Įkraunama...
Įkraunama...

Raganės

QUOTE(loret30 @ 2010 05 11, 18:22)



Ačiū 4u.gif

Nuoroda apie raganių skirstymą į grupes ir genėjimą. Gal jau i buvo, bet gal kam pravers.
http://www.rojaussod...2...;p=1&id=866
Atsakyti
O aš gavau dovanų baltažiedę raganę- tik va nežinau pavadinimo( sakė labai kvepia ir dideli žiedai). Pasodinau, bet dar nieko aplink šaknis nedėjau. Galvoju akmenukais gal reikia išpilti aplink- tikrai tada neperkais.. O pirktinė raganė jau nukirpta, nes visai nudžiūvo, bet šaknis tai gyva, tikiuosi atžels g.gif
Atsakyti
o mano pernykštė taip gražiai auga, o mažiuko nesužiūrėjau ir nuplėšė gražuolį ūsą cray.gif
Atsakyti
isodinau ragane ir galiukai nuvyto nudziuvo, ka tai reiskia
Atsakyti
QUOTE(isabelaa @ 2010 05 23, 09:21)
isodinau ragane ir galiukai nuvyto nudziuvo, ka tai reiskia

n akagi tai reiskia merginos? gal jau jai viskas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(isabelaa @ 2010 05 28, 10:03)
n akagi tai reiskia  merginos? gal jau jai viskas?  g.gif

Mano pirktinė irgi nudžiūvo, nerodo jokių gyvybės žymių. Tai negaliu nieko pasakyt, nebent jei negaila, gali iškasti ir pažiūrėt, ar šaknis gyva. Įsitikinau, kad perkant reikia žiūrėti, ar čia tikras daigas, ar jau iš nušalusio daigelio šaknies išaugę papildomi, nes jie tikrai daug silpnesni. ( Aį irgi tikiuosi dar kad atsprogs, nes gaila būtų).
Atsakyti
kaip jus manote ar verta sodinti ragane terasoje y vazona, ar augs???
Atsakyti
QUOTE(Envi @ 2010 05 29, 16:25)
kaip jus manote ar verta sodinti ragane terasoje y vazona, ar augs???


kiek esu skaičiusi, tai augina žmonės. realiai nesu mačiusi. tik vazono nemažo reikia - irgi tik skaičiau.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2010 05 29, 18:40)
kiek esu skaičiusi, tai augina žmonės. realiai nesu mačiusi. tik vazono nemažo reikia - irgi tik skaičiau.


meginsiu pasodinti, noriu nuo kaimynu pasislepti biggrin.gif
Atsakyti
Na nebent kelis metus gali augti cazone, kol dar bama, bet jei nuo kaimynų pasislėpti nori, tao reikės į žemę sodinti, nes raganės šaknys paviršinės, plačios tai vazono reikėtų plataus labai...
Atsakyti
Auginu vienintelę raganę ax.gif

user posted image
Atsakyti
[quote=jediara,2010 06 13, 20:12]
Auginu vienintelę raganę ax.gif

O žiemai ar jūs šiai raganei ūglius nukarpote stipriai?
Atsakyti