Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

mano sausus plaukus atgaivina migdolu aliejus arba kitoks naturalus aliejus; pries kiekviena plovima stengiuosi sausus plaukus istepus aliejumi palaikyti bent pusvalandi.. taip lepinu plaukus keleta menesiu, tai rezultatas isties pastebimas, siaudus pakeite lengvai krintantis plaukas, aisku atauginejanciu plaukuciu daug ir ju niekaip negaliu paslepti, taciau svarbiausia, kad slinkti beveik nustojo 4u.gif
Atsakyti
man tai tenka tuos naujus trumpus plaukus priplot žele..
Migdolų aliejus? Kur rasti, kokia kaina ir talpa? Daug kas giria alyvuogių aliejų, o apie migdolų neteko girdėti
Atsakyti
gal yra atsiliepimų apie naująja priemonių liniją su bičių pieneliu sausiems plaukams. reklamoje rašo kad suteikia jiems lankstumo ir švytėjimo, maitina, daro juos šilkinius ax.gif mane ypač domintų Night Elexir g.gif (pirmas nuo dešinės)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2008 08 18, 12:25)
gal yra atsiliepimų apie naująja priemonių liniją su bičių pieneliu sausiems plaukams. reklamoje rašo kad suteikia jiems lankstumo ir švytėjimo, maitina, daro juos šilkinius  ax.gif  mane ypač domintų Night Elexir  g.gif  (pirmas nuo dešinės)

man irgi įdomūs atsiliepimai g.gif ar jau yra šitų prekyboj?
Atsakyti
Kazkaip netiketai uzmaciau Schauma nauja kolekcija su kokosu aliejumi ir sviestmedzio sviestu, nusipirkau tik balzama ir esu labai netgi patenkinta, plaukai svelnus, nesielektrina, nesisiausia ir graziai krenta, labai lengvai sukuojasi, bet laikau balzama kaip minimum 15 min.
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2008 08 18, 12:33)
man tai tenka tuos naujus trumpus plaukus priplot žele..
Migdolų aliejus? Kur rasti, kokia kaina ir talpa? Daug kas giria alyvuogių aliejų, o apie migdolų neteko girdėti


migdolu aliejaus galima isigyti tose parduotuvese, kur parduoda eterinius aliejus, as pati pirkau pries Maxima esancioje kvapu parduotuveje, nepamenu tiksliai pavadinimo, kaina - iki 20 lt, 100 ml.

sausiems plaukams as ilasinu i migdolu alieju keleta lasu roziu eterinio aliejaus ir kokius 6 lasus santalmedziu eterinio aliejaus.. tokia kauke pasidarau viena karta i savaite ir apsirisus plaukus siltai palaikau maziausiai pusvalandi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_s @ 2008 08 18, 14:02)
man irgi įdomūs atsiliepimai  g.gif  ar jau yra šitų prekyboj?

Maciau Droge,kaina apie 20lt smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytės ax.gif Perskaičius forumo pavadinimą iškart supratau, kad apie mano situaciją diskutuojat doh.gif Nieko negaliu padaryti, visko išbandžiau, o kadangi pas mane dar ir labai neklauso, banguojasi ten, kur nereikia, tai tiesiniu. Labai nesveika, žinau, bet ką darysi? Stengiuosi kuo rečiau, nes va slenka, galai nespėjus pakirpti vėl lūžta, skilinėja... Akyse plaukučiai miršta, ką daryti? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuzis @ 2008 08 18, 23:22)
Sveikos, mamytės  ax.gif  Perskaičius forumo pavadinimą iškart supratau, kad apie mano situaciją diskutuojat  doh.gif  Nieko negaliu padaryti, visko išbandžiau, o kadangi pas mane dar ir labai neklauso, banguojasi ten, kur nereikia, tai tiesiniu. Labai nesveika, žinau, bet ką darysi? Stengiuosi kuo rečiau, nes va slenka, galai nespėjus pakirpti vėl lūžta, skilinėja... Akyse plaukučiai miršta, ką daryti?  verysad.gif

gal vitaminu truksta? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo princesee: 18 rugpjūčio 2008 - 21:24
QUOTE(princesee @ 2008 08 18, 23:24)
gal vitaminu truksta?  ax.gif

Va gali būti, bet baisu ką nors pirkti, tokia įvairovė, kainos irgi... g.gif Baisu prašauti, kad po to netgi dar blogiau nepasidarytų. Girdėjau, tokiais atvejais kapsulės rekomenduojamos, gal kas žino daugiau? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 08 18, 20:07)
Maciau Droge,kaina apie 20lt smile.gif

o tai kas čia kainuoja tiek unsure.gif šampūnas? ar visas rinkinys? ar jūs čia apie naktinį serumą, mane tai domina visa serija, tai reiks droge pasidomėt, manau turėtų ir maximose atsirast g.gif
Atsakyti
Čia kainuoja tas serumas, aš irgi jį Droge mačiau.
Gal kas ketina pirkti ir žiūrėt poveikį? Ar man nusipirkt? biggrin.gif
Ievuzi - plaukų tiesintuvas nėra toks blogis, jei jis ne Maximoj pirktas, reikia keramikinio paviršiaus ir kokios primonės nuo karščio. Nenumirs tas plaukas pratiesintas smile.gif Tik jei nėra labai būtinybės, atsisakyk malonumo. Tavo atvejui, jei tokie sausi lūžinėjantys plaukai manau griebkis aliejukų ir kuo riebesnių šampūnų. O apie kapsules tikrai šiandien čia skaičiau, netingėk paieškoti 4u.gif
Atsakyti