Įkraunama...
Įkraunama...

Raganės

Gal perlaistei g.gif:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistejukas: 16 birželio 2009 - 22:51
Mano balkone i vazona pasodinta senukine suvargele atsigavo, suvesejo is skleidziasavo pirmaji zieda. bigsmile.gif
Bet jau taip letai skleidzia siomis niuriomis lietingomis dienomis...
Atsakyti
Sveikutės raganių augintojos 4u.gif
Noriu ir aš pora šitų gražuolių pasisodinti smile.gif Tik mastau ar tiks mano parinkta vieta?
Sodinsiu prie terasos krašto, kad tarnautų kaip sienutė atsitvert nuo kaimynų ir aišku, kad džiugintų savo nuostabiais žiedais. Saulės jos turėtų gauti pakankamai, šaknys bus tikrai apsaugotos nuo tiesioginių saulės spindulių, bet gali būti gana vėjuota, nes raganės bus gana atviroje vietoje (t.y. ne prie namo sienos priglaustos).
Ar kas auginat raganes atviresnėse vietose?
Atsakyti
Labai uzsinorejau baltos dideliais ziedais raganes,gal kuri turite pardavimui ,aciu 4u.gif
Atsakyti
''Sodo rožė'' Virbickai ,Kaune prekiauja raganėmis.Tikrai jų kataloge yra bent kelios veislės,baltos spalvos raganių.
Atsakyti
Sveikos smile.gif norėjau paklausti, ar tikrai nėra tokių raganių veislių, kurios puikiai augtų ir šiaurinėje namo pusėje?smile.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti ar gali raganė pakeisti spalvą sad.gif mano iš multi blue pasidarė violetinė, atrodo vistiek gražiai, bet mėlyna buvo įspūdingesnė, gal kažkaip negerai patrešiau.
Atsakyti
QUOTE(Cilė @ 2009 07 19, 23:19)
Norėjau paklausti ar gali raganė pakeisti spalvą sad.gif  mano iš multi blue pasidarė violetinė, atrodo vistiek gražiai, bet mėlyna buvo įspūdingesnė, gal kažkaip negerai patrešiau.

Kad ta multi blue,nėr jau tokia mėlyna, labiau violetinė. Gal saulėj pabluko žiedai? O kuom trešiat?
Atsakyti
user posted image

svarstau, gal ant tvoros paleisti tamsiai ružavą raganę? g.gif mulčias jau kaip ir dengtų šaknis, būtų pavėsis? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(eskimute @ 2009 07 20, 20:25)
Kad ta multi blue,nėr jau tokia mėlyna, labiau violetinė. Gal saulėj pabluko žiedai? O kuom trešiat?

Skystom trašom "Žydinčioms gėlėms"
Tai buvo toks mėlynumas su violetinio lyg priemaiša, net nežinau kaip išsireikįti, o dabar tamsi ryški violetinė - nors man ji ir tokia labai graži ax.gif
Atsakyti
o kiek maždaug kainuoja raganės sodinukas/krūmukas? unsure.gif

naujose Rasose yra straipsnis apie jas.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 07 22, 09:18)
o kiek maždaug kainuoja raganės sodinukas/krūmukas?  unsure.gif

naujose Rasose yra straipsnis apie jas.

Aš pavasarį mokėjau 12 litų bigsmile.gif
Atsakyti