Įkraunama...
Įkraunama...

Raganės

Nėr už ką, kad tik rastumėt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cordi @ 2010 03 11, 10:34)
Nėr už ką, kad tik rastumėt 4u.gif

ziuresim smile.gif jei ne raganiu tai vistiek kazka nusipirksiu, negaliu as tusciai po tokias parduotuves vaikscioti doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, visi. Aš irgi jungiuosi į šią temą. Neseniai Žaliojoje stotelėje pirkau tangutinių raganių sėklų. Visos labai gražiai sudygo. Bet man vistiek kažkaip nesitiki, kad iš sėklų galima užauginti raganes. Gal kas bandėt? Po kiek laiko pradeda žydėti?
Atsakyti
na va, pagaliau ir as jau nusipirkau raganiu "saknele" biggrin.gif pakelyje buvo dvi ir abi jau su mazyciais zaliais daigeliais, tai as juos i vazona jau pasodinau (nes ant pakelio parasyta, kad pries nesant i lauka dar vazone pasodinta palaikyti reikia). Tik vat iskilo klausimas kur ta vazineli laikyti? tarkim ant palanges sviesoje ir silumoje, ar kisti kur tamsu ir vesu? g.gif Gal kas patarsite 4u.gif
Atsakyti
sveikutės raganaitės, ar galiu prie jūsų prisidėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mokam-galim @ 2010 03 30, 20:18)
sveikutės raganaitės, ar galiu prie jūsų prisidėti 4u.gif

manau cia visos gali prisijungti biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Orinciuk,pasodinus raganę geriau laikyk šviesioje ir vėsioje vietoje ,maždaug +10 ar dar mažiau.Nes jei kambary auginsi ji greitai stiepsis stiebeliai liks silpni ir gležni,persodinant tokias raganes į lauką, atsiras papildomas rūpestis jas grūdinti.

O kokią pirkai? Kaip ji vadinasi?
Atsakyti
QUOTE(Lewisia @ 2010 03 31, 11:50)
Orinciuk,pasodinus raganę geriau laikyk šviesioje ir vėsioje vietoje ,maždaug +10 ar dar mažiau.Nes jei kambary auginsi ji greitai stiepsis stiebeliai liks silpni ir gležni,persodinant tokias raganes į lauką, atsiras papildomas rūpestis jas grūdinti.
 
  O kokią pirkai? Kaip ji vadinasi?


tuomet nesiu as ja i veranda, ten yra sviesu, bet pakankamai vesu thumbup.gif pirkau Rouge Cardinal bordiniais ziedais, buvo ZS dar ir kitokiu rusiu, bet man sita tokia mieliausia pasirode. Man atrodo cia pats paprasciausias variantas (na kiek as esu maciusi) smile.gif
dabar dar turiu rupesteli, nes nesugalvoju kur lauke ja sodinti biggrin.gif

kokia pas tave ragane? itariu jau ne vienus metus augini 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. As pernai mugeje nusipirkau didziaziede ragane "DUCHESS OF EDINBURG". Pirmais metais zydejo baltais dideliais ziedais, bet ne pilnaviduriais. Siais metais turejo parodyti visa savo grozi wub.gif , bet... turbut nusalo verysad.gif Kol kas jokio gyvybes zenklo, bet dar vis vilingai stebiu ja ir tikiuosi rolleyes.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2010 03 31, 13:33)
Sveikos. As pernai mugeje nusipirkau didziaziede ragane "DUCHESS OF EDINBURG". Pirmais metais zydejo baltais dideliais ziedais, bet ne pilnaviduriais. Siais metais turejo parodyti visa savo grozi  wub.gif , bet... turbut nusalo  verysad.gif Kol kas jokio gyvybes zenklo, bet dar vis vilingai stebiu ja ir tikiuosi  rolleyes.gif  verysad.gif

o raganes ziema nukirpti reikia?
Atsakyti
Na va ,verandoj pats tas bus tavo raganej.O žiemai ,nukerpamos tik trečios grupės raganės,tavo kaip tik ir yra 3 grupės.

QUOTE
kokia pas tave ragane? itariu jau ne vienus metus augini
Na ne taip seniai aš jas pradėjau auginti tik prieš 3 metus,jos dar jaunos,bet užtat visų 13 biggrin.gif

BIjūna, neskubėk dar laidoti savo raganės,tai stiebai pašalo kaip suprantu ,jei nėra brinkstančių/gyvų pumpurėlių?Jei ir taip,tai iš šaknies kaklelio išleis naujus stiebus...
Atsakyti
QUOTE(Lewisia @ 2010 03 31, 16:21)
Na va ,verandoj pats tas bus tavo raganej.O žiemai ,nukerpamos tik trečios grupės raganės,tavo kaip tik ir yra 3 grupės.

Na ne taip seniai aš jas pradėjau auginti  tik prieš 3 metus,jos dar jaunos,bet užtat visų 13 biggrin.gif

BIjūna, neskubėk dar laidoti savo raganės,tai stiebai pašalo kaip suprantu ,jei nėra brinkstančių/gyvų pumpurėlių?Jei ir taip,tai iš šaknies kaklelio išleis naujus stiebus...

Ot tai aciu Lewisia, nuraminai, eisiu siandiena pakrapstyti biggrin.gif , gal ka rasiu g.gif bigsmile.gif
Atsakyti