Įkraunama...
Įkraunama...

Raganės

[quote=0-0_lina,2010 06 13, 20:24]
[quote=jediara,2010 06 13, 20:12]
Auginu vienintelę raganę ax.gif

O žiemai ar jūs šiai raganei ūglius nukarpote stipriai?
[/quote]
Visiškai nekarpau blush2.gif Labiausiai man patinka jos nužydėję žiedai - labai tinka puokštėms thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 06 13, 19:12)
Auginu vienintelę raganę  ax.gif

Va sitos ir as noriu biggrin.gif Bet drauge sake kad kita pavasari jau turesiu jei pas jos mociute ji ziema pergyvens.
O tuos pukucius mes su pussere vaikysteje diedukais vadindavom cool.gif
Atsakyti
QUOTE(kicia @ 2010 06 13, 21:48)
Va sitos ir as noriu biggrin.gif Bet drauge sake kad kita pavasari jau turesiu jei pas jos mociute ji ziema pergyvens.
O tuos pukucius mes su pussere vaikysteje diedukais vadindavom cool.gif

Žinoma, kad peržiemos, nes niekada jos nedengiu ax.gif
Atsakyti
Tai gal jus turit jos isaknydintu atzalų...labai užsinorejau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(daivasen @ 2010 06 14, 09:27)
Tai gal jus turit jos isaknydintu atzalų...labai užsinorejau blush2.gif

Reikės pažiūrėti, gal ten yra įsišaknijusių, nes krūmas nemažas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 06 14, 09:59)
Reikės pažiūrėti, gal ten yra įsišaknijusių, nes krūmas nemažas  ax.gif

Man irgi labai patiko ši raganė, tik va pas mus niekaip nemačiau jos pirkti... Būčiau tikrai įsigijus... Dabar turiu pasodinus net nežinau kokią tik žinau kad bus balta, ir labi kvepės... Šiais metais gavau tik daigelį...
Man labai gražu tos raganės, tik neturiu aš tokio kampo kur galėtų jos vytis... Tai galvoju kokią koloną padaryt iš tinklo, gal tiks?
Atsakyti
Na, pagaliau pražydo pirmoji raganė biggrin.gif
http://public.fotki....s/pic-2092.html
O kur buvau iš sėklų auginusi, persodinau į darželį, ir visai baigia nunykti verysad.gif O turėjo būti tokia geltona, kaip pas Jediara.
Atsakyti
Įdomu koks minimalus atstumas turėtų būti tarp raganių g.gif , nes labai norėčiau dvi šalia vienos kitos pasodinti skirtingų spalvų. Niekur nerandu, kad būtų normaliai parašyti sodinimo atstumai. schmoll.gif
Atsakyti
as ne specas, bet pas mus dvi raganes susodintos,kokia 20cm atstumu,abi susirazgiusios tarpusavije ir nieko abu krumai vienodo dydzio ,tiesa rusis turbut ta pati, tik atspalviai skiriasi smile.gif
Atsakyti
Sveikos raganeliu augintojos prapuolet, savo groziu nerodot. O as noriu savaja parodyt pirmamete, turejo buti ryskiai raudona doh.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE
Sveikos raganeliu augintojos prapuolet, savo groziu nerodot. O as noriu savaja parodyt pirmamete, turejo buti ryskiai raudona 

gal per dregna siemet??? uztai spalva isblukus,as ir laukiu kada prades zidet,bet kolkas net nesiruosia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egis11 @ 2010 07 06, 12:30)
gal per dregna siemet??? uztai spalva isblukus,as ir laukiu kada prades zidet,bet kolkas net nesiruosia smile.gif

Sakot dregna g.gif , o as vis bijau, kad neisdziutu per daug, nes pas mus taip karsta. Uzduosiu klausimuka, o kaip jus laistot ir kas kiek?
Atsakyti