Įkraunama...
Įkraunama...

Raganės

pas mane pagaliau, po tieeeeekos bandymų prigijo ir žydėjo raganaitė, tai dabar tikrai bijau laukti žiemos ir speigų,, reikės kokį eglišakį užmesti
Atsakyti
Sveikutės , o jūs jau raganes paruošėt žiemai? g.gif
Atsakyti
Raganiu niekada nedengiau.Dabar tai dar jos zydi ir lapai grazus. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kilina: 01 lapkričio 2009 - 10:18
Nedengiu ir as unsure.gif
Atsakyti
Aš auginu tik tangutinę raganę, tai ji labai atspari šalčiams ir dengti nereikia ax.gif
Atsakyti
Pastebejau viena dalyka,kuo daugiau sokineji apie geles tuo jos labiau "vaidina".Kai sodinau savo raganes man ir i galva neatejo,kad gali neprigyti.O drebiniesi,galvoji na kaip ar isleis lapeli,tai taip ir nieko ngero nebuna,jos tarsi jaucia jusu busena. smile.gif Cia tokie pamastymai geliu tema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kilina @ 2009 11 01, 16:45)
Pastebejau viena dalyka,kuo daugiau sokineji apie geles tuo jos labiau "vaidina".Kai sodinau savo raganes man ir i galva neatejo,kad gali neprigyti.O drebiniesi,galvoji na kaip ar isleis lapeli,tai taip ir nieko ngero nebuna,jos tarsi jaucia jusu busena. smile.gif Cia tokie pamastymai geliu tema 4u.gif



kokias raganes auginate?
Atsakyti
QUOTE(karalyste @ 2009 11 01, 17:05)
kokias raganes auginate?

Pries tai lape idejau nuotrauka 4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
neatsispyriau akcijai ir nusipirkau raganių, nors planavau sodinti būtent tokią, kokios nereikėtų dengti doh.gif dabar galvoju, su kokiu nežydinčiu vijokliniu augalu jas tiktų derinti? nes man reikėtų apželdinti tvorą, o marmalynės daryt nesinori. smile.gif Labai laukčiau patarimų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(cordi @ 2010 03 11, 09:50)
sveikos 4u.gif 
neatsispyriau akcijai ir nusipirkau raganių, nors planavau sodinti būtent tokią, kokios nereikėtų dengti doh.gif  dabar galvoju, su kokiu nežydinčiu vijokliniu augalu jas tiktų derinti? nes man reikėtų apželdinti tvorą, o marmalynės daryt nesinori. smile.gif Labai laukčiau patarimų blush2.gif

Laba ryta smile.gif

O kur dabar akcija Raganems? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Vilniuje yra "Žalioj stotelėj" šalia Kalvarijų turgaus ir Halės turguje, parduotuvytėje kur viskas sodui ir daržui. Daugiau kitur nepastebėjau. Kainavo maždaug po 14 lt, dabar 6,99 thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cordi @ 2010 03 11, 10:30)
Vilniuje yra "Žalioj stotelėj" šalia Kalvarijų turgaus ir Halės turguje, parduotuvytėje kur viskas sodui ir daržui. Daugiau kitur nepastebėjau. Kainavo maždaug po 14 lt, dabar 6,99  thumbup.gif

oi kaip aciu uz info, reiks palekti bigsmile.gif Jei Zalioj stotelej prie Klavariju turgaus buvo, tai matyt bus ir Moletu plente esancioje g.gif biggrin.gif Dekui 4u.gif
Atsakyti