Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

na kaip jau ir rasiau anksciau mano plaukams "kapec" kolkas geraiusias efektas "sveiku plauku" buna nuo alyvuogiu aliejaus, kokosu man nedaro nieko. bet labai jau daug vargo - pagalves riebaluotos, plaukai pusia paros irgi. mano bandytos paskutines pirktines kaukes buvo sios -Pantene - 3 minute miracle treatment, Pantene Nature Fusion Treatment , dar bandziau aussie, kerastase, joico, matrix, aveda ir aubrey. ir kolkas geriausiai pasimaitina plaukai butent nuo alyvuogiu aliejaus. beje dar naudoju lorealio extraordinary oil seruma-aliejuka, nu nieko toks.

iskilo toks klausimas- ar dazantys sampunai ir balzamai, beamonjakiniai ir beperoksidiniai, ar jie kenkia plaukui??
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2012 11 14, 21:10)
na kaip jau ir rasiau anksciau mano plaukams "kapec" kolkas geraiusias efektas "sveiku plauku" buna nuo alyvuogiu aliejaus, kokosu man nedaro nieko. bet labai jau daug vargo - pagalves riebaluotos, plaukai pusia paros irgi. mano bandytos paskutines pirktines kaukes  buvo sios -Pantene - 3 minute miracle treatment, Pantene Nature Fusion Treatment , dar bandziau aussie, kerastase, joico, matrix, aveda ir aubrey. ir kolkas geriausiai pasimaitina plaukai butent nuo alyvuogiu aliejaus. beje dar naudoju lorealio extraordinary oil seruma-aliejuka, nu nieko toks.

iskilo toks klausimas- ar dazantys sampunai ir balzamai, beamonjakiniai ir beperoksidiniai, ar jie kenkia plaukui??

Manau, kad ne taip kenkia, kaip kokie peroksidiniai ar su amonjaku, bet gėrio nepriduoda, jei jie nėra natūralūs (žolelės, kaip chna) ax.gif
Atsakyti
Padejo ir labai padejo tai eva proffesional E-line kauke plaukams. Is visu begalybes bandytu-man tiko puikiai thumbup.gif kaina puiki taipogi. Dar ant akcijos eurokose pataikiau smile.gif
Atsakyti
O kur pigiausiai perkate ta Rich argano alieju? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(TomaKa @ 2013 05 13, 08:50)
O kur pigiausiai perkate ta Rich argano alieju? ax.gif

Pigiausiai viskas internetu: ebay arba amazon bigsmile.gif
Atsakyti
papasakosiu ir as apie savo plaukus smile.gif mano plaukai naturaliai tamsiai rudi,bet aisku dazydavau,kad paryskinti spalva,praejusia vasara susigadinau su spalva,nes kirpeja juos patamsino,nudaze ne sokoladine,o tamsiai sokolado spalva,taj man per tamsus buvo ir sugalvojau po truputi nusiimti spalva,aisku ne pati 4u.gif bet vistiek plaukams pakenke smarkiai...issausejo labai,o saknys kaip riebalavosi taip ir riebaluojasi biggrin.gif isbandziau daug priemoniu,bet apsistojau ties aussie sampuno ir kondicionieriaus su makadamija,nusipirkau kauke ir aliejuka su makadamijos sviestu,kauke tepu tik ant puses plauku,aliejuka tik galunems...tai tikrai jauciu pagerejima,svelnus plaukai,kvepia irgi skaniai ax.gif o riebaluojasi kaip ir seniau smile.gif
Atsakyti
labai rekomenduoju siaudiniams plaukams keratino procedura, net mano kirpeja pastebejo, kad kazkas atsitiko su plaukais, atrodo sveiki, ir net lygint nereikia, patys gula kaip reikia, gal kokia priemone atradau... biggrin.gif galima sakyt kad atradau. ir taip ji pasake praejus 2 men nuo proceduros, dabar vel jauciu reikia kartoti, nes pradejo pustis. o pablogejima pajutau, kai pradejau naudoti paprastus sampunus, kurie ir isplauna keratina, pradzioj naudojau be drusku, sulfatu. o gal tai tik sutapimas, vis tik ne amzinai jis laikosi plaukuose, jau 3 menuo ipusejo g.gif
Atsakyti
Vakar nusipirkau priemonę galiukams Loreal Total repair extreme. Ir dar kaukę iš tos pačios serijos visiems plaukams. Nes plaukai linkę pūstis, o dabar pavasariui atėjus visai "sušiaudėjo" lotuliukas.gif . Kaukę laikiau ilgai, apie valandą, paskui tepiau drėgnus galiukus su ta kita priemone ir dar sausus vėliau. Plaukai tikrai gražesnis, lygesni, ne tokie sausi. Bet nemanau, kad bus koks ilgalaikis efektas už tokius pinigus. Įtariu juos tik išoriškai užglotnina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo __snowflake: 23 balandžio 2014 - 10:37
Naudoju kokosų, alyvuogių ir ricinos aliejus.
Pats pačiausias gėris - sumaišau viską, ant galvos ir ilgai ilgai laukau, aišku, kuo ilgiau - tuo geriau. Laikau kartais visą dieną, jei niekur neinu, ir galiu drąsiai teigti, kad po poros kartų jau plaukai dešimt kartų švelnesni, gražesni, daugiau blizgesio įgavę.
Kadangi dažiau DARK BROWN ir sumaniau tapti natūrali (lietuviška pelė), tai nudeginau biškelį plauką, todėl dabar mano pagrindinis tikslas atgaivinti plaukus. Taigi, kasdien tepu aliejų mixu plaukus, ir kartą į savaitę darau kaukę su medum, kiaušiniu ir vėlgi aliejų mixu.
ax.gif
Atsakyti
As neseniai pradejau vartot sia kauke ir esu ja labai patenkinta. Toks jausmas, kad jau po keliu kartu plaukai atsigavo, tapo minkstesni, bei pradejo labiau zvilget. Galetu tik but kaina mazesne uz toki kieki. Nors kai as tepu karta per savaite, tai galima plaukus palepint ir uz tokia kaina smile.gif

http://www.marmozel..../kauke-plaukams
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti