Įkraunama...
Įkraunama...

Raganės

QUOTE(nila_ks @ 2010 07 06, 13:35)
Sakot dregna  g.gif , o as vis bijau, kad neisdziutu per daug, nes pas mus taip karsta. Uzduosiu klausimuka, o kaip jus laistot ir kas kiek?

as ne specas,seip tik garsiai pagalvojau g.gif raganes liejam pora kart i savaite,jeigu nelyja, pas mus labai dregnoje vietot pasodintos,tai kaip ir laistyti labai daug bijau,kai nuzides,perdarinesime ta vieta kur susodintos raganes,sukelsim kokia 10-15cm i virsu ir apacioj padarysiu drenaza,kad neugtu baloj,a to dabar kaip palyja,tai kuri laika vandeny stovi doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egis11 @ 2010 07 06, 12:47)
as ne specas,seip tik garsiai pagalvojau g.gif raganes liejam pora kart i savaite,jeigu nelyja, pas mus labai dregnoje vietot pasodintos,tai kaip ir laistyti labai daug bijau,kai nuzides,perdarinesime ta vieta kur susodintos raganes,sukelsim kokia 10-15cm i virsu ir apacioj padarysiu drenaza,kad neugtu baloj,a to dabar kaip palyja,tai kuri laika vandeny stovi doh.gif  smile.gif

Na pas mane, tai visa laika saule kepina ja nuo pietines iki siaurines puses. Tad vis bijau, kad nenudziutu g.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 07 06, 13:51)
Na pas mane, tai visa laika saule kepina ja nuo pietines iki siaurines puses. Tad vis bijau, kad nenudziutu g.gif

gal tada saule isblukina spalva???reik palaukt ka, specai raganiu pasakys smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egis11: 06 liepos 2010 - 11:58
Ar nemegnot raganiu dauginti virsuneliu atzalomis ? kazkur skaiciau kas jau liepos pradzioje tai reiia daryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(karalyste @ 2010 07 06, 13:00)
Ar nemegnot raganiu dauginti virsuneliu atzalomis ?  kazkur skaiciau kas jau liepos pradzioje tai reiia daryti g.gif

Ne nemeginau, bet esu skaiciusi knygutej, zinau, kad galima prilenkus saka priauginti
Atsakyti
QUOTE(karalyste @ 2010 07 06, 12:00)
Ar nemegnot raganiu dauginti virsuneliu atzalomis ?  kazkur skaiciau kas jau liepos pradzioje tai reiia daryti g.gif


man vaikas buvo nutraukęs viršūnę, tai bandžiau šaknis auginti, pamerkusi į stiklainiuką. nepasiteisino, neišleido šaknų.
Atsakyti
QUOTE(karalyste @ 2010 07 06, 14:00)
Ar nemegnot raganiu dauginti virsuneliu atzalomis ?  kazkur skaiciau kas jau liepos pradzioje tai reiia daryti g.gif

Dauginti auginiais galima liepa,pries zydejima.Tinkamiausia dalis-stiebo vidurys,kur mediena subrandusi,bet dar ne per sena. 4u.gif
Atsakyti
nejaugi pas nieka nezydi dar ,kad nuotrauku nera g.gif
Atsakyti
Tanganikine zydi vienintele dar tik o kitos po ziemos apsalimu kurios visai nenusalusios labai jau nekokios siemiat:( ir ziedeliu dar nera verysad.gif
Atsakyti
po vakarykscios liuties smile.gif
user posted image
sita dar pries liuti fotografuota,kazkodel si veisle pas mus mazai ziedu sukrauna g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(egis11 @ 2010 07 14, 17:54)
po vakarykscios liuties smile.gif


O jau spalvos wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
[quote=egis11,2010 07 14, 17:54]
po vakarykscios liuties smile.gif
Labai grazi pirmosios raganes spalva.
Atsakyti