ir as prie raganiu augintoju jungtis smile.gif norejau paklaust patyrusiu augintoju, jei noriu ragane uzdengt mazdaug 2,5 - 3 metru ploti, tai keliu augaleliu man reiketu? planuoju pirkt tangutine ragane, nes kiek pasiskaiciau ir cia ir kitur, jos maziau reiklios ir labiau atsparios salciui smile.gif augtu vakarinej terasos pusej, tai vakarines saules gautu pakankamai.
Lauksiu patarimo wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo p.s.: 17 balandžio 2011 - 08:29
QUOTE(p.s. @ 2011 04 17, 10:28)
planuoju pirkt tangutine ragane, nes kiek pasiskaiciau ir cia ir kitur, jos maziau reiklios ir labiau atsparios salciui smile.gif augtu vakarinej terasos pusej, tai vakarines saules gautu pakankamai.
Lauksiu patarimo wink.gif

Ši raganė labai atspari šalčiams thumbup.gif - auginu tik ją vieną , nei karto nedengiau, visada peržiemoja ir žydi ax.gif
Atsakyti