Įkraunama...
Įkraunama...

Raganės

Kokie groziai..Baltai pavydziu wub.gif
Atsakyti
Nai, nai, nai aš irgi tuoj turėsiu Jediaros raganę... wub.gif thumbup.gif Tikiuosi, kad per šitą prognozuojamą šaltą žiemą ji išgyvens ax.gif Ačiū Jediara 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laima.g @ 2010 10 07, 10:19)
Nai, nai, nai aš irgi tuoj turėsiu Jediaros raganę... wub.gif  thumbup.gif  Tikiuosi, kad per šitą prognozuojamą šaltą žiemą ji išgyvens ax.gif  Ačiū Jediara 4u.gif

Jos visiškai nelepios irnesakyk.gif , turėtų peržiemoti rolleyes.gif
Atsakyti
Merginos, patarkit ka daryti...mano ragane ant ziemos subludijo....prikrove labai daug ziedu, o kai kurie jau ir zydi. Ji siais metais tik pasodinta. Ar palikti kolkas ja ramybej, tegu zydi, ar kazka daryti???
Atsakyti
Tegul žydi, jeigu dar spės, o kai nušals, tai ir baigsis grožis šiais metais.
O aš tikiuosi šiandien gauti savo raganę ax.gif
Atsakyti
Noriu pasidziaugt..Pagaliau ir as gavau savo ragane "Prezident"..Taip jos norejau...Tik bijau, kaip ziema pernes..Bet pavasari, dar zadu isigyt raganiu, ir ne viena..Bandysiu terasa apsodint..Kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(taska @ 2010 10 11, 09:07)
Noriu pasidziaugt..Pagaliau ir as gavau savo ragane "Prezident"..Taip jos norejau...Tik bijau, kaip ziema pernes..Bet pavasari, dar zadu isigyt raganiu, ir ne viena..Bandysiu terasa apsodint..Kaip manot?

Man patinka, aš irgi terasos šonus žadu raganėm apsodint, ir vėjas taip nepučia, ir gražu, ir kvepia, ir nuo saulės gali pasislėpt... Pas mane tai kol kas gyvuoja tik vienintelė senovinė, net nežinau pavadinimo aš jos, tokia baltais smilkiais žiedeliais, kaip sniegelis atrodo, bet visą vasarą net lapų nebuvo matyti, vien balti žiedai...
Atsakyti
QUOTE(Laima.g @ 2010 10 11, 10:05)
O aš tikiuosi šiandien gauti  savo raganę ax.gif

Kaip gaila, kad dar negavote šeštadienį verysad.gif , bet šiandien jau tikrai turėtų "pristatyti" ax.gif
Atsakyti
Nezinau ar gerai padariau, bet raganiu as nenukirpau, palikau taip uzlipusias ir zydincias, tik saknis apdejau syskom(vietoj mulcio), nors buvo si savaitgali iki -5C. Pasakykit prasau man, kaip jas paruosti ziemai??
Atsakyti
QUOTE(Laima.g @ 2010 10 11, 11:16)
Pas mane tai kol kas gyvuoja tik vienintelė senovinė, net nežinau pavadinimo aš jos, tokia baltais smilkiais žiedeliais, kaip sniegelis atrodo, bet visą vasarą net lapų nebuvo matyti, vien balti žiedai...

Bet ji labai graži wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 10 11, 11:34)
Kaip gaila, kad dar negavote šeštadienį verysad.gif , bet šiandien jau tikrai turėtų "pristatyti" ax.gif

Vat jau į pabaigą darbo diena, ir vėl negavau savo raganės. gal kur užstrigo??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laima.g @ 2010 10 11, 16:15)
Vat jau į pabaigą darbo diena, ir vėl negavau savo raganės. gal kur užstrigo??? g.gif

Keista, nes mergina iš Garliavos jau šeštadienį gavo g.gif
Atsakyti