Įkraunama...
Įkraunama...

Raganės

Lewisia, ogo kiek tu ju turi bigsmile.gif
na va dar suzinojau, kad i grupes skirstomos raganiukes, vadinasi reikia isiminti, kad saviske kirpsiu ziemai biggrin.gif aciu 4u.gif
siemet tik klausineju visose temose ir semiuosi patirties, kitais metais gal jau ir as kam galesiu padeti ax.gif
Atsakyti
QUOTE
Ot tai aciu Lewisia, nuraminai, eisiu siandiena pakrapstyti biggrin.gif , gal ka rasiu g.gif bigsmile.gif
Bijuna,oi geriau neliesk,jei saulutėj auga tai ir pati greit išlys,(nors būna atvejų kad ,labai silpnos raganės tik vasaros vidurį išleidžia naujus ūglius)bekrapštant galima nulaušti daigus, otada susitrikdo raganės augimas....
Atsakyti
QUOTE(Lewisia @ 2010 03 31, 21:24)
Bijuna,oi geriau neliesk,jei saulutėj auga tai ir pati greit išlys,(nors būna atvejų kad ,labai silpnos raganės  tik vasaros vidurį išleidžia naujus ūglius)bekrapštant galima nulaušti daigus, otada susitrikdo raganės augimas....

Labas rytas. Tai va, paziurejau vakar savo ragane, stiebas nusales, nukirpau. Atsargiai pakrapsciau ir radau du pumpurelius clap.gif Reiskiasi gyva yahoo.gif
Lewisia, o gal gali man pasakyti "kokio lygio" mano ragane, ar ja reikia kirpti ir. t.t. Matai, ji pasodinta, kaip namo "puosmena" reikia ja itin graziai auginti bigsmile.gif Aciu.
Atsakyti
Džiaugiuosi ir aš ,kad tavo raganė gyva drinks_cheers.gif Tavoji yra 2 grupės.O tai reiškia kad,visų pilnavidūrių ir stambiažiedžių raganių stiebus reikia išsaugoti per žiemą.Na jei neišsaugosime žydės ir taip tik vėliau, ir jau ne pilnavidūriais žiedais.Taisyklė tokia -pilnavidūriai žiedai formuojasi tik ant antramečių stiebų,tad kaip nors ateinančiai žiemai pasistenk ''užtūloti','kitamet tikrai gerėsies pilnavidūriais žiedais.
Atsakyti
Didelis aciu Lewisia uz informacija, zinosiu kaip elgtis aciuks.gif
Atsakyti
sveikutės raganių augintojos 4u.gif
Gal kas žinot, kas galėtų nepatikt raganėms, kad jos labai mažai žydi. Turiu tas didžiažiedes violetines, iš Regilos pirktas. Auga jos jau senokai, gal kokie 4 metai. Išsikerojusios labai, o va žiedelių vos vienas kitas būna. Pasodintos kartu su vijoklinėm rožėm.
O kitoj vietoj auga 'Piilu'. Va ta tai tiesiog apsipylus žiedais kiekvienais metais wub.gif . Tiksliau - dukart per vasarą.
Atsakyti
QUOTE(Orinciukas @ 2010 03 31, 13:59)
tuomet nesiu as ja i veranda, ten yra sviesu, bet pakankamai vesu  thumbup.gif  pirkau Rouge Cardinal bordiniais ziedais, buvo ZS dar ir kitokiu rusiu, bet man sita tokia mieliausia pasirode. Man atrodo cia pats paprasciausias variantas (na kiek as esu maciusi) smile.gif
dabar dar turiu rupesteli, nes nesugalvoju kur lauke ja sodinti  biggrin.gif

kokia pas tave ragane? itariu jau ne vienus metus augini  4u.gif

Pirkau pernai žs bordinę , o kaip pražydo , pamačiau eilinę violetinę, kaip suprast g.gif ,man atrodo ,kad kažkur dar turiu maišelį likusį
Dar neaišku , kaip ji man peržiemojo , dar nematau jokių ženklų ax.gif
Stiebas ir mano raganės nušalęs, jį nukirpti geriau ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo satanele: 01 balandžio 2010 - 10:02
QUOTE(Lewisia @ 2010 04 01, 08:55)
Džiaugiuosi ir aš ,kad tavo raganė gyva drinks_cheers.gif Tavoji yra 2 grupės.O tai reiškia kad,visų pilnavidūrių ir stambiažiedžių  raganių stiebus reikia išsaugoti per žiemą.Na jei neišsaugosime žydės ir taip tik vėliau, ir jau ne pilnavidūriais žiedais.Taisyklė tokia -pilnavidūriai žiedai formuojasi tik ant antramečių stiebų,tad kaip nors ateinančiai žiemai pasistenk ''užtūloti','kitamet tikrai gerėsies pilnavidūriais žiedais.

paziurejau ant pakelio, kad pas mane didziaziede parasyta, tai cia tas pats kaip stambiaziede? g.gif Jei taip tai vadinasi man jos kirpti nereikia? O rasete, kad maniske 3-ios grupes ir ja reikia kirpti, tai trupuciuka susibalamutinau g.gif ax.gif
Atsakyti
http://www.clematis.hull.ac.uk įdedu nuorodą ,raganės nuo A-Z ,pagal pavadinimus susiraskite , kuriai grupei priklauso jūsų raganės ir žinosite kaip reiks genėti.O kad ant pokelio rašo didžiažiedė/stambiažiedė, na jiems taip reikia rašyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lewisia @ 2010 04 01, 17:16)
http://www.clematis.hull.ac.uk    įdedu nuorodą ,raganės nuo A-Z ,pagal pavadinimus susiraskite , kuriai grupei priklauso jūsų raganės ir žinosite kaip reiks genėti.O kad ant pokelio rašo didžiažiedė/stambiažiedė, na jiems taip reikia rašyti biggrin.gif

aisku smile.gif aciu uz nuoroda, reiks pasiskaitineti 4u.gif
Atsakyti
prašom smile.gif kad tik padėtų
Atsakyti
Sveikos, augintojos 4u.gif

Norejau pasiteiraut: ieskau tangutines raganes, taciau ja i nuolatine vieta tik rugpjuti-rugseji galeciau sodint. Gal kas zinot kur tokiu metu (vasaros pabaigoje) galeciau ju rast? Buciau dekinga uz info 4u.gif
Atsakyti