Įkraunama...
Įkraunama...

Raganės

Kuria patartumet? http://www.medelynas...augalai/raganes wink.gif
Atsakyti
QUOTE(taska @ 2010 09 16, 20:48)


Man sita graziausia 4u.gif
Raganė 'Andromeda'
Lot. Clematis 'Andromeda'
Atsakyti
QUOTE(Wilmaw @ 2010 09 17, 16:52)
Man sita graziausia 4u.gif
Raganė 'Andromeda'
Lot. Clematis 'Andromeda'


Irgi ja nuziurejus..
Noresi kad ir geles butu grazios, ir zydetu ilgiau ax.gif
Dar cia ziuriu http://aivaweb.com/c...preview=preview
Po savaitgalio planuoju pirkt..
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 09 12, 22:17)
Pažiūrėkit ką radau, gal padės

tangutinė raganė

pas mane zydi si dabar labai grazu.
Atsakyti
QUOTE(isabelaa @ 2010 09 19, 15:23)
pas mane zydi si dabar labai grazu.

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 09 13, 08:57)
Aš turiu auginukų  ax.gif
Papildyta:

Rytoj išsiųsiu  mirksiukas.gif  Man ji taip pat patinka, nes vieni žiedai žydi, o kiti jau "pavirtę" į pūkelius, kurie labai tinka puokštėms  smile.gif

Oi kaip noriu ir aš tokios, bet gi pas mus "kaime" išvis prastai su raganėmis... "Žalioj stotelėj" nusipirkau pavasarį mėlyną pilnavidurę, tai numirė... dabar turiu tik baltą smulkiais žiedeliais, tokią kaip sniegelis...
Atsakyti
Žiūriu, temutė atsigavo, tai nubėgau savąsias nufotografuoti, kurios dar žydi bigsmile.gif thumbup.gif O dar kiek žiedų sukrovė, nerealiai bigsmile.gif

user posted image

user posted image
ir vėl pasuktą deda doh.gif
user posted image
šios pablukusios, baigia nužydėti blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Labai gražios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daivasen @ 2010 09 22, 18:58)
Labai gražios  4u.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, raganių mylėtojos 4u.gif Oho kokie čia grožiai gyvena bigsmile.gif blink.gif thumbup.gif Dieviškas grožis bigsmile.gif
Įmesiu ir savąja, ne kažin kas, bet man laaaaabai gražu blush2.gif ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Tikiuosi neprišiukšlinau jūsų temutės blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2010 09 22, 19:16)
Sveikos, raganių mylėtojos 4u.gif   

bigsmile.gif Wau; o jau žiedų didumas bigsmile.gif jaučiu didžiažiedės raganės, labai gražios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 09 22, 18:19)
bigsmile.gif  Wau; o jau žiedų didumas bigsmile.gif jaučiu didžiažiedės raganės, labai gražios 4u.gif

Ačiū 4u.gif
Aha, dvi didžiažiedės, o kita mažais žiedais, dvi baltos, o kita balta su rožiniu viduriuku. Kai žydi- pasaka bigsmile.gif Didžiažiedę baltai rausvą vyras dovanų iš Lenkijos parvežė wub.gif O kitas baltąsias pirkau LŽŪU parodoj, tai apgavo žiauriai doh.gif Kai pirkau tai tikino, kad bus abi baltos, bet viena tuščiavidurė, o kita- pilnavidurė. O realybėj pasirodo, kad yra abi baltos, tik žiedų dydis labai skiriasi doh.gif Pikta bash.gif Ale vis tiek gražu wub.gif Pamoka visam gyvenimui: geriau jau brangiau, bet iš tikro patikrinto medelyno, kur bus garantija, kad gausi tai ko norėjai. 4u.gif
Atsakyti