Įkraunama...
Įkraunama...

Raganės

QUOTE(muminukas @ 2010 05 17, 15:08)
o mano pernykštė taip gražiai auga, o mažiuko nesužiūrėjau ir nuplėšė gražuolį ūsą cray.gif


Neskubek iskasti. Manoji irgi siais metais nauja visa nudziuvo....norejau iskasti, bet kazkaip uzsisukau ir pamirsau. Dabar ziuriu, kad ji visa nudziuvusi, bet is zemes islindo nauji lapeliai ir sekmingai kopia i virsu
Atsakyti
QUOTE(Rudojilape @ 2010 07 15, 12:15)
Neskubek iskasti. Manoji irgi siais metais nauja visa nudziuvo....norejau iskasti, bet kazkaip uzsisukau ir pamirsau. Dabar ziuriu, kad ji visa nudziuvusi, bet is zemes islindo nauji lapeliai ir sekmingai kopia i virsu

Man taip pat buvo su pernai pirkta ragane.Zydejo,o po to nudziuvo visai.Nukirpau ja beveik su lyg zeme.Si pavasari islindo su dar daugiau stiebu.Ziuriu ir neatsidziaugiu. thumbup.gif
Atsakyti
Zydim smile.gif

user posted image
Atsakyti
ir mes zydim smile.gif
user posted image
Atsakyti
Gėlės ir foto thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(egis11 @ 2010 07 17, 12:11)
ir mes zydim smile.gif



drinks_cheers.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(jediara @ 2010 07 17, 12:13)
Gėlės ir foto  thumbup.gif

aciuks.gif
Atsakyti
Grazios raganes wub.gif
O mano ragane - vieni ziedeliai su 6 ziedlapiais,kiti su 5,bet daugiausia su 4 ziedlapiais.Idomu kodel cia taip? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Grazios jusu raganes wub.gif Maniske tokia,kaip pas egis11,ar benta jau labai panasi,bet jau ziedu siemet thumbup.gif
Atsakyti
Prazydo dar viena naujoke, baltute smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Kokia grazi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(daivasen @ 2010 07 30, 13:32)
Kokia grazi  wub.gif

aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 07 30, 12:19)
Prazydo dar viena naujoke, baltute  smile.gif




Kokia graži, ir dar kiek daug žiedelių ruošiasi pradžiuginti, kaip fainai. Aš neturiu nei vienos, nes aplinka dar nesutvarkyta, o po to jau tikrai turėsiu mirksiukas.gif
Atsakyti