Įkraunama...
Įkraunama...

Raganės

QUOTE(Streamy @ 2011 03 23, 01:07)
Ma irgi idomu kur butu galima rasti raganiu, siais metais planuoju kokias 20 pasisodinti ax.gif doh.gif Tai vat noretusi ir ivairesniu ir zinoma pigesniu ax.gif


Na, Vilniuje vakar mačiau Senukuose Ukmergės pl. gal 3-4 rūšių, bet be pavadinimų( balta, raudona biggrin.gif ) įdomu iš kokių čia augintojų tokiais kiekiais veža,kad net pavdinimų nežino., ir sakyčiau nualintos nuo tų transportavimų ( o gal tiesiog šviesos mažai), po 19.99Lt...
Turguj kaip pasiseks, sako viena spalva-būna kita, nebent su žiedu, o ir turguje ne pigiau 15-20lt, o pigiausiai matyt Lenkijoje.
20vnt..oho..nemažas kiekis.
Tikiu, kad ir užvežimas bus Ermitaže ir Maksimoje kaip kasmet raganių.(Ermitaže prie Akropolio buvo labai didelis pasirinkimas pavasarį ir vasarą gal 6-8 veislės, bet jau visos labai gražios...)
Atsakyti
QUOTE(Streamy @ 2011 04 09, 18:09)
Kokia kaina siais metais tenais?  rolleyes.gif

Mokėjau 15 Lt už vieną, už kitą 18 Lt

QUOTE(Musyte24 @ 2011 04 10, 00:18)
reiks ir man nulėk pažiūrėt thumbup.gif . O dabar kambarį kur jas pasodinai? g.gif
oko, kaip brangu doh.gif

Nulėk mirksiukas.gif Baltų, raudonų, violetinių, pilnavidurių ir kitokių grožių wub.gif
Maniškė viena ryškiai raudona, kita "Andromeda": user posted image
Laikau dabar balkone tuose indeliuose, kur pirkau, tik celofaną nuplėšus smile.gif
Kitą savaitgalį vešiu į sodą, laikysiu šiltnamy, kol bus galima sodinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitusia: 10 balandžio 2011 - 18:00
O kaip "Andromeda" istveria saltas ziemas? Ar reikia dengti? Kaip ja geneti reikia, ant pirmameciu ugliu zydi?
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2011 04 10, 18:08)
O kaip "Andromeda" istveria saltas ziemas? Ar reikia dengti? Kaip ja geneti reikia, ant pirmameciu ugliu zydi?

Kad aš žinočiau ax.gif Kitais metais pasakysiu cool.gif Bet jei kas augina jau ne pirmus metus, prašom pasisakyti ax.gif
Atsakyti
As pirkau andromeda, bet turiu turbut e ja, bet ne ka prastesne hihihi.gif jeigu surasiu ikelsiu foto wink.gif
Atsakyti
Va mano andromeda hihihi.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Streamy: 10 balandžio 2011 - 20:37
QUOTE(Streamy @ 2011 04 09, 23:14)
Tai niekas ir nesako, kad ju nera  biggrin.gif Tiesiog idomu kur pigiau, kur rusiu ivairesniu yra  4u.gif


Zalioje stoteleje po 13,99Lt Vilniuje Zirmunuose
Atsakyti
gal kas man galit pasakyti, turiu ragane Clematis Polonez. Ar reikia ja nukirpti pries ziema??? As savu raganiu nenukirpau...o jas graziai nuemiau ir padejau po eglisakiais. Dabar jas jau atidengiau, tik va man klausimas..ar jas nukirpti, ar apvynioti stulpa pernykscia visa ragane ir laukti jos suzaliuojant???
Atsakyti
QUOTE(Rudojilape @ 2011 04 11, 09:05)
Zalioje stoteleje po 13,99Lt Vilniuje Zirmunuose

bigsmile.gif nu ka rytojaus planas jau keroguojamas, teks prasukti ir pro Žalia stotelę lotuliukas.gif

QUOTE(Rudojilape @ 2011 04 11, 10:09)
gal kas man galit pasakyti, turiu ragane Clematis Polonez. Ar reikia ja nukirpti pries ziema??? As savu raganiu nenukirpau...o jas graziai nuemiau ir padejau po eglisakiais. Dabar jas jau atidengiau, tik va man klausimas..ar jas nukirpti, ar apvynioti stulpa pernykscia visa ragane ir laukti jos suzaliuojant???

Aš jų nekerpu rolleyes.gif bet yra veislių kurias rekomenduojama genėti, ti aš tokių neauginu... turbūt neauginu hihihi.gif Šiaip visada kabinu tuos stabarus atgal. Jau ant stiebų vakar pastebėjau lapelių užuomazgas, tad neužilgo pradės leisti lapukus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Streamy @ 2011 04 11, 09:23)
bigsmile.gif nu ka rytojaus planas jau keroguojamas, teks prasukti ir pro Žalia stotelę  lotuliukas.gif

Aš tai šiandienai savo maršrutą pasikoregavau ax.gif

Bet vis dar svarstau kur reikės sodinti g.gif . Kur labiausiai norėčiau jas matyti, tai ten vėjalis prasisuka, todėl bijau, kad joms gali nepatikti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Musyte24 @ 2011 04 11, 10:47)
Aš tai šiandienai savo maršrutą pasikoregavau ax.gif

Bet vis dar svarstau kur reikės sodinti g.gif . Kur labiausiai norėčiau jas matyti, tai ten vėjalis prasisuka, todėl bijau, kad joms gali nepatikti verysad.gif

Pas mane gan uždara "teritorija" turiu omenyje, kad mes gyvename apsupti miškų, bet vėjo pasitaiko. Raganės auga prie tvoros, jų tikrai niekas neužstoja,,, nu ir ką žydi, žaliuoja, aišku jeigu koš vėjas ištisai nemanau, kad joms labai patiktų g.gif
Atsakyti
įsigijau dvi pirmąsias savo raganes: "general Sikorski" ir "Andromeda" wub.gif

Kiek skaičiau, kad joms abiems reikia pusiau šešėlio, žydi ant pernykščių šakų.

Palinkėkite man sekmės lotuliukas.gif
Atsakyti