Įkraunama...
Įkraunama...

Raganės

Oi, kiek nemazai ju isties smile.gif Dar karta dekoju uz informacija. gaila, kad pavasaris taip dar toli smile.gif
Atsakyti
Gal jau keliam temą į viršų 4u.gif
Atsakyti


QUOTE(Musyte24 @ 2011 03 19, 00:39)
Gal jau keliam temą į viršų 4u.gif

drinks_cheers.gif pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Streamy @ 2011 03 19, 01:42)
drinks_cheers.gif pritariu  drinks_cheers.gif


Šiemet ir aš planuoju bent pora raganių pasisodinti ax.gif Va pasiskaičiau, kad "General Sikorski" galima sodinti ir pavėsiuose g.gif . tal kuri turit tokią?

Dar kažkur perskaičiau, kad Viticella grupės raganes galima paleis šliaužt žeme g.gif . Ar esat tai bandę? g.gif

Ačiū, už info 4u.gif
Atsakyti
Šiemet bandysiu raudonlapę, kvepiančiais žiedais raganę auginti iš sėklų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Musyte24 @ 2011 03 19, 13:02)
Šiemet ir aš planuoju bent pora raganių pasisodinti ax.gif Va pasiskaičiau, kad "General Sikorski" galima sodinti ir pavėsiuose g.gif . tal kuri turit tokią?

Dar kažkur perskaičiau, kad Viticella grupės raganes galima paleis šliaužt žeme g.gif . Ar esat tai bandę? g.gif

Ačiū, už info 4u.gif

Nesu turejusi nei tu nei tu, bet kai pabandysi but malonu pamatyti ir isgrsti kaip sekasi.

QUOTE(jediara @ 2011 03 19, 13:42)
Šiemet bandysiu raudonlapę, kvepiančiais žiedais raganę auginti iš sėklų  ax.gif

O is kur seklos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Streamy @ 2011 03 19, 15:58)

O is kur seklos  bigsmile.gif

Siunčiausi iš užsienio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 03 19, 14:45)
Siunčiausi iš užsienio ax.gif


Nus super thumbup.gif is kurios salies ir per kur blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 03 19, 13:42)
Šiemet bandysiu raudonlapę, kvepiančiais žiedais raganę auginti iš sėklų  ax.gif

Ir aš siunčiaus raudonlapę ir geltonžiedę. Pasėjau kovo 6...rezultatas kolkas nulinis g.gif Dar laukiu unsure.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Is kur, mergaites, siunciates raganes 4u.gif gal kas siemet tures sodinuku,tikrai nupirkciau ir ne viena 4u.gif As vilniete 4u.gif
Atsakyti
Laba smile.gif
as irgi ieskau tokiu raganiu, kur gerai ziemotu ir nereiketu ju ziemai dengti.
Viena gali buti 2-3 m., kita siek tiek zemesne iki1.5m. Sviesiu, alyvines, rozines arba melsvos spalvos.
Skaiciau anksciau, kad Vestartiene yra raganiu augintoja. O ji is kokio miesto? Ar yra internete kur paziuret jos parduodamu raganiu?
Atsakyti
laba

Ir mane labai domina, kada pradės jomis prekiauti g.gif . Ir kur bus galima jų įsigyti? g.gif
Atsakyti