Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

Hottea - įsivaizdavau tave blondine biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 08 25, 21:48)

Bet vel grisiu prie alieju po pertraukos ax.gif
Tai tiek - plaukai patenkinti :

http://public.fotki....lai/img020.html



ech... koks grozis, kaip fainai banguojasi plaukai.. Ir as tokiu noriu... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 08 25, 21:48)

Apie šildymą aliejaus nepagalvojau. O taip geriau kažkuo? g.gif
Plaukai gražūs bigsmile.gif nuotrauką, kad įkeltum būtų labai gerai.

QUOTE(šypt @ 2008 08 25, 22:50)
Aš plaukus susuku į vieną vietą, užsidedu dušo kepurėlę, apsivynioju rankšluosčiu ir taip laikau pora valandųsmile.gif

Na va, vėl. Aš sutepu, susuku plaukus, kad netrukdytų ir vaikštau po namus. O rankšluostis čia dėl pridengimo ar ko? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(saulevandeny @ 2008 08 26, 10:49)
Apie šildymą aliejaus nepagalvojau. O taip geriau kažkuo?  g.gif
Na va, vėl. Aš sutepu, susuku plaukus, kad netrukdytų ir vaikštau po namus. O rankšluostis čia dėl pridengimo ar ko?  rolleyes.gif


gal kai neatšąla aliejus tai geriau veikia, o rankšluostis sulaiko šilumą g.gif

nors aš tai iš vakaro susitepu plaukus, susirišu juos viršuje, labai nesuspaudama, ant pagalvės pasitiesiu rankšluostį (kad aliejus nesusigertų į pagalvę doh.gif ) ir taip išmiegu visą naktį, ryte plaunu galvą mirksiukas.gif
Atsakyti
Hoteos plauku nebuvau macius, ale suzavejo wub.gif .Baltai uzpavydejau.Beje, gal buvai kada blondine?
Atsakyti
mergaitės, o kaip jūs tepat tą aliejų - pirštais kabinat ir į plaukus? blush2.gif
ir ar nebūna tie plaukai paskui sunkūs, nutysę, lyg riebaluoti, ar gerai išsiplauna? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gabria @ 2008 03 21, 12:12)
Didžioji dalis temų čia kaip tik plaukams-šiaudams  ax.gif
Aš tai naudoju namines kaukes-aliejus,(majonezo kaukė, alyvuogių, ricinos aliejai). Manau kad natūraliomis priemonėmis yra geriausia gaivinti chemijos išvargintus plaukus. rolleyes.gif


Mano kirpėja irgi sakė, kad geriausia yra majonezo arba alyvuogių aliejaus kaukė. Bet aš kol kas nedrįstu jos bandyti, nes paskui turbūt reikės 5 kart galvą plauti nuo riebalų biggrin.gif
Atsakyti
Išsiplovė viskas gerai (alyvuogių aliejus), laikiau per visą naktį
Na gal tada ir greičiau susiriebaluoja po to plaukai, bet gi nenorėkim kažko, pildamos aliejų ant plaukų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maluna @ 2008 08 26, 12:24)
Hoteos plauku nebuvau macius, ale suzavejo wub.gif .Baltai uzpavydejau.Beje, gal buvai kada blondine?


Buvau blondine pries metus - tam ir idejau, kad parodyciau, ka gali alieju kaukes biggrin.gif

Pasildzius alieju jis isskiria gerasias savybes - ranksluostis silumai sulaikyti ir patogu, kad nemuzoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulevandeny @ 2008 08 26, 10:49)
O rankšluostis čia dėl pridengimo ar ko?  rolleyes.gif

Skaičiau, jog aliejus geriau įsigeria į plaukus, kai būna šiltai g.gif blush2.gif

QUOTE(liepa.76 @ 2008 08 26, 16:04)
mergaitės, o kaip jūs tepat tą aliejų - pirštais kabinat ir į plaukus?  blush2.gif
ir ar nebūna tie plaukai paskui sunkūs, nutysę, lyg riebaluoti, ar gerai išsiplauna?  unsure.gif

Aš įsipilu į delną aliejaus, paskirstau ant delnų ir tepu ant plaukų per visą ilgį. Man išsiplauna labai gerai (su šampūnu plaunu 2 k. + kaukė), plaukai tikrai nebūna lyg riebaluoti ar nutysę thumbup.gif
Atsakyti
dazydama sviesiai plaukus taip juos suedziau,kad nepadeda man nei alyvuogiu,nei ricinos aliejus.Nors jau daugiau kaip metai nedazau,bet plaukai vistiek baisus,kaip pakulos doh.gif
Atsakyti
Negasdink taip, aš dažau šviesiai jau 2-3 metai ir nėra ten miręs reikalas smile.gif
Tikriausia priemones blogas atsirenki
Atsakyti