Įkraunama...
Įkraunama...

Raganės

user posted image

dar ne visai mažylė išssiskleidusi, pas mus apniukusi diena. VILLE DE LYON veislė, žemaūgė.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 08 29, 07:36)
aš kambaryje dar palaikyčiau - juk galima  ax.gif


As kolkas ja lauke auginu,bet kai atsals turbut,kad nesiu ziemai i kambary,bet bijau,kad kambary nebut jai per silta blush2.gif ax.gif

QUOTE(muminukas @ 2009 08 29, 09:48)
dar ne visai mažylė išssiskleidusi, pas mus apniukusi diena. VILLE DE LYON veislė, žemaūgė.


Grazute wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2009 08 29, 08:28)
Už pirmametę 15 Lt lyg ir daugoka. Žinoma, spalva spalvai nelygu. Pas mane už tiek mėlynos su žiedais ir iki 2m aukščio..

Pritariu - pirkau iš Jūsų kerelį, iš pradžių lėtai augo, maniau, sulauksiu tik kitąmet žiedų, o prieš mėnesį kad pražydo! blink.gif kokius 15-20 pumpurų spėjo subrandinti, o jau žiedai bigsmile.gif mėlyni, didžiuliai, dar keli laikosi wub.gif
labai ačiū!
(daug sveikatėlės Jums 4u.gif )
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 08 29, 10:48)
user posted image

dar ne visai mažylė išssiskleidusi, pas mus apniukusi diena. VILLE DE LYON veislė, žemaūgė.



Zinai muminuk , man tavo VILLE DE LYON tokia panasi manaja ta kuri turejo buti SOLIDARNOSC doh.gif kazi ar nebus pas mane VILLE DE LYON schmoll.gif

siandien radau dar du ziedelius isskleistus ech grazu wub.gif
Papildyta:
Beje is Regilos ir as pirkau melyna ragane issikerojo siemet gana nemaza ,zieduku nesulaukiau , bet manau jei ziema neapsals tai zieduku turesiu nemazai ,nes uzaugo labai graziai issikerojusi mirksiukas.gif

Beje o kada jus dauginate raganes?
Atsakyti
karalyste, o kam tau dauginti raganę? juk vienai nemažai vietos reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 09 01, 16:10)
karalyste, o kam tau dauginti raganę? juk vienai nemažai vietos reikia  g.gif



Man Muminuk begalo grazu Raganes galeciau aplink visus namus uzsisodinti , beto vyras padare arka tokia medine ir puske buvo pazadejus roze laipiojancia ,bet kazkas nutiko kad pazadetos augalas manes nepasiekee tai pamaniau raganes toj vietoj noriu ax.gif blush2.gif
Atsakyti
niu, man ir raganės gražu, ir apskritai labai gražu viskas, kai gausu žiedų wub.gif
Atsakyti
Muminuk, o as isvis ir naktim sapnuoju tik geles lotuliukas.gif jau man nuo ju psichika sutrikus ,man maza , maza , maza ir maza as vis knors noriu ,dabar nebegaliu i prekybos centra eit nes ten svogunines geles pasirodziusios tai kaip praeit ir nenusipirk doh.gif
Atsakyti
Sveikos, norėjau paklausti ar Žakmano raganes reikia pjauti ir dengti prieš žiemą?
Atsakyti
QUOTE(Pookė @ 2009 09 27, 14:02)
Sveikos, norėjau paklausti ar Žakmano raganes reikia pjauti ir dengti prieš žiemą?



Pirkau sm ir as zakmano tai sake kad nereikia bet palauk gal nuomones geresniu raganiu zinoviu
Atsakyti
Jei ji zydi ant pirmameciu ugliu tai kirpti nereikia.
Atsakyti
user posted image
Mano raganes zydi dar ir siandien.Pernai nekirpau.Joms jau ne vieneri metai,gal kokie 8,net neprisimenu.Viena tai gausiai leidzia is apacios,o kita ne.
Atsakyti