Įkraunama...
Įkraunama...

Raganės

QUOTE(satanele @ 2009 07 22, 09:45)
Aš pavasarį mokėjau 12 litų bigsmile.gif


aciuks.gif tai nedaug. iš p. Viestartienės pirkai?
manau, bandysiu gauti žemaūgę VILLE DE LYON veislę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 07 20, 21:08)
user posted image

svarstau, gal ant tvoros paleisti tamsiai ružavą raganę?  g.gif mulčias jau kaip ir dengtų šaknis, būtų pavėsis? mastau.gif



trinkeles raudono atspalvio, mulcas irgi panasus........ar ne per daug raudonos bus
gal ivesk kokia melyna ar balta spalvele?.......ruzava man cia per svelni atrodo, pranyks ........
bet kokiu atveju pasirinkimas tavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2009 07 22, 14:55)
trinkeles raudono atspalvio, mulcas irgi panasus........ar ne per daug raudonos bus
gal ivesk kokia melyna ar balta spalvele?.......ruzava man cia per svelni atrodo, pranyks ........
bet kokiu atveju pasirinkimas tavo smile.gif


aciuks.gif mulčias kaip ir rudas mastau.gif dar turim laiko apsispręsti ax.gif
Atsakyti
Sveikutes

pirkausi siemet raudona ragane ''solidarnosc'' nete paziurejau kaip turetu zidet ir prie jos buvo lapelis ir laukiau raudonos raganes o vat prazydo visai kitokia nei turejo buti lotuliukas.gif
http://public.fotki....ejobutraud.html
Atsakyti
QUOTE(karalyste @ 2009 08 16, 22:00)
Sveikutes

pirkausi siemet raudona ragane ''solidarnosc'' nete paziurejau kaip turetu zidet ir prie jos buvo lapelis ir laukiau raudonos raganes o vat prazydo visai kitokia nei turejo buti lotuliukas.gif
http://public.fotki....ejobutraud.html


bet graži bigsmile.gif
Atsakyti
As ir pamaniau kad visai grazi kad ir netokia .

Mumimuk augini ragane?
Atsakyti
QUOTE(karalyste @ 2009 08 18, 10:55)
As ir pamaniau kad visai grazi kad ir netokia .

Mumimuk augini ragane?


drinks_cheers.gif ir vis tiek raudono atsalvio, ne balta smile.gif

niu, auginu. kol kas gyva. mažulytė dar. iš Šiaulių man ją parvežė, tai tik vieną šakelę veždami nulaužė verysad.gif bet šiaip laikosi ax.gif
Atsakyti
O kokia augini?

Atsakyti
ville de lyon. čia merginos patarė kitokią spalvą rinktis, bet svainis jau ją buvo nupirkęs, tai nebevaikiau jo keisti blush2.gif
Atsakyti
Grazuole thumbup.gif nepamirsk ziedeliu parodyti jei turi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(karalyste @ 2009 08 18, 21:01)
Grazuole thumbup.gif    nepamirsk ziedeliu parodyti jei turi ax.gif


kad ne, dar nė ieno nėra, mažulytė ax.gif bet nuotraukose tai labai graži wub.gif
Atsakyti
karalyste graži tavo raganė,o aš kaip tik tokios norėjau,pavasarį pirkau raudoną, o pražydo eilinė violetinė, ką darysi neišmesi ,dabar užsinorėjau baltos smile.gif
Atsakyti