Įkraunama...
Įkraunama...

Raganės

QUOTE(Juračiuks @ 2010 07 30, 14:11)
Kokia graži, ir dar kiek daug žiedelių ruošiasi pradžiuginti, kaip fainai. Aš neturiu nei vienos, nes aplinka dar nesutvarkyta, o po to jau tikrai turėsiu  mirksiukas.gif

4u.gif

Pirmi metai, kai jau rimati i aplinka investuoju, nes ir iki to laiko buvo visokie kasinejimai, bet dat ziema grezini zadam daryt, viskas ant geliu bus doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 07 30, 14:19)
4u.gif

Pirmi metai, kai jau rimati i aplinka investuoju, nes ir iki to laiko buvo visokie kasinejimai, bet dat ziema grezini zadam daryt, viskas ant geliu bus  doh.gif  verysad.gif


Tai va, mes tik tvorelė tvėrėm šiemet, šiltnamį kitoj vietoj kasė ir taip daug gėlių išsitrypė doh.gif . , kad ir kaip saugojau, tai galvoju apseisiu su tuo ką turiu, o po metų ir bus mestos pajėgos visos į gėlynus smile.gif .( Bet vistiek aišku vis ką nors kur nors įkišu šiltnamyje ar patvory, vyras juokiasi, kad neištveriu lotuliukas.gif )

Na ir kaip gali ištverti kai čia pas jus tokie grožiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juračiuks: 30 liepos 2010 - 13:24
QUOTE(Juračiuks @ 2010 07 30, 14:24)
Tai va, mes tik tvorelė tvėrėm šiemet, šiltnamį kitoj vietoj kasė ir taip daug gėlių išsitrypė  doh.gif . , kad ir kaip saugojau, tai galvoju apseisiu su tuo ką turiu, o po metų  ir bus mestos pajėgos visos į gėlynus  smile.gif .( Bet vistiek aišku  vis ką nors kur nors įkišu šiltnamyje ar patvory, vyras juokiasi, kad neištveriu  lotuliukas.gif )

Na ir kaip gali ištverti kai čia pas jus tokie grožiai  mirksiukas.gif

Tai ir as visas geles i kampus, prie stulpu, patvoriais patvoriais lotuliukas.gif O siemet komponavau, kitais metais da kitaip darysiu ax.gif
Atsakyti
Taip taip , juk vis ką nors reikia persodinti, pakeisti, iškasti, nebesodinti lotuliukas.gif , ką mes darytume ,jei viskas būtų idealu iš pirmo karto lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE
Prazydo dar viena naujoke, baltute 

grazi,mano planuose irgi balta yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egis11 @ 2010 07 30, 14:36)
grazi,mano planuose irgi balta yra smile.gif

smile.gif
Atsakyti
siemet isodinau ragane geltonaja, ir sukrove vieninteli ziedeli kuris neissiskleide g.gif kas jai nepatinka? i auksti auga o va ziedelio nei vieno g.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 06 13, 20:12)
Auginu vienintelę raganę  ax.gif

user posted image

Turiu šios raganės auginukų 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Suzavejo raganes..Ar juos tik pavasari sodina? ar galima ir dabar? Laaaabai noriu..Gal turit kas parduot? wink.gif
Atsakyti
Jei galima dabar sodint,tai ir as noreciau raganes wub.gif gal kas turi general sikorski ax.gif
Atsakyti
Mano vienintele svajone- isigyt tangutine ragane (kol kas tongue.gif )
Atsakyti
Pražydo dangaus melsvumu wub.gif

user posted image
Atsakyti