Įkraunama...
Įkraunama...

Raganės

QUOTE(Musyte24 @ 2011 04 11, 18:22)
įsigijau dvi pirmąsias savo raganes: "general Sikorski" ir "Andromeda" wub.gif

Kiek skaičiau, kad joms abiems reikia pusiau šešėlio, žydi ant pernykščių šakų.

Palinkėkite man sekmės lotuliukas.gif

Nu tai sekmės lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Musyte24 @ 2011 04 11, 17:22)
įsigijau dvi pirmąsias savo raganes: "general Sikorski" ir "Andromeda" wub.gif

Kiek skaičiau, kad joms abiems reikia pusiau šešėlio, žydi ant pernykščių šakų.

Palinkėkite man sekmės lotuliukas.gif


Aš Andromedą žadėjau sodinti saulėtoje vietoje, šiemt ir žieų tikėjaus, o pasirodo, kad nieko man neišeis - ir žiedų teks palaukt, ir vietą iš naujo pergalvoti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2011 04 11, 20:22)
Aš Andromedą žadėjau sodinti saulėtoje vietoje, šiemt ir žieų tikėjaus, o pasirodo, kad nieko man neišeis - ir žiedų teks palaukt, ir vietą iš naujo pergalvoti sad.gif


Aš irgi jai dar nelabai vitos turiu g.gif . Va man nepatinka, kad žydi ne ištisai, o su pertraukomis g.gif - 5-6mėn. ir 9mėn.
Atsakyti
SVeikos,
Turiu ir as ragane, pavadinimo tikslaus nepasakysiu, bet zydi tokia violetine spalva (man ji tokia tradicine, kaip, kad lpas senelius budavo). Vasara buvo apsivijus irengtas atramas. Uzejus salciams, nenukabinau nuo atramu/neuzdengiau, o tik pacius kupstus prie zemes apipyliau durpemis.
Galvoju dabar: ar ant tu stagaru kas augs, ar tik nuo apacios? Is durpiu tai jau matosi kaip is kiekvieno krumo auga po kelis ugliukus, bet ant stagaru - nieko.
Gal kuri turit patirties, galesit paprotinti ar lupt tuos stagarus, ar dar laukti.
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 11, 22:04)
Gal kuri turit patirties, galesit paprotinti ar lupt tuos stagarus, ar dar laukti.


Nors esu "žalia" šioje srityje, bet aš tai palikčiau kokį metrą seno stagaro ir stebėčiau. Jei pas tave senovinė Žakmano raganė, tai galėtum ir visą nupjauti, nes jos žydi ant pirmamečių. Oi, nelabai aš dar gaudausi, bet ir sunku ką pasakyti, kai nežinai pavadinimo ax.gif
Atsakyti
Valio, mano raganeles bunda thumbup.gif clap.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, ieskau pirkti raganiu pati esu is VLN bet kartais vaziuoju pro Ignalina, Zarasus.
Jeigu, kuri noretu pasidalint (mokamai), lauksiu pasiulymo i a.z. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2011 04 13, 13:20)
Valio, mano raganeles bunda thumbup.gif  clap.gif

O maniškė joklių gyvybės požymių nerodo verysad.gif . Bet dar laukiu ir tikiuos.
Atsakyti
QUOTE(*Inga:) @ 2011 04 14, 11:43)
O maniškė joklių gyvybės požymių nerodo verysad.gif . Bet dar  laukiu ir tikiuos.


Maniskes irgi... ax.gif
Atsakyti
O kaip manot, salia raganiu pasodinus viendienes, "nesusipyks"? g.gif Nes salia (uz pusmetrio) pasodinau leliju, tai norisi kad ir tom, ir tom "kojos" nekaistu....
Atsakyti
O mano tai pernai sodintos tai sakeles sausos nusale tikriausiai, bet maciau siandien is saknu dygsta...
Atsakyti
Laba 4u.gif
Gal kuri esat uzmacius kur nors ragane Clematis 'Pink fantasy' ?
http://www.planfor.c...ntasy,904B,0,EN
Atsakyti