Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

QUOTE(Turkish @ 2008 08 19, 00:33)
Čia kainuoja tas serumas, aš irgi jį Droge mačiau.
Gal kas ketina pirkti ir žiūrėt poveikį? Ar man nusipirkt? biggrin.gif
Ievuzi - plaukų tiesintuvas nėra toks blogis, jei jis ne Maximoj pirktas, reikia keramikinio paviršiaus ir kokios primonės nuo karščio. Nenumirs tas plaukas pratiesintas smile.gif Tik jei nėra labai būtinybės, atsisakyk malonumo. Tavo atvejui, jei tokie sausi lūžinėjantys plaukai manau griebkis aliejukų ir kuo riebesnių šampūnų. O apie kapsules tikrai šiandien čia skaičiau, netingėk paieškoti  4u.gif

Na gal ir nieko ta keramika, bet va kaina panaši į tokį fenuką, kur ir šlapius tiesina, tai galvoju būtų ryte papildomos 15 minučių miego... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievuzis: 18 rugpjūčio 2008 - 23:04
Tingine tu tingine, ne dabar naktį blūdyk, tai ir rytais kelsies be 15 minučių biggrin.gif mirksiukas.gif
Fenas schmoll.gif Sakai tiesina? Nors ir valgyt darytų man, bet nepirkčiau.
Čia tik mano nuomone, blogo nelinkiu
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2008 08 19, 02:02)
Tingine tu tingine, ne dabar naktį blūdyk, tai ir rytais kelsies be 15 minučių  biggrin.gif  mirksiukas.gif 
Fenas  schmoll.gif  Sakai tiesina? Nors ir valgyt darytų man, bet nepirkčiau.
Čia tik mano nuomone, blogo nelinkiu

Nu supranti, aš manau, kad rezultatas toks pats kaip gerai pratiesinti su apvaliu šepečiu ir fenu, bet aš taip nemoku, o tuo labiau nugaroj doh.gif O jis ten tipo suima sruoga su tokiom šukytėm ax.gif Nu tinginė, bet kad ir kenktų gal mažiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2008 08 18, 23:33)
Čia kainuoja tas serumas, aš irgi jį Droge mačiau.
Gal kas ketina pirkti ir žiūrėt poveikį? Ar man nusipirkt?
biggrin.gif


jei kartais nusipirktum, labai domina atsiliepimai mirksiukas.gif
Atsakyti
Siaip as manau, kad prie tokiu siaudiniu plauku prisideda ir genai... Pavyzdys: as plauku dazymo maniake biggrin.gif man daznai atsibosta mano plauku spalva, todel keiciu kas du menesius (aisku ne radikaliai, pasviesindama, vel patamsindama keliais tonais). Ne karta daziau tamsius savo plaukus sviesiomis sruogelemis ir tai LABAI sugadindavo plaukus. Bet...ar tai priemones ar tai genai, bet mano plaukai tikrai neatrodo kaip siaudai - jie ir blizga ir ganetinai glotnus yra. Ir drauges buna pasako komplimentu. O ka darau tai tiesiog: tepu ivairiu kaukiu (i savaite karta ar du), plaunu galva kas dvi dienas, kas menesi pakerpu plauku galiukus ir dziovinu plaukus salta feno srove smile.gif Siaip jie nera ilgi - 5 cm zemiau peciu kazkur,nors negaleciau skustis, jog jie atrodo blogai. BET kodel gi nenorejus paties geriausio? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2008 08 19, 02:02)
Tingine tu tingine, ne dabar naktį blūdyk, tai ir rytais kelsies be 15 minučių  biggrin.gif  mirksiukas.gif 
Fenas  schmoll.gif  Sakai tiesina? Nors ir valgyt darytų man, bet nepirkčiau.
Čia tik mano nuomone, blogo nelinkiu


Oi kaip prajuokinai su tuo fenu lotuliukas.gif
As gal ir paimciau, jei valgyt darytu thumbup.gif

O jei rimtai, tai nesuprantu, kokia cia problema ievuzis?
Rinkis - ar tiesus, bet nutriuse plaukai, ar 3- 4 menesius darbelio, ir sveiki plaukai be tiesintuvu.
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 08 19, 15:01)
Oi kaip prajuokinai su tuo fenu lotuliukas.gif
As gal ir paimciau, jei valgyt darytu thumbup.gif

O jei rimtai, tai nesuprantu, kokia cia problema ievuzis?
Rinkis - ar tiesus, bet nutriuse plaukai, ar 3- 4 menesius darbelio, ir sveiki plaukai be tiesintuvu.

tai aš noriu sveikų ir gražių blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuzis @ 2008 08 19, 20:31)
tai aš noriu  sveikų ir gražių  blush2.gif


Tada nepatingeki pasiskaityti temu ir prisirankiosi visokiu geru patarimu, atsirinksi, kas Tau tinka drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mano plaukai ne tik šiaudiniai (išsiplovus žiūri į visas puses, ypač naujai augantys), bet ir labai stori. Prieš porą metų kirpėjos prašiau juos paploninti, tai ji juos iškarpė sluoksniais. Plaukai išvis nušiuro, ypač galai verysad.gif Tuomet ji plaukus sulygino, nukirpo galus, kad plaukai atsigautų. Dabar jie vėl labai stori, su jais sunku susitvarkyti, bet bijau juos ploninti, kad situacija vėl nepasikartotų. Gal kuri esate susidūrusi su tokia problema? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šypt: 21 rugpjūčio 2008 - 10:39
QUOTE(šypt @ 2008 08 21, 12:37)
Sveikos 4u.gif
Mano plaukai ne tik šiaudiniai (išsiplovus žiūri į visas puses, ypač naujai augantys), bet ir labai stori. Prieš porą metų kirpėjos prašiau juos paploninti, tai ji juos iškarpė sluoksniais. Plaukai išvis nušiuro, ypač galai verysad.gif Tuomet ji plaukus sulygino, nukirpo galus, kad plaukai atsigautų. Dabar jie vėl labai stori, su jais sunku susitvarkyti, bet bijau juos ploninti, kad situacija vėl nepasikartotų. Gal kuri esate susidūrusi su tokia problema? g.gif


O kokias kaukes dedi, kokiu serumu turi - ar nieko? g.gif
Atsakyti
QUOTE(šypt @ 2008 08 21, 11:37)
Sveikos 4u.gif
Mano plaukai ne tik šiaudiniai (išsiplovus žiūri į visas puses, ypač naujai augantys), bet ir labai stori. Prieš porą metų kirpėjos prašiau juos paploninti, tai ji juos iškarpė sluoksniais. Plaukai išvis nušiuro, ypač galai verysad.gif Tuomet ji plaukus sulygino, nukirpo galus, kad plaukai atsigautų. Dabar jie vėl labai stori, su jais sunku susitvarkyti, bet bijau juos ploninti, kad situacija vėl nepasikartotų. Gal kuri esate susidūrusi su tokia problema? g.gif

wa wa turejau ir as ta beda doh.gif tas isploninimas padedawo kol pirma kart isplaudawau po kirpyklos plaukus,po to wel adin volas na sewer,adin na kaukaz blink.gif kol po gimdymo masiskai pradejo plaukai slinkt ir pradejau labai priziuret plaukus blush2.gif kaip jau daug kur rasiau,negaliu patiket kad naudodama alieju kaukes tokio rezultato pasiekiau blush2.gif .tai wat,plaunu kas dwi dienas,du ar tris kartus per sawaite dedu pries plowima migdolu arba makadamiju alieju porai walandu,labai patiko nivea plauku spalwa tausojanti priemone swiesintiems plaukam brilliant color,po plowimo wisada naudoju,na o sausus gerai perbraukiu lacme teknia aliejuku (su eteriniais aliejais bei amino rugstimis).po menesio rezultatas doh.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wakar wyras gloste plaukus ir atsistebet negalejo,swelnus ir glotnus kaip silkiniai blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskiniukas: 21 rugpjūčio 2008 - 11:08
QUOTE(Hottea @ 2008 08 21, 11:40)
O kokias kaukes dedi, kokiu serumu turi - ar nieko? g.gif

Turiu Garnier oil repair kaukę, maitinamąją kaukę su svogūnais, Elvital balzamą sausiems ir šiurkštiems plaukams. Plaukai gal ir gražiau stovi jas naudojant, tačiau nieko ypatingo schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(meskiniukas @ 2008 08 21, 12:07)
dedu pries plowima migdolu arba makadamiju alieju porai walandu,na o sausus gerai perbraukiu lacme teknia aliejuku (su eteriniais aliejais bei amino rugstimis).

O kur galima įsigyti šių aliejų? Kokia jų kaina? Gal reiktų ir man išbandyti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šypt: 21 rugpjūčio 2008 - 11:36