Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

QUOTE(šypt @ 2008 08 21, 12:21)
Turiu Garnier oil repair kaukę, maitinamąją kaukę su svogūnais, Elvital balzamą sausiems ir šiurkštiems plaukams. Plaukai gal ir gražiau stovi jas naudojant, tačiau nieko ypatingo schmoll.gif
Papildyta:

O kur galima įsigyti šių aliejų? Kokia jų kaina? Gal reiktų ir man išbandyti g.gif

rimi migdolu aliejus 30lt apie puse litro,o wastinej 10lt 100ml,makadamiju apie 14lt(rimi) o lakme teknia 30lt waistinej pirkau,tik rezultatas ne iskart,reik kuri laika det tuos aliejus mirksiukas.gif
Atsakyti
meskiniukas, ačiū labai, reikės išbandyti 4u.gif O kokį šampūną naudoji? Ar lengvai aliejus išsiplauna? g.gif Niekada nesu aliejų bandžiusi, tai nežinau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šypt: 21 rugpjūčio 2008 - 12:41
QUOTE(šypt @ 2008 08 21, 13:26)
meskiniukas, ačiū labai, reikės išbandyti 4u.gif O kokį šampūną naudoji? Ar lengvai aliejus išsiplauna? g.gif Niekada nesu aliejų bandžiusi, tai nežinau doh.gif

uztenka wiena kart isplaut sampunu,kadangi swiesinu tai naudoju garnier kur skirtas swiesiaplaukem ax.gif isbandyk,tikrai blogiau nebus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(meskiniukas @ 2008 08 21, 13:45)
uztenka wiena kart isplaut sampunu,kadangi swiesinu tai naudoju garnier kur skirtas swiesiaplaukem ax.gif isbandyk,tikrai blogiau nebus mirksiukas.gif

Ačiū, būtinai išbandysiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man tai Nivea kauke su proteinais thumbup.gif Jos deka plaukuciai tokie svelnus svelnus pasidaro
Atsakyti
Sirmina, o kaip ji atrodo? Ar tokia?
http://www.svarospre...KremNivea01.jpg
Atsakyti
taip, sita smile.gif
Atsakyti
Oi geras dalykas makadamiju aliejus - reikes vel pirkti - plaukai tikrai kaip silkas po jo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 08 22, 12:19)
Oi geras dalykas makadamiju aliejus - reikes vel pirkti - plaukai tikrai kaip silkas po jo thumbup.gif

Eh, man irgi labai patiko tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 08 22, 12:19)
Oi geras dalykas makadamiju aliejus - reikes vel pirkti - plaukai tikrai kaip silkas po jo thumbup.gif



QUOTE(vildžiūnė @ 2008 08 22, 12:30)
Eh, man irgi labai patiko tongue.gif


Super thumbup.gif kaip tik šiandien nusipirkau, bandysiu. Tikiuosi man irgi patiks bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulevandeny @ 2008 08 22, 17:18)
Super  thumbup.gif  kaip tik šiandien nusipirkau, bandysiu. Tikiuosi man irgi patiks  bigsmile.gif

Parašyk kokie įspūdžiai, aš irgi žadu išbandyti, nes nebegaliu žiūrėti į savo plaukus doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2008 08 18, 12:25)
gal yra atsiliepimų apie naująja priemonių liniją su bičių pieneliu sausiems plaukams. reklamoje rašo kad suteikia jiems lankstumo ir švytėjimo, maitina, daro juos šilkinius  ax.gif  mane ypač domintų Night Elexir  g.gif  (pirmas nuo dešinės)
user posted image

nusipirkau šampūną pabandymui, kvepia labai skaniai, dar nebandžiau, vėliau parašysiu atsiliepimus, kadangi turiu dar kaukių, kondic. visokių tai nepirkau kažko dar iš tos serijos, jei patiks papildysiu rolleyes.gif
Atsakyti