Įkraunama...
Įkraunama...

Raganės

QUOTE(satanele @ 2009 08 19, 11:24)
karalyste graži tavo raganė,o aš kaip tik tokios norėjau,pavasarį pirkau raudoną, o pražydo eilinė violetinė, ką darysi neišmesi ,dabar užsinorėjau baltos smile.gif



satanele soduroze.lt labai daug graziu ir pirmametes po 15lt tikrai baltu graziu yra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 08 19, 09:24)
karalyste graži tavo raganė,o aš kaip tik tokios norėjau,pavasarį pirkau raudoną, o pražydo eilinė violetinė, ką darysi neišmesi ,dabar užsinorėjau baltos smile.gif


o kur pirkai?
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 08 19, 10:46)
o kur pirkai?

pirkau žalioje stotelėje,net paveiksliukas buvo ,kad ryškiai raudona smile.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 08 19, 09:57)
pirkau žalioje stotelėje,net paveiksliukas buvo ,kad ryškiai raudona smile.gif


aš iš p. Viestartienės pirkau, tai tikiuosi, kad bus tai, kas turi būti ax.gif gaila, kad ji internetais neužsiima, tai nebent kada pro Šiaulius važiuodama gali pas ją užsukti ax.gif
Atsakyti
Mergaitės jau suku galvą dėl žiemos.Nusipirkau baltą raganę,bet ji nedaug per vasarą paaugo,tokia silpnutė.Bijau kad ji neperžiemos ,o labai ją myliu wub.gif Patarkit ką reikės daryt prieš žiemą,gal šiltnamy pasodint? g.gif
Atsakyti
QUOTE(anika1 @ 2009 08 26, 10:29)
Mergaitės jau suku galvą dėl žiemos.Nusipirkau baltą raganę,bet ji nedaug per vasarą paaugo,tokia silpnutė.Bijau kad ji neperžiemos ,o labai ją myliu wub.gif Patarkit ką reikės daryt prieš žiemą,gal  šiltnamy pasodint? g.gif


As uzmetu kelis eglisakius ir tiek 4u.gif
Atsakyti
kaip manot ruduo turbut raganem sodinti netinkamas metas ar ne? g.gif
taip grazu bet kogero teks laukt pavasario
Atsakyti
Rudenį sodinama nuo rugpjūčio antros pusės iki rugsėjo vidurio. smile.gif
Atsakyti
Noreciau patarimo - nuo savo raganes liepos men. nuskyniau sakele ir ikisau i zeme - nu ir lyg prigijo ax.gif kolkas ji auga vazonelyje,tik labai labai letai unsure.gif Tai ka man su ja ant ziemos daryti?ar sodinti lauke(bet bijau,kad nusals ji)?ar kambary laikyti? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LaWita @ 2009 08 28, 22:27)
Noreciau patarimo - nuo savo raganes liepos men. nuskyniau sakele ir ikisau i zeme - nu ir lyg prigijo  ax.gif  kolkas ji auga vazonelyje,tik labai labai letai  unsure.gif Tai ka man su ja ant ziemos daryti?ar sodinti lauke(bet bijau,kad nusals ji)?ar kambary laikyti?  blush2.gif  ax.gif


aš kambaryje dar palaikyčiau - juk galima ax.gif
Atsakyti
Už pirmametę 15 Lt lyg ir daugoka. Žinoma, spalva spalvai nelygu. Pas mane už tiek mėlynos su žiedais ir iki 2m aukščio..
Atsakyti
mano raganėlė pražydo wub.gif truputį vėliau nupyškinsiu photo.gif
Atsakyti