Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

QUOTE(Mazoji_s @ 2008 08 24, 21:24)
nusipirkau šampūną pabandymui, kvepia labai skaniai, dar nebandžiau, vėliau parašysiu atsiliepimus, kadangi turiu dar kaukių, kondic. visokių tai nepirkau kažko dar iš tos serijos, jei patiks papildysiu  rolleyes.gif


thumbup.gif laukiam atsiliepimų
Atsakyti
QUOTE(šypt @ 2008 08 22, 20:22)
Parašyk kokie įspūdžiai, aš irgi žadu išbandyti, nes nebegaliu žiūrėti į savo plaukus doh.gif  biggrin.gif


Na va, laikiau makadamijų aliejų per naktį. Išplovus atrodo, kad padrėkinti plaukai, minkšti g.gif Tik kvapas man nelabai patiko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saulevandeny @ 2008 08 25, 14:25)
Na va, laikiau makadamijų aliejų per naktį. Išplovus atrodo, kad padrėkinti plaukai, minkšti  g.gif Tik kvapas man nelabai patiko doh.gif

Aš laikiau 1,5 val., bet didelio skirtumo nejutau 4u.gif O to aliejaus kvapas ir taip silpnas, tai kai dar išsiploviau plaukus su šampūnu, užsidėjau kaukytę, išvis jokio kvapo neliko g.gif
Atsakyti
QUOTE(šypt @ 2008 08 25, 15:55)
Aš laikiau 1,5 val., bet didelio skirtumo nejutau 4u.gif O to aliejaus kvapas ir taip silpnas, tai kai dar išsiploviau plaukus su šampūnu, užsidėjau kaukytę, išvis jokio kvapo neliko g.gif

Nepasakyčiau, kad silpnas, bet palyginus su avokadų wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vildžiūnė: 25 rugpjūčio 2008 - 14:58
Man tai plaukai kaip siaudai pasidaro nuo priemoniu be silicono.Baisu:nei sepecio negaliu ikist, istisi koltunai.Tai naudoju su siliconu ir viskas super wub.gif
Atsakyti
Bet silikonas nėra gerai plaukams
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2008 08 25, 17:19)
Bet silikonas nėra gerai plaukams

Zinau, bet be jo mano plaukams tik blogiau. Tada sukuojant drasko, pesa, o taip pazeidzia plauka...brr...
Atsakyti
Aš naudoju Gliss Kur Repair purškiklį, kuris padeda lengviau iššukuoti plaukus. Silikonas ten nėra minimas g.gif Siūlau pamėginti, nes man tai yra atradimas ohoho
Atsakyti
QUOTE(saulevandeny @ 2008 08 25, 15:25)
Na va, laikiau makadamijų aliejų per naktį. Išplovus atrodo, kad padrėkinti plaukai, minkšti  g.gif Tik kvapas man nelabai patiko doh.gif


O kam taip ilgai laikai? g.gif Poros valandu uztenka manau ax.gif
Man tas kvapas riesutu nuostabus - nepalyginsi su alyvuogemis schmoll.gif

Rezultatai bus po keliu savaiciu, darant kaukes 2-3 kartus per sav.
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 08 25, 18:38)
O kam taip ilgai laikai? g.gif  Poros valandu uztenka manau ax.gif
Man tas kvapas riesutu nuostabus - nepalyginsi su alyvuogemis schmoll.gif

Rezultatai bus po keliu savaiciu, darant kaukes 2-3 kartus per sav.


Čia pirmą kartą jį bandžiau. Išsitepiau vakare ir nuėjau miegoti. Koks skirtumas, blogiau gal nepasidariau...
O tu jį tepi prieš kiekvieną plovimą? Be pertraukų? rolleyes.gif
Čia tik man gal dėl to kvapo. Iš pat pradžių galvojau niam niam wub.gif bet tas saldumas, kažkoks kepinius primenantis vimdyt pradėjo unsure.gif Čia gal kaip kam kokios asocijacijos kyla lotuliukas.gif

Ir dar, kai sutepi plaukus, su palaidais ir tokiais riebaluotais vaikštai ar suriši kaip nors?
Atsakyti
Pradzioje kai intensyviai "gaivinau" plaukus darydavau taip :

pasildau mikrobangeje to aliejaus,
istepu puse plauku nuo galiuku,
susisuku plaukus i "etatini" ranksluosti, tam tikslui paskirta,
po 2 val. isplaunu su sampunu ir tepu kauke ("Gaia", arba "zolotoj solk", arba "ruskoe pole" - cia is "eurokos" jos),
po 1 val isskalauju ir tepu drekinanciu plauku kremu is "c:enko"''
kai plaukai pradziusta - galiuku serumu.

Taip kas antra diena pora savaiciu (is pradziu dar tepdavau aluvuogiu aliejumi maisytu su ricina), paskui 2 kartus per savaite, o dbr esu isnaudojusi 2 butelaicius alyvuogiu ir 2 makadamiju - jau menesi aliejais nebetepu, tik "zalotoj solk" aliejuku/

Bet vel grisiu prie alieju po pertraukos ax.gif
Tai tiek - plaukai patenkinti :

http://public.fotki....lai/img020.html

3ciadieni einu i kirpykla - idesiu naujesne nuotrauka - cia liepos pradzioje rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(saulevandeny @ 2008 08 25, 20:53)
Ir dar, kai sutepi plaukus, su palaidais ir tokiais riebaluotais vaikštai ar suriši kaip nors?

Aš plaukus susuku į vieną vietą, užsidedu dušo kepurėlę, apsivynioju rankšluosčiu ir taip laikau pora valandųsmile.gif

QUOTE(Hottea @ 2008 08 25, 21:48)
pasildau mikrobangeje to aliejaus,

Hottea, labai džiaugiuosi už tavo plaukučius, tikiuosi ir mano atsigaus su laiku wub.gif
O kodėl jį šildyti reikia? Reikės ir man pabandyti g.gif
Atsakyti