Įkraunama...
Įkraunama...

Nissan 350Z

Pati turiu sita fainuole ir labai sauniai vairuoju jau beveik metai.Gal yra ir daugiau tokiu kaip as? mirksiukas.gif
Atsakyti
[aš jau turiu.. super mažulis... ir greita ir graži... biggrin.gif
Atsakyti
o iš kokio tu miesto, nes gal klubą galima suburti... biggrin.gif
Atsakyti
Ziauriai faina masinyte,Kaune vazineja dvi,kurios man ziauriai patinka 4u.gif Spalva labai daug ka duoda.
Atsakyti
mano mėlynas perlamutras.... dar gražu man oranžinė... tai gal mane matei? biggrin.gif
Atsakyti
Mano oranzine.as is Kauno,bet dabar paskutiniu metu sedziu Vilniuj.maciau,melynas perlamutras neblogai atrodo,tikrai;)
Atsakyti
QUOTE(viktory @ 2008 05 09, 11:12)
mano mėlynas perlamutras.... dar gražu man oranžinė... tai gal mane matei? biggrin.gif

Melyna aleksote daznai matau,bet lyg ir berniukas vazineja,nes laabai jau ziuri i mane blush2.gif ax.gif O orandzini pastebiu tik viena,kurio numeriai 69 smile.gif Grazi masina,bet sekmadieni prie Akropolio toki Nissan'a dejom i vieta biggrin.gif Lenktyniavom tongue.gif
Atsakyti
na tai mano berniukas kartais gauna ir pavairuoti, tikiuosi ne jis į tave žiūri:) biggrin.gif biggrin.gif šiaip jis ten mažai užsuka į tą rajoną.... o oranžines dvi ir aš žinau, tai viena vaikinas vairuoja kitą mergina... biggrin.gif biggrin.gif mėgstuir aš prie šviesoforo palėkti...gal netyčia ten aš ir buvau... biggrin.gif
Atsakyti
grazus masiniukas,norejom pirkti,bet pasirinkom naujesni varianta nissan skyline 350gt thumbup.gif
Atsakyti
taip pat neblogas pasirinkimas.... biggrin.gif bet kiek žinau tai tokio Lietuvoje net nėra( ar čia aš ne apie tą naujausią modelį nissano) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viktory: 02 rugsėjo 2008 - 11:05
QUOTE(prelude @ 2008 08 01, 14:55)
grazus masiniukas,norejom pirkti,bet pasirinkom naujesni varianta nissan skyline 350gt  thumbup.gif



cia sumaisyti du pavadinimai:

nissan 350z
nissan (skyline) GTR

pastaruoju europoje dar neprekiauja..kiek zinau siuo metu tikrai galima isigyti japonijoje, del amerikos dar negarantuoju..Jo LT nebus, nes jam reikia atskiros prekybos vietos (aptarnavimo salono)..Toks salonas statomas Rygoje. Planuojama kaina 200-260 tukst. Lt, o tai yra daug daugiau nei Japonijoje (beveik dvigubai), kas sukelia gana dideles diskusijas siuo klausimu...Nors sakoma, kad planuojama Europos kaina, vertinant masinos charakteristikas ir kokybe, nera didele.
Atsakyti
asmeniškai man tas modelis labai vyriškas atrodo, nei 350. bet čia skonio reikalas, aš nematau būtinybės keisti savo mašiniuką, nes kol kas ir su juo super.... 4u.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti