Įkraunama...
Įkraunama...

Raganės

QUOTE(jediara @ 2010 10 11, 16:46)
Keista, nes mergina iš Garliavos jau šeštadienį gavo  g.gif

Varau pati šiandien į paštą, nelauksiu, nes paskui dar neišgyvens taip ilgai g.gif sakau gal nerado adresato, kai savo mano vardu siuntinys, o ne įstaigos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laima.g @ 2010 10 12, 10:13)
Varau pati šiandien į paštą, nelauksiu, nes paskui dar neišgyvens taip ilgai g.gif sakau gal nerado adresato, kai savo mano vardu siuntinys, o ne įstaigos g.gif

Jei galite, tai tikrai pasiteiraukite pašte g.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 10 12, 09:35)
Jei galite, tai tikrai pasiteiraukite pašte  g.gif

Jau turiu thumbup.gif thumbup.gif Tikiuosi, kad išgyveno, dabar net bijau atidaryti, gal geriau namuose, nes paskui nedanešiu iki namų... Labai, labai ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Laima.g @ 2010 10 12, 13:20)
Jau turiu  thumbup.gif  thumbup.gif Tikiuosi, kad išgyveno, dabar net bijau atidaryti, gal geriau namuose, nes paskui nedanešiu iki namų... Labai, labai ačiū.

Tikėkimės, kad jai viskas gerai rolleyes.gif
Atsakyti
sakykit, del raganiu, jei jas palieki netrumpintas, o apsivyniojusias aplink medini rema, na spec padaryta, tai kaip jas prilenkt prie zemes ir apdengt, kad nenusaltu g.gif atsargiai imt ir nuvyniot ar kaip kitaip. na viska supratau, kaip jas ziemai paruost, bet va sito klausimo neisprendziu niekaip doh.gif
Atsakyti
Sveiki,
gal zinote kas Vilniuje rimtai augina ivairias raganes pardavimui ?
Atsakyti
[quote=sonatute,2010 10 26, 15:23]
sakykit, del raganiu, jei jas palieki netrumpintas, o apsivyniojusias aplink medini rema, na spec padaryta, tai kaip jas prilenkt prie zemes ir apdengt, kad nenusaltu g.gif atsargiai imt ir nuvyniot ar kaip kitaip. na viska supratau, kaip jas ziemai paruost, bet va sito klausimo neisprendziu niekaip doh.gif
smile.gif ir man idomu...
O gal jas reiktu seip kuo apvyniuot, kad nesusaltu? g.gif kaip medelius, rozes..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taska: 02 lapkričio 2010 - 16:26
[quote=taska,2010 11 02, 17:25]
[quote=sonatute,2010 10 26, 15:23]
sakykit, del raganiu, jei jas palieki netrumpintas, o apsivyniojusias aplink medini rema, na spec padaryta, tai kaip jas prilenkt prie zemes ir apdengt, kad nenusaltu g.gif atsargiai imt ir nuvyniot ar kaip kitaip. na viska supratau, kaip jas ziemai paruost, bet va sito klausimo neisprendziu niekaip doh.gif
smile.gif ir man idomu...
O gal jas reiktu seip kuo apvyniuot, kad nesusaltu? g.gif kaip medelius, rozes..
[/quote]

net neisivazduoju, nes ten kur vyniojasi gana platu, tai reiks bandyt nuimt nuo remo, gal kai lapai nebera tokie zali, ir tokie trapus neber g.gif biski bandziau, nes mano dar pirmamete, tai nera ji auksta, tai lyg ir eitu, o uzklot lyg egles sakom galima smile.gif
Atsakyti
Kazkodel nera atsakymu is patyrusiu raganiu augintoju. Matyt, tik pavasari uzsuks cia smile.gif
As kazkada labai seniai turejau ragane, bet nusalo. Labai pergyvenau ir tik dabar pasiruosus vel pasisodinti. Zinau, kad yra tokiu, kuriu dengti nereikia. Bet kitos...na, neisivaizduoju kaip nuimt kokiu 3-4 metru augala nuo remu ir apdengti. Lauksime patarimu smile.gif
Atsakyti
Na aš savęs neskaitau labai patyrusiua raganių augintoja,bet šiek tiek apie jas nusimanau,gal kažkiek jums pagelbėsiu šiuo atveju blush2.gif Pirmiausia tai reikėtų perkant išsiklausinėti kokia tai raganė ,kad žinotumem kaip ją paruošt žiemai.Jei raganė yra 2 genėjimo grupės ,tai pirmučiaisiai pagalvokime kokią gi pastatysime atramą, kad butų kuo paprasčiau raganę nuimt žiemojimuii.Paprasčiausia auginti raganes ant tinklo,būna toks pirkti vielinis lengvutis(jį galima derinti ir prie jau pagamintos medinės atramos),žiemai tiesiog tinklas lengvai suviniojamas kartu su raganės stiebais.Panašus variantas gaunasi ir su virvutėmis.Galima pasidaryti tokios konstrukijos atrama, kad atrama kartu su raganės stiebais ''atsikeltų'' nuo žemės paviršiaus ir butų paguldoma,tokią vyras man ir padarė, ji medinė.
Na o jei jau raganė smargiai apsiraizgiusi aplink tvirtą atramą,vistiek jums patarčiau kažkaip atkrapštyti raganę nuo atramos, aišku tikrai kažkiek apsilaužis, tačiau net patyręs augintojas vargu ar sugebės nuimti raganę visiškai nepažeidus.Į tokius lūžius, kai atsisluoksniuoja plyšta paviršinė žievė neverta per daug kreipti dėmesio.
Atsakyti
Aciu Lewisia smile.gif
Ot butu gerai, kad jos butu atsparios salciams, maziau darbelio rudeni butu. Gal yra tokiu veisliu? Bet ko gero tos pacios graziausios ir yra lepiausios smile.gif
Atsakyti
be abejo smile.gif ,yra nemažai raganių kurių stiebus nereikia išsaugoti per žiemą ,jos visai ir neprastos smile.gif PVZ Žakmano raganė ,dideli žiedai gausiai žydi,populiarioji HAgley HIbrid paprasta auginti,Blue Angel- žiedeliai nėra dideli bet labai gausiai žydinti,Polish Spirit- gan aukšta nebloga,iš pilnavidurių gerai auganti patikima- Purpurea Plena Elegans.
Atsakyti