Įkraunama...
Įkraunama...

Nissan 350Z

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzonis_depas: 10 rugsėjo 2008 - 09:03
QUOTE(viktory @ 2008 09 02, 17:53)
asmeniškai man tas  modelis labai vyriškas atrodo, nei 350. bet čia skonio reikalas, aš nematau būtinybės keisti savo mašiniuką, nes kol kas ir su juo super....  4u.gif  biggrin.gif  4u.gif

nissan skyline 350gt yra ne nissan gtr smile.gif pats dabar skyline 350gt nusipirkau, tai yra infiniti g35 coupe (USA vardas). skyline 350gt (JDM vardas:). kolkas dar savojo neturiu, bet neuzilgo parplauks is amerikes, galesim palenktyniaut. pas mane mechanika 6 begiu bus smile.gif

is esmes tai yra ta pati masina kaip ir 350Z, tik po kitu brandu, bei keturviete. daugiau luxury klases.

user posted image
user posted image
Atsakyti
Nelabai suprantu,tai tavo kokia masina?
http://auto.plius.lt...t...&id=1887416 TOKIA?
http://auto.plius.lt...t...&id=1993880 AR TOKIA?
Atsakyti
QUOTE(ŠOKOLADĖ9 @ 2008 09 12, 13:13)

tai cia ta pati masina, tik desineje vairas pas japonus ir vadinasi skyline. o amerikoj g35 ir vairas kaireje. mano g35.
Papildyta:
beje jeigu matei kaune vazinejanti oranzini 350z su bronziniais dideliais ratais ir garsiai dirbanciu ismetimu, tai ten mano draugo masina wink.gif http://auto.plius.lt...t...&id=1955722
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tomykas_: 15 rugsėjo 2008 - 10:49
čia kaip ir pasigirti norėjai kad ten tavo draugas su tokiom mašinom važinėja biggrin.gif ?ar kaip?
o dėl tavo mašinos tai dabar viskas aišku. tik tas pasiūlymas lenktyniauti nelabai mane nustebino, topinis noras įrodyti kad tu "krūtesnis", ar noras išbandyti mašinos galimybes? nes saviškės aš jau žinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tomykas_ @ 2008 09 15, 11:00)
tai cia ta pati masina, tik desineje vairas pas japonus ir vadinasi skyline. o amerikoj g35 ir vairas kaireje. mano g35.
Papildyta:
beje jeigu matei kaune vazinejanti oranzini 350z su bronziniais dideliais ratais ir garsiai dirbanciu ismetimu, tai ten mano draugo masina wink.gif http://auto.plius.lt...t...&id=1955722

skyline tik desineje puseje vairas? biggrin.gif , kitas variklis zymiai daugiau arkliu , sukimo momentas , isibegejimas 0-100km /h maksimalus greitis ir t.t masina is esmes ta pati isore , vidus kitas. menknekis , bet malonus biggrin.gif skyline yra skyline , g35 skirtas amerikos rinkai neturi nieko skyline.
Atsakyti
QUOTE
čia kaip ir pasigirti norėjai kad ten tavo draugas su tokiom mašinom važinėja  ?ar kaip?
o dėl tavo mašinos tai dabar viskas aišku. tik tas pasiūlymas lenktyniauti nelabai mane nustebino, topinis noras įrodyti kad tu "krūtesnis", ar noras išbandyti mašinos galimybes? nes saviškės aš jau žinau

ajai smile.gif nieko as irodyt nenoriu, draugiskai pasiuliau "pasportuot", paciam dar mokintis reiks priprast prie RWD galimybiu. smile.gif o sakau kad draugas vazineja, tai del to kad matet ta masina, tai viena is tu masinu.. wink.gif


QUOTE(ŠOKOLADĖ9 @ 2008 09 22, 16:45)
skyline tik desineje puseje vairas? biggrin.gif , kitas variklis zymiai daugiau arkliu , sukimo momentas , isibegejimas  0-100km /h maksimalus greitis ir t.t masina is esmes ta pati isore , vidus kitas. menknekis , bet malonus biggrin.gif skyline yra skyline , g35 skirtas amerikos rinkai neturi nieko skyline.

klysti. variklis tas pats, isibegejimas taspats, tik vairas desineje, ir zenkliukai kiti. pasiskaityk wikipedijoj ar dar kur nors.. wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tomykas_: 23 rugsėjo 2008 - 11:55
Na gal as ir klystu,bet kokiu atveju,abi masinos man laaabai grazios rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ŠOKOLADĖ9 @ 2008 09 23, 15:05)
Na gal as ir klystu,bet kokiu atveju,abi masinos man laaabai grazios rolleyes.gif

patikek manim, as neklystu smile.gif ir tikrai zinau daug apie situs dalykus wink.gif

o del grozio tai ir man ir 350z ir 350gt(g35) labai grazios. 350z daugiau priekis grazesnis, infiniti daugiau galas grazesnis. bet is esmes tai abi thumbup.gif tik nepirkau 350z del to kad man netinka 2vieju vietu masina... tai vat, laukiu nesulaukiu dabar wink.gif
Atsakyti
QUOTE(coliuke_edita @ 2008 09 02, 12:46)
cia sumaisyti du pavadinimai:

nissan 350z
nissan (skyline) GTR

pastaruoju europoje dar neprekiauja..kiek zinau siuo metu tikrai galima isigyti japonijoje, del amerikos dar negarantuoju..Jo LT nebus, nes jam reikia atskiros prekybos vietos (aptarnavimo salono)..Toks salonas statomas Rygoje. Planuojama kaina 200-260 tukst. Lt, o tai yra daug daugiau nei Japonijoje (beveik dvigubai), kas sukelia gana dideles diskusijas siuo klausimu...Nors sakoma, kad planuojama Europos kaina, vertinant masinos charakteristikas ir kokybe, nera didele.


prekiaujama biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prelude: 23 rugsėjo 2008 - 20:52
na jo, gerai čia tema pasisuko 4u.gif ir super tėčių atsirado.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(viktory @ 2008 09 24, 11:55)
na jo, gerai čia tema pasisuko 4u.gif  ir super tėčių atsirado....  biggrin.gif

kur super mamos ir super teciai, ten ir super masinos biggrin.gif
Atsakyti