Įkraunama...
Įkraunama...

Raganės

Zemkes mugej isigijau baltaziede ragane (stambus ziedai), vadinasi Baltija wub.gif , sia veisle isvedusi pati pardaveja, raganiu puiki zinove, bet as jau vakar ja pasodinau, prie pamures, sauletoje vietoje, salna tos vietos niekuomet nepasiekia, o ir nuo bet kokiu veju pilnai apsaugota, manau (tikiuosi) oro permainos jos neiveiks ir vasara manoji baltaziede pasipuos nuostabiais ziedais. biggrin.gif. Pardaveja mane pamoke kad pries sodinant padaryti raganelei drenaziuka, o as dar ir trasu truputi imeciau, gal prigis g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Aš ir tokią pačią Baltiją ,nusipirkau iš tos pačios p.Vestartienės, ir dar 2 kitokios spalvos.Pamiršau jos paklausti ar reikės rudenį nupjauti raganių stiebus,ar ne, gal jos žydi ant antramečių stiebų?O tau JURO nieko nesakė apie nupjovimą rudenį.

Atsakyti
QUOTE(veronika1 @ 2008 04 07, 09:42)
Aš ir tokią pačią Baltiją ,nusipirkau iš tos pačios p.Vestartienės, ir dar 2 kitokios spalvos.Pamiršau jos paklausti ar reikės rudenį nupjauti raganių stiebus,ar ne, gal jos žydi ant antramečių stiebų?O tau JURO nieko nesakė apie nupjovimą rudenį.


neminėjo schmoll.gif g.gif, kai pražys pasidalinsim džiaugsmais ir baltais žiedais mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas turi man kokią šaknelę už simbolinę kainytę?
Atsakyti
Siandiena aplankiau savo raganele "Baltija" sode, kuo puikiausiai prigijo biggrin.gif , o jau man atrodo, kad ir atsiskleidusios sakels, lyg paaugus, oi kaip as ja dziaugiuosi smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Mano taip pat ,visos trys puikiausiai prigijo thumbup.gif Pasvajoju apie raganes,svaigstu aš nuo jų labai, norečiau tureti mini raganiu sodelį ,sedėčiau sodelyje gerčiau arbatą ir grožečiausi įvairiaspalviais žiedais.Svajonė.......
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2008 03 30, 15:04)
Galima raganes sodinti pavėsyje, po medžiais, tada nereiks sodinti žemesnių gėlių, kurios saugos šaknis nuo perkaitimo. Geriau tiktų ne šliaužiantys augalai, o šiek tiek aukštesni. Pasirinkimas platus, ką turit.Nėra tokių augalų, kurių būtent reiktų..
Užsakymai jau priimami. Pertekliaus skyrelis po truputį plečiasi.:
http://www.sodai.lie.../Perteklius.htm
Ko sąraše nėra, galima pagal abėcėlę pasirinkti.Jei bus nubudę, pradėję želt, dygt-įdėsiu.
Tik kaip su perdavimu bus??

Nu va, kad as is N. Akmenes. Kazi ar yra tiesioginis autobusas.
Atsakyti
Nėra..matyt teks ieškot arčiau.Iki Jūsų jokių galimybių nukeliaut nėra, bent jau šiuo metu..
Atsakyti
QUOTE(Lewisia @ 2008 04 07, 09:42)
Aš ir tokią pačią Baltiją ,nusipirkau iš tos pačios p.Vestartienės, ir dar 2 kitokios spalvos.Pamiršau jos paklausti ar reikės rudenį nupjauti raganių stiebus,ar ne, gal jos žydi ant antramečių stiebų?O tau JURO nieko nesakė apie nupjovimą rudenį.


As auginu ragane jau 4 metus, nei karto stiebu nepjoviau, kuo puikiausiai prazysta ant tu paciu rolleyes.gif
Atsakyti
O man ragane mociute padovanojo, rudeni pasisodinau, o dabar jau graziai atsprogus, stiebiasi wub.gif reiks nieko nelaukus kokia atrama suorganizuot biggrin.gif
Atsakyti
As aplink nupjauta medi pasodinus, ant to medzio jos ir lipa. Tiksliau jau nebeliko kur lipt g.gif
Kai prazys nufotografuosiu ax.gif
Papildyta:
Na tas medis apie 1.5m aukscio rolleyes.gif
Atsakyti
o man nesiseka su raganėm verysad.gif turiu dvi...nu jau tokios "kūdos" ir "laibos"...
Kitur pažiūriu, baltas pavydas paima - vešlios, žiedai stambūs. Ką aš ne taip darau, o gal ne tokią veislę perku g.gif . Man taip gražu raganės...ale tik pas kitus. O gal kas galit parduoti ūgliukų iš vešlaus krūmo bigsmile.gif , aš iš Kauno, bet būsiu dėkinga ir už patarimus ax.gif (galit ir į AŽ)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 24 balandžio 2008 - 08:36